Rns510 - problem so zablokovanim zvuku,tv,kamery

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Rns510 - problem so zablokovanim zvuku,tv,kamery

Příspěvek od lubomt »

Zdar, stale mam problemy s Rns510 v golf 2008. Niekedy bezi bez problemov 2 dni a niekedy zblbne po 3 hod. Mam podozrenie na prevodnik analog/digital, do ktoreho je napojena kamera a dig.tv. Tuner. Napiste mi sem prosim, aky typ pouzivate Vy bez problemov. Radio ma novy soft myslim 3890 a v ofic. VW servise mi dali do K-kovej Gateway RJ najnovsi firmware ako je v novych verziach, takze tieto dve veci myslim z podozrenia odpadli / vybijanie baterie uz nie je /. V aute je neorigo tv tuner a cuvacia kamera v svetielku na SPZ. PROBLEM je nasledovny - na radii po dlhsom stati auta prestane ist zvuk, nejde tv /radio ho ani nevidi/ a kamera nejde takisto. Takze podozrenie mam , ze zblbne ten prevodnik. Pomoze vzdy iba odpojit a zapojit bateriu. Je tam este aj hi-low adapter na 4kanaly pre dva 4kanalove zosilovace, ale ten predpokladam problemy nerobi, lebo s kamerou a tv nema nic spolocne. Dakujem za odpovede
Naposledy upravil(a) lubomt dne 26.08.2011 22:54, celkem upraveno 1 x.
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rns510 - problem soo zablokovanim

Příspěvek od ghostrider »

Vyrobce prevodniku? Kontaktuj dodavatele at potvrdi kompatibilitu se softem, podle me prevodnik. Kodovani navi pro OEM TV tuner je?

Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Re: Rns510 - problem soo zablokovanim

Příspěvek od lubomt »

ghostrider píše:Vyrobce prevodniku? Kontaktuj dodavatele at potvrdi kompatibilitu se softem, podle me prevodnik. Kodovani navi pro OEM TV tuner je?
V kodovani RNS510 radia TV tuner nie je v ponuke, v GATEWAY som na skusku dal prec fajfku pri polozke radio a tv tuner, zatial jeden den a nic, ale kazdopadne to chcem vyriesit, hoc aj kupim druhy prevodnik, nech je pokoj
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Rns510 - problem soo zablokovanim

Příspěvek od ghostrider »

lubomt píše:
ghostrider píše:Vyrobce prevodniku? Kontaktuj dodavatele at potvrdi kompatibilitu se softem, podle me prevodnik. Kodovani navi pro OEM TV tuner je?
V kodovani RNS510 radia TV tuner nie je v ponuke, v GATEWAY som na skusku dal prec fajfku pri polozke radio a tv tuner, zatial jeden den a nic, ale kazdopadne to chcem vyriesit, hoc aj kupim druhy prevodnik, nech je pokoj
Podle me to bude adapter ze stualarmu, sem tam se stane ze vyhodi AV out a prestane komunikovat. Tyhle prevodniky pracujou jen s urcitym FW a urcitym oznacenim navigace plne korektne.

Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Re: Rns510 - problem soo zablokovanim

Příspěvek od lubomt »

Neviem aky to je, objednaval to kamarat na firmu a vyberat to zbytocne nechcem. Poradte mi aky je spolahlivy a tento poleti von velmi rychlo. Co ma uz stal nervov a casu... Dnes sa zase "sekol"
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“