Predny naraznik a maska GTI

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Pardous »

Baxxter-GTI píše:
Pardous píše:Prave tam za maskou to musis ten naraznik vyřiznout neni to videt a drži to tam pekelne tak se toho neboj pak ti tam sedne.Jinak to udelat nejde nebo si kup chladic stenu GTI za nesmysl.

Poznas niekoho kto robil ten prestavbovi kit? Tiez musel vyrezat z toho narazniku? Ked na Rieger webu pise ze "Není třeba žádných nevratných zásahů"
Jo delal jsem to ja pred pul rokem.A pišou kdyz se budes ridit tim kdo co napise tak se moc daleko nedostanes.Proste to tak je delal jsem to a jinak to nejde.A jsem puntickař a zas takovy brutus zasah to neni.Cau.
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Pardous píše:
Baxxter-GTI píše:
Poznas niekoho kto robil ten prestavbovi kit? Tiez musel vyrezat z toho narazniku? Ked na Rieger webu pise ze "Není třeba žádných nevratných zásahů"
Jo delal jsem to ja pred pul rokem.A pišou kdyz se budes ridit tim kdo co napise tak se moc daleko nedostanes.Proste to tak je delal jsem to a jinak to nejde.A jsem puntickař a zas takovy brutus zasah to neni.Cau.

ok, tak sa do toho pustim tym rezanim, potom dam vediet ako sa to podarilo, z naraznika sa vyrezu aj tie 2 diery ktore drzia masku zospodu? Ako ju mas ty prichytenu?
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Pardous »

Strucne a jasne mel naraznik starsi a kupoval jsem nove:penova vyztuha,vodici profily pod svetlama jinak nic jineho!!Pak jsem zacal řezat přimočarou el.pilkou.Byla to delka od jednoho profilu k druhemu a siře 5cm.Delej to pomalu at to neuřizneš hodne.A maska mi tam drži vsude vcetne tech 2 šroubu ze spoda.Dej si kavu u toho a hodne stesti. :wink:
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Pardous píše:Strucne a jasne mel naraznik starsi a kupoval jsem nove:penova vyztuha,vodici profily pod svetlama jinak nic jineho!!Pak jsem zacal řezat přimočarou el.pilkou.Byla to delka od jednoho profilu k druhemu a siře 5cm.Delej to pomalu at to neuřizneš hodne.A maska mi tam drži vsude vcetne tech 2 šroubu ze spoda.Dej si kavu u toho a hodne stesti. :wink:

Tie profily pod svetlami mam nove (boli pri kite) a nepasuju pod moje svetla, maju kratsie uchytenie ako tie povodne, mozu ostat stare? Myslim ked ostanu stare tak z naraznika trema tiez vyrezat tam kde strcia lebo kvoli nim tam ten naraznik neviejde. Nemas nejake foto ked si to montoval?
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Pardous »

Foto nemam u takovych praci makam ,nejsem fotograf.Dej tam ty kratsi profily akorat tam navrtas jednu dirku do chladicovky.A kolik stal ten kit?Tohle cele koupis neu u VW do 15tis.
MK VII GTI white PERFOFRRR

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Pardous píše:Foto nemam u takovych praci makam ,nejsem fotograf.Dej tam ty kratsi profily akorat tam navrtas jednu dirku do chladicovky.A kolik stal ten kit?Tohle cele koupis neu u VW do 15tis.

Cely kit stal 26 000 Sk, obsahoval, naraznik, mriezky, masku, zeleznu vystuhu, umelu vystuhu pod naraznik na spoiler, drziaky pod svetlomety.
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

OT

Příspěvek od durosko »

Baxxter-GTI píše:
Pardous píše:Foto nemam u takovych praci makam ,nejsem fotograf.Dej tam ty kratsi profily akorat tam navrtas jednu dirku do chladicovky.A kolik stal ten kit?Tohle cele koupis neu u VW do 15tis.

Cely kit stal 26 000 Sk, obsahoval, naraznik, mriezky, masku, zeleznu vystuhu, umelu vystuhu pod naraznik na spoiler, drziaky pod svetlomety.
a nebude to od veci keď auto vyzerajúce ako GTI bude za sebou nechávať naftových čertov ??? :oops:

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Re: OT

Příspěvek od Lipi »

durosko píše: a nebude to od veci keď auto vyzerajúce ako GTI bude za sebou nechávať naftových čertov ??? :oops:
:lol: nebude

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Tak s nasadenim kitu som pomali vo finisu, este mensie dokoncenia a nahodim foto.
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od Baxxter-GTI »

It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
jasp3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.10.2007 11:43
Bydliště: Praha

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od jasp3r »

Kdyby někdo chtěl takto přestavět svého Golfa V na GTI V, tak nabízím přední i zadní nárazník z originál GTI + doplňky. Popřípadě rád pomohu s přestavbou. Více informací na telefonu 608117623. Praha. GTI forrever.

mojtor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 14.04.2008 13:19

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od mojtor »

Neviete mi poradit ake dieli by bolo treba zohnat keby si chcem prerobit predny a zadny naraznik z GV na R32. Pozeral som to v ETKA-e, ale neviem co vsetko bude treba zohnat nove co bude moct zostat povodne a ake cisla dielov.
dik
pomali dalej zájdeš, ale rýchlejšie tam budeš skôr ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od -Jakub- »

řekl bych že druhovýroba GTI nárazník ABS za slušné penízky.
http://www.x1.cz/index.php?page=shop.br ... t&Itemid=1

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od dream7000 »

tak pomaly kompletujem diely na GTI predok na moj TDI 1,9, dnes som doniesol narazník, komplet

Uživatelský avatar
duracell
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 20.06.2008 06:38
Bydliště: SR, Malacky

Re: Predny naraznik a maska GTI

Příspěvek od duracell »

Co sa týka tej prednej steny ja som použil stenu z Golf V Variant TDI a nemusel som z nej nič rezať. Variant a Jetta majú nárazníky ako GTI len trochu väčší výrez na tie okrasné lišty inak je to jeden a ten istý nárazník.
Golf V, 1.9 TDI

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“