Zatmavení zadních lamp

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatmavení zadních lamp

Příspěvek od milan.efi »

Kraaasný lampy ;-)Pořídil jsem před týdnem něco podobnýho na můj G5.
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
tom.faktor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 05.06.2009 12:50
Bydliště: CB

Re: Zatmavení zadních lamp

Příspěvek od tom.faktor »

swenak píše:mozna pomuze todle?
Pokud to udelas timhle zpusobem, bude ti po prvnim zabrzdeni (pri rozsvicenych svetlech) auto hazet chybu zarovky,
ktera zmizi po restartu auta, pokud nemas denni sviceni, tak to vubec nepropojuj

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Zatmavení zadních lamp

Příspěvek od swenak »

ne ne, ja to v planu vazne nemam, jen jsem to nasel...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatmavení zadních lamp

Příspěvek od Phob »

nehazi to chybu, ale musí to být auto do určitého ročníku a s určitou jednotkou :-)
však je to tam psané...
já to zkoušel a šlo to normálně bezproblémů :wink:

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zatmavení zadních lamp

Příspěvek od milan.efi »

Já je zatmavil sprejem podle vzoru R32 a vypadá to výborně a drží to už 2 roky.Policajti na to memůžou říct ani popel,páč jsou to origo lampy jen zatmavený sprejem uplně stejně jako na R32.Je tam i homologace E11.Mám rád vše origo a homologovaný.Mám takových vychytávek na autě víc ;-)
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
gyzi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 10.01.2013 22:09
Bydliště: Prachatice

Re: Zatmavení zadních lamp

Příspěvek od gyzi »

Mirek3 píše:Zdravím, chtěl bych si zase udělat radost, v německu sem viděl několik aut se zatmavenýma zadníma lampama, jenže je měli zatmavený jen tam, kde to nesvítí, což se mi velice zamlouvá, nelíbí se mi ani origo celý červený, ani ne celý zatmavený. I tady na několika fotkách to podobně některý auta měli. Zajímalo by mě, jestli se to vyrábí originál, protože sem to potkával jen u verzí sportline, R32 a GTI. Případně bych chtěl nějakou radu, jak světla rozdělat, jak zamaskovat ty kolečka, aby zůstala původní barva, jaký použít spray a kolik vrstev se dává. Díky

Mám to stříklí sprejem na zatmování světel, uděláš si to jak chceš tmavý a nepoznáš nic že je to sprejem,... drží to parádně a hlavně to vyjde cenově o dost levněji ;). Popřípadě ti mohu hodit foto ;)

Uživatelský avatar
Terry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 06.10.2012 12:11

Re: Zatmavení zadních lamp

Příspěvek od Terry »

tom.faktor píše:
swenak píše:mozna pomuze todle?
Pokud to udelas timhle zpusobem, bude ti po prvnim zabrzdeni (pri rozsvicenych svetlech) auto hazet chybu zarovky,
ktera zmizi po restartu auta, pokud nemas denni sviceni, tak to vubec nepropojuj
Už to tu pisal Phob,
do ročníku 20xx nevypisuje chybu, a tam kde to vypisuje chybu tak treba spravne nakodovať.
mam R32 origo tmave a svieťace celokružky a som spokojny, lepšie už je len led DNA.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“