Autoalarm

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
cislo5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 16.01.2009 07:43

Autoalarm

Příspěvek od cislo5 »

ahoj, mám na vás zkušené matadory otázku. Nedávno mi někdo při cestě na dovolenou rozbil okénko a vykradl kompletně celé auto. Asi by je odradil alarm, který v autě bohužel nemám. Kolik by stál origo alarm? Nebo je lepší tam dát nějakou alternativu? Potřeboval bych jen, aby to houkalo kdyby se někdy něco podobného stalo. Pokud mi ho budou chtít ukrást celé, tak se velmi obávám, že jakýkoli alarm bude nanic :-/ Dík za každou reakci!
..: VW GOLF V :..

mujfibi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 07.10.2009 20:03
Bydliště: Kousek od Roudnice

Re: Autoalarm

Příspěvek od mujfibi »

záleží kolik chceš investovat. Jesli máš GV, tak si kup Magicar jako super stylovej doplněk... samozřejmě k tomu potřebuješ patřičný čidla. Sám na GIII plánuju náklonový čidlo a ultrazvukový :-)

Uživatelský avatar
cislo5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 16.01.2009 07:43

Re: Autoalarm

Příspěvek od cislo5 »

mujfibi píše:záleží kolik chceš investovat. Jesli máš GV, tak si kup Magicar jako super stylovej doplněk... samozřejmě k tomu potřebuješ patřičný čidla. Sám na GIII plánuju náklonový čidlo a ultrazvukový :-)
Tak jde mi spíš jen, aby to odradilo ty "hrubý" zloděje, kteří rozmlátí okénka. Mám už obavu se na něco ptát ve VW, protože to jsou vždycky miliony a pokaždé to zdrbou :-/ Ale kvůli tomu, že je auto ještě v záruce tak právě nevím, jestli je nutno origo. Vím, že nemají rádi, když někdo jiný než autorizovaný servis zasahuje do auta..
..: VW GOLF V :..

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“