XENON SVETLA Golf V

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od S7rny »

vwagenka píše:Ahoj, chci si koupit tyhle světla http://www.autodilyjimo.cz/predni-svetl ... 5led-p2952" onclick="window.open(this.href);return false; máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Jaká je svítívost?
jj,já je mám na autě cca 2 roky :wink: Svítivost je v pohodě ... ale kdybych měl teď kupovat světla,volil bych raději jiné ... origo hella s čočkou ... samej problém ... špatný kontakt,mlžení ... kvalita prostě nic moc :|
Přílohy
VW Golf TDI 2.jpg
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od grebec »

phob:když koupíš tu krabičku pro servo motorek tu levnější co tam majou tak to bude fungovat i na ty xenon look pak by se dalo z lampy vybrousit to označení hcr a třeba tam nějak vypálit dcr nebo aby tam nic nebylo a hlavně si to nechat seřídit.pak by to bylo použitelné a podle mě by to mohlo projít i na technické.

rosaldo900
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.05.2012 12:06

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od rosaldo900 »

ahojte potrwebujem pomoc namontoval som xenony na golf 5 a pri zapnuti xenonov my blikaju asi 10 sekund a potom to prestane co stym moze byt dakujem.

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od grebec »

podle mě by mohlo pomoct nechat odkodovat kontrolu prasklé žárovky mě tak přesně blikalo denní svícení a ted už to nedělá nebo teda nejsem si jistý co přesně je to za kontrolu ale ted když mě nesvítí jakákoliv žárovka tak mě to neupozornuje symbolem žárovky na přístrojovce...

martin.meise
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.04.2012 18:46

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od martin.meise »

Zdravim vsechny tady..
Mam G5 origo svetla... Mam ted nabidku na origo svetal Hella xenon, ale jen svetla...
Chci se optat, jestli tady nekdo nevi, co tam patri za vybojky a startery a hlavne zda kdyz je namotuji, je potreba nejaka redukce na origo konektor na svetla??
Automaticke naklapeni neresim...
Diky moc vsem za rady

Martin

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Phob »

bez automatické nivelace ale nebudeš moct nic seřídit, ani kolečko nebude fungovat... jinak budeš potřebovat určitě redukce na konektory http://www.vw-club.cz/download/file.php ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false; výbojky jsou tam myslím D2S nebo jak se to píše a startéry nevím...

Uživatelský avatar
burkos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 28.02.2011 22:47

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od burkos »

caute.mam otazku.xenony na golf 5 alebo jettu maju krokovy motorcek na ovladanie sklonu alebo servomotor?dakujem.
VW Jetta, 2.0 TDI kód: BKD, rok: 2007

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Dusanbe »

Tak sem přidám pár info, které jsem zjistil jinde a teď jsem našel tohle fórum.

Originál xenon lampy GV mají krokový motorek :!: Proto to nejde přepinovat jako tomu bylo u GIV, kde jak v halogen tak i v xenon lampách byly servomotorky. Ten kdo nemá v GV origo nivelaci a chce ovládat sklon světel z kabiny, tak potřebuje externí modul, který bude krokové motorky ovládat. Klubák xenon-maniac mi tohle všechno objasnil a nabízí jí za 2000,-

Nebo je tady druhé řešení, které je levnější, ale protože chci původní lampy prodat s originálníma servomotorkama, tak tímhle směrem nejdu. Jde o to vzít původní servomotorky z původních halogenových světel a spolu s krokovými motorky z origo xenon světel vytvořit hybridy. Musí se vyměnit kulička a uchycení motorku ve světle. Osobně jsem se zatím na to nedíval, ale prý to jde. Pak už stačí koupit tenhle levnější simulátor pro servomotorky a mělo by být hotovo.

Ještě z jednoho důvodu nejdu touto cestou, jsem pinktlich a líbí se mi, že při startu oxigo xenony sjedou dolu a zpátky nahoru. S krokovými motorky je to otázka 2-3 vteřin, kdežto u servomotorků všichni víme, jak dlouho jim to trvá i když prý jdou prakticky jen z polohy 0 do polohy 1 a ne z hraničních pozicí, tzn. 0-3 a zpět.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
burkos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 28.02.2011 22:47

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od burkos »

A neoriginal xenon lampy maju tiez krokovy? (myslim nejake nahrady za originalne)
A co tak pouzit na tie original lampy s krokovym motorcekom toto: http://www.cybertronic-labs.cz/naklapen ... kit-i19c51" onclick="window.open(this.href);return false;
myslite ze to funguje?
VW Jetta, 2.0 TDI kód: BKD, rok: 2007

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Dusanbe »

:arrow: neorigo xenon světel je mraky, ale pokud myslíš ty hella, o kterých se tady dost psalo, tak ty mají servomotorek a ty předpokládám, že budou i u ostatních nerorigo xenon světel a to ze dvou důvodů - jednak jsou levnější a za druhé pak funguje naklápění kolečkem.
:arrow: tu ŘJ, co posíláš, tak jasně, že bude fungovat na krokové motorky, dyť to tam píšou :roll:
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
burkos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 28.02.2011 22:47

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od burkos »

Ale len ci to bude naozaj tak fungovat ako pisu :) .je to celkom fajn nahrada za original nivelaciu.co myslis?
VW Jetta, 2.0 TDI kód: BKD, rok: 2007

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Dusanbe »

Heh, tak do origo to má hodně daleko :) Nevím, jestli u G5 už to je, ale nynější origo už vypočítávají náklon i u brždění a rozjíždění, snad berou i polohu plynového pedálu. Supy mají i to, že když jedeš rychleji, tak se světla trochu zvednou, ale to už je úplně jiná, tam se naklánějí i do zatáček :)
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od pasikb5 »

kde se daji sehnat nejlevneji hella xenon look ? pouze origo hella nechci zadny TYC, DEPO a podobne.. diky za info.
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od Luky.Sipak »

Ahoj, uvažuji o těchto lampach http://www.tuningoptika.cz/scripts/podr ... p?IDZ=3251" onclick="window.open(this.href);return false; ,k tomu http://www.cybertronic-labs.cz/naklapen ... kit-i19c51" onclick="window.open(this.href);return false;. Bude to problem dodělat? Když vyhodím origa lampy, tam tam tyhle, tak mi to půjde na ty konektory co jsem vycvak? A jak s D2S sadou? ty startery musí být mimo světel? A kudy protahnout kablíky?
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: XENON SVETLA Golf V

Příspěvek od tomasgti »

xenon look hella + výbojku a nějaké to dobré seřízení beru, ale i tak to jde poznat, že to není originál xenon, potkávam takto "upravené" passaty denně, tam je originál i na halogen čočka tak lidi tam naperou HIDku a jezdí a není to taková hrůza hlavně když jsou dobře seřízené (problémy s PČR a STK dávám stranou) jde o to oslňování, někdy originál xenon oslňuje více, než nějaká dobře seřízená HIDka, ale co mě naprosto dostalo tak potkal jsem dacii logan s xenonama a oslňoval jako prase, tak mi to nedalo otočil jsem a dál mu zezadu rentgen origo bi-xenon + H7 + mlhovky jenom nachvilku, ale myslím že borec pochopil proč to...
Pirelli edition

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“