vybijanie baterie, spravny GW???

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od mecsoun »

tornado1 píše:ano mohlo, pokud tam je nesprávný fw nebo gateway
Teď jsem hledal o tom informace a je to s největší pravděpodobností jak píšeš a psal jsi právě i v těch příspěvcích co jsem teď dohledal. Tedy zkontrolovat kódování gateway jednotky a její číslo. Firmware myslíš u rádia? nebo gateway?
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od tornado1 »

každý fw se dá upravit aby nevybíjelo na starší gateway, bylo by dobré zkontrolovat i kodování
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od tornado1 »

fw samozřejmě u navi
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od mecsoun »

zkouknu to kódování. on to auto má asi čtrnáct dní a je to tuším rok 2007. Kdo ví, kdo s tím co za ty léta dělal. Spíš se divím, že tenhle problém se začínáme řešit až teď my po pěti letech co to auto jezdí. Zítra ráno po noční na to hupnu a zkouknu to všechno co budu moct. Dneska jsme vyhodili pojistku od rádia tak počítám, že zítra nebude problém nastartovat. Co může dělat to lupnutí v reprákách při připojování k jednotce rádia?
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od tornado1 »

to je normální
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od mecsoun »

Aha... mě se to právě moc nezamlouvalo. a takový hlůoupý dotaz k tomu kódování. Mám zaškrtnout navigace a radio nebo jen rádio v tom kódování. Protože sco jsem si vzpoměl tak jsem na diagnostice vlastně vyčítal jak jednotku navigace tak jednotku radia. Je to vlastně ta samá věc...
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

mecsoun
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1308
Registrován: 05.08.2010 20:02
Bydliště: Sokolov

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od mecsoun »

Takže prozkoumáno a kódování gateway je správně. Jednotka je označení 1K0 907 530 L. Někde jsem četl, že je OK někde zase ne tak nevím co si mám udělat za obrázek. Hlavně mi takové dohady nevyřeší problém. Pokud tedy tahle gateway je OK tak je problém ve firmware navigace. Pokud ne tak spíše je problém jen v gateway, ale i pochopitelně může být i v navigaci. Tady dávám rozpis jednotek co jsou v autě.
Přílohy
Log.txt
(8.59 KiB) Staženo 76 x
10 z 10 lidí vyřeší svůj problém po použití tlačítka "HLEDAT". Jestli jej nemůžete najít, tak pak už nepomůže nic ;)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od tornado1 »

problém není v navigaci, L je správně a tam může být jakýkoliv fw
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mentol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko,Levoca

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od mentol »

takze radio je original mfd2, a preco je to takto zapojene neviem,len ti dotycni, co mi to zapajali povedali, ze to radio nema vstup pre zosilovac, tak preto to museli zapojit takto a hra to iba pri zapnutom kluci do polohy 1, inak aj tie prevodniky som kupoval a cez nich to zapajali, proste mi to pride ze to vybije preto,lebo je ten klucik zapnuty, lebo inak si neviem vysvetlit,ako je mozne, ze brat to pocuva od rana do vecera, aj ked nema origo radio,ale ma tiez zosilovac a subwoofer aj ked slabsi,ale nejde mi do hlavy ze jemu to vobec nevybije a moja je do 2 hodin uplne vybita....uz neviem co s tym,Vie niekto poradit, ci by sa to dalo zapojit aj inak????alebo ako postupovat dalej, ked gateway je spravna???pri tom kodovani by som mal mat co zaskrtnute,poradite???

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od tornado1 »

gateway je správná!!!! už jsem ti to jednou psal.... a proč to zapojili na klíček nechápu, když má MFD2 spínané plus.. zbytečně je zapnutý!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mentol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko,Levoca

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od mentol »

tak ako by si poradil to zapojit??

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od -Jakub- »

tak jak je to z fabriky a na výstup telefonu zapojit zesilovač tak jak to mám já a dával jsem tady i návod
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=255" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od tornado1 »

přesně tak... ti co to dělali jsou zřejmě amatéři, žádný převodník není potřeba...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mentol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko,Levoca

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od mentol »

ti poviem ze amateri, a este si popytali 150 eur za zapojenie, vraj to bolo narocne,porazi ma....

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: vybijanie baterie, spravny GW???

Příspěvek od -Jakub- »

spíš tě porazí až to uvidíš za rádiem tu paseku

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“