Original xenony pre golf V

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

enti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 21.08.2008 13:48

Re: Original xenony pre golf V

Příspěvek od enti »

Oakley píše:
enti píše:Aha no tak to je dost...bez toho mi to asi nepojde???Alebo pojde ale budem si musiet davat pozor na rucne nastavenie vysky svetiel...alebo ako to je presne...Mozem si kupit svetla namontovat ich a pouzivat...alebo musim si to cele prerobit podla toho ako si pisal...Kolko by to stalo....Dakujem za dalsie info...
A nebo můžeš vyměnit lampy, dát tam redukce a svítit ti to bude, ale nebude fungovat naklápění.

A myslis ze v servise mi to budu vediet vsetko spravit..alebo nie???To automaitcke naklapanie...hmm..

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Original xenony pre golf V

Příspěvek od Envio »

enti píše:
Oakley píše: A nebo můžeš vyměnit lampy, dát tam redukce a svítit ti to bude, ale nebude fungovat naklápění.

A myslis ze v servise mi to budu vediet vsetko spravit..alebo nie???To automaitcke naklapanie...hmm..
Určitě Ti poradí.. Neboj, všechno se dá řešit.. :wink: Hlavně musí mít člověk připravený ty korunky v Tvém případě slovenské.. :D

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Original xenony pre golf V

Příspěvek od Oakley »

enti píše:A myslis ze v servise mi to budu vediet vsetko spravit..alebo nie???To automaitcke naklapanie...hmm..
V servise určite ne, budou na tebe čučet jak z jara a když už náhodou, tak ti řeknou dvakrát tak větší sumu, než kolik by jsi dal za xenony při objednávání auta jako výbava.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

enti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 21.08.2008 13:48

Re: Original xenony pre golf V

Příspěvek od enti »

No dobre tak ale kde najdem niekoho kto to vie....No nic tak este pockam aj tak s tym...Lebo auto mi zatial ani po 18tyzdnoch neprislo....Akoze nic v zlom proti firme VW ale ako je mozne ze za 4mesiace nie je schopne vyrobit a dodat auto...toto nepochopim....

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Original xenony pre golf V

Příspěvek od čapik »

ty jo, to je zvláštní, na golfy je většinou čekací doba 2 metry
My fast doesn´t like hondas * * * * *

enti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 21.08.2008 13:48

Re: Original xenony pre golf V

Příspěvek od enti »

No tak ja neviem ale tvrdia mi ze preto tak dlho lebo sa jedna o 1.4 TSI motor a ze ten sa robi iba v mexiku a ze je velmi vytazeny ten zavod...(asi len prazdne reci) No ale proste objednal som si to 24.4 a az medzi 15-20.8 ho ze vraj mali zacat vyrabat....Akoze som maximalne nasraty...lebo toto fakt nechapem...A este aj kvoli tym xenonom...pretoze pre audi A3 stoja xenony okolo 25 tisic a pre VW 45....toto je fakt nepochopim ze o co im ide....No nic tak uvidime ked dojde...

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Original xenony pre golf V

Příspěvek od Envio »

enti píše:No tak ja neviem ale tvrdia mi ze preto tak dlho lebo sa jedna o 1.4 TSI motor a ze ten sa robi iba v mexiku a ze je velmi vytazeny ten zavod...(asi len prazdne reci) No ale proste objednal som si to 24.4 a az medzi 15-20.8 ho ze vraj mali zacat vyrabat....Akoze som maximalne nasraty...lebo toto fakt nechapem...A este aj kvoli tym xenonom...pretoze pre audi A3 stoja xenony okolo 25 tisic a pre VW 45....toto je fakt nepochopim ze o co im ide....No nic tak uvidime ked dojde...
To je pěkný no.. :roll: Čekáš na to skoro stejně dlouho jako na ML-ko.. :D

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“