CORNER FUNKCE mlhovek

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: CORNER FUNKCE mlhovek

Příspěvek od mynick »

mbartok píše:
dream7000 píše:k tvojmu prispevku, samozrejme že aktivacia corner packou smerovky funguje, len to musis v BSG nakodovat, iny bit :) .....hmlovky pre G V su ine ako origo pre octu 2 s corner, ale je to na prisvetlovanie, nie na oslepovanie....ak ti nevyhovuje miestami viac svetla tak to jednoducho vypni....
Pozeral som vsetky moznosti vo VAG a nenasiel som ziaden ktory by ponukal corner aktivaciu packou smerovky. Ked toto iste kodovanie skusim na Octavii II (pred facelift) tak smerovkova packa aktivuje corner, na Octavii II (po facelift) a na mojom Golfe V s tym istym kodovanim smerovkova packa corner neaktivuje, takze skor si myslim ze sa jedna o to ze RJ taku moznost nepodporuje. Pokial vies co treba aktivovat aby to fungovalo, budem ti vdacny ak sa o tuto informaciu podelis.
Co sa tyka toho ze corner je na prisvetlovanie a nie oslepovanie - plne s tebou suhlasim, preto by som bol rad keby prisvetlovali. O tom bol presne moj prispevok. Na Octavii II maju optiku ktora im umoznuje osvetlit zakrutu, na Golf V su to klasicke hmlovky ktore svietia do zeme. Chapem ze Golf V nepocital s Corner prisvetlovanim, moj prispevok bol skor o tom ci by sa to nedalo dako obist inou ziarovkou (ak by bola silnejsia a stale by svietila do zeme tak by predsa nemala nikoho osvetlovat) alebo dakou vymenou samotneho hmloveho svetla (Golf VI tam uz ma take zrkadielko ale jeho hmlovka je zaoblena podla naraznika, urcite by nepasovala)...
To ze ti strasne svietia do zeme sa da jednoduche a rychlo zmenit. Ked si ich nastavis, zmenis nazor na prisvetlovanie. Silnejsiu ziarovku vobec netreba. Mam tam extra zltu a presne viem kde a kolko mi prisvetluje...

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling + Tuning“