Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Nouzovak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.10.2009 22:06

Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Příspěvek od Nouzovak »

Ahoj všem,

jakžto novopečený majitel dlouhé verze golfa řeším, jak jej co nejlépe zabezpečit. Vím, že dokonalá ochrana neexistuje, nicméně chci co nejvíce eliminovat riziko. Zatím jsem si udělal dobrou pojistku ;-) a vypískoval skla. Myslíte si, že má v dnešní době cenu Defend lock - auta se imho hlavně odtahují.

Díky za názory
Golf V Variant, 1.9 TDI Trendline, MR2009

Uživatelský avatar
M.E.N.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 16.10.2009 09:08
Bydliště: Ostrava

Re: Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Příspěvek od M.E.N. »

Ahoj, tak přesně tohle taky řeším. Mám Golfa 14 dní a jsem pořád nervozní... Chci si vypískovat skla a nevím co dál... Alarm nemám, zaslepené zámek taky ne... Ještě bych si chtěl nechat zatmavit skla (jen lehce) nerozbitnou folii... má cenu alarm? A co ten Defend? Díky Vláďa

Uživatelský avatar
jerrry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 04.03.2010 23:55

Re: Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Příspěvek od jerrry »

Mám auto necelý týden a taky chci řešit zabezpečení, ale asi to zatím udělám tak, jak tady psal někdo na fóru. Někde do auta schovám nějaký obyčejný mobil co vydrží ve standby režimu co nejvíce dní a čas od času jej vezmu nabít (ono by se to dalo vymakat a napojit na baterku aby se to při jízdě třeba dobíjelo). Když mi auto odcizí a mobil v něm bude někde schovaný a na příjmu, tak by Policie neměla mít problém auto pak dohledat, je to tak? (pokud tedy auto nehodí někde, kde není signál nebo je to rušeno)
VW Golf V, 1.6 FSI "Sportline" '04

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Příspěvek od jozef.79 »

skús skočiť do najbližšej predajne s alarmami a poradia ti isto..

mobil je dnes na nič davať do auta, ked už máš možnosť GPS a GSM zabudovanú v alarme, a je to dobré kombinovať s mechanickým zabezpečením.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Příspěvek od swenak »

ja mam jablotron 1803BT a ten mi dava polohu jak podle GPS, tak pokud neni GPS, tak dle BTS informaci, pri alarmu mi posle SMSku i zavola a taky to mam jeste napojene na pult centralni ochrany a volaji mi taky...jen tedy stal kolem 16tis, pak jeste montaz cca 4tis...ted budu menit vuz a v tom by uz alarm udajne mel byt, sice jen ten origo, ale snad postaci...jinak, s tim mobilem, kdyz treba pouzijete google latitude, taky by jste mohli mit hned +- info o poloze...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Příspěvek od čapik »

Jerry, nechci brát iluze, ale v tom případě by sis ho musel sám vystopovat, najít a pak zavolat PČR. Zase tak akční nejsou jak si všichni myslíme, bohužel.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
jerrry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 04.03.2010 23:55

Re: Zabezpečení - bez dodatečného alarmu

Příspěvek od jerrry »

swenak: O Google Latitude jsem taky přemýšlel. Vybrat nějaký levný datový tarif a nechat telefon, ať odesílá data o poloze, jenže pak bych to nějak musel vyřešit s napájením, protože v takovém stavu je telefon podstatně více náročný na energii, protože musí odesílat data.

čapik: Aha, já žil v iluzi, že snad tak neschopní nejsou a kdybych k nim přišel, že mi ukradli auto a mám v něm schovaný zapnutý telefon, že to budou schopni ve spolupráci s operátorem rychle zaměřit a vyhledat.
VW Golf V, 1.6 FSI "Sportline" '04

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“