interiér

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
jarda 68
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.03.2011 07:27

interiér

Příspěvek od jarda 68 »

čauky chlapi potřebuji pomoc jsem tu nový a přihlásil jsem se ohledně sestry jelikož má golfa5 a nesvítí ji modře podsvícení rádia
a jak jsem rozdělal středový panel a vydělal rádio tak se mi vysypaly ty mřížky z výduchů topení a teď jsem z toho jelen jak to tam poskládat zpět to rádio že ji za jízdy sem tam problikne tak jsem si myslel že to bude jenom nějaký kontakt ze zadu a stala se mi právě tato nepříjemná věc proto moc prosím o radu předem dík

Uživatelský avatar
2Far
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 14.07.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: interiér

Příspěvek od 2Far »

Jak se ti mohly vysypat mřížky ventilace, ty jsou přece v jiným dílu, než rádio... hoď sem fotku co jsi s tím udělal...
Obrázek Passat B7 a B8

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: interiér

Příspěvek od Benne »

radio nedas von bez toho,aby si odmontoval vrchnu cast stredneho panelu, kde su o.i. aj spominane mriezky ;)

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: interiér

Příspěvek od maverick1 »

No to sice jo, ale ty mrizky jsou v tom dost spolehlive zasazeny - sam jsem to mel venku uz asi 5x.... Souhlasim s 2Far: chce to foto :good:
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: interiér

Příspěvek od swenak »

ten dil je ze 2 casti a je to v sobe zacvaknute, pro nesikovnejsim otevirani se to rozdeli a pak mrizky muzou byt uvolneny, ale neni tam pokud vim zadny problem s tim, nasadit to zpatky...proste to dat na misto a spojit 2 dily...jen pozor, aby jsi neulomil pacicky na posouvani mrizkou a tou smerovou klapkou, na kterou tu pacicku musis pri vkladani nasmerovat spravne, aby s ni slo pohybovat...
Přílohy
ruzne_stredovy_vydech_klimatizace.jpg
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Tetek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 16.05.2010 14:19
Bydliště: Bratčice
Kontaktovat uživatele:

Re: interiér

Příspěvek od Tetek »

tak tohle se mě taky stalo byl jsme tak šikovnej že se mě to vysypalo někam do palubovky a nemohl jsem tu jednu boční tyčinku která spojuje mřížky najít tak jsem musel objednat celej tenhle díl za 1300 kč

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“