Problém s odemykáním dveří řidiče

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
fr.jirous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.06.2008 16:40

Problém s odemykáním dveří řidiče

Příspěvek od fr.jirous »

Zdravím, na VW Jetta r.v. 2008 mám občasný problém s odemykáním dveří řidiče na dálku. Tak při každém pátém (někdy každé druhé, někdy to dá desetkár pokoj) odemčení auta centrálem na dálku se stane, že se odemknou zámky na všech dveřích a kufru, avšak s výjimkou dveří řidiče. Ty zůstanou zamčené a je potřeba je buď odemknout manuálně klíčkem nebo třeba pětkrát znova zamknout a odemknout auto dálkou. Zajímavé je, že všechny ostatní dveře se odemykají normálně.

Nevíte, kde by mohl být problém?

Díky.

pipistik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.04.2012 21:51

Re: Problém s odemykáním dveří řidiče

Příspěvek od pipistik »

Mam ten isty problem s Golf 2004. Na dverach sofera svieti zamok, ale vsetky ostatne dvere sa otvoria.

Uživatelský avatar
lubobo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 05.01.2009 21:30
Bydliště: Slovensko

Re: Problém s odemykáním dveří řidiče

Příspěvek od lubobo »

Vadný zámok :(

Uživatelský avatar
2Far
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 14.07.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: Problém s odemykáním dveří řidiče

Příspěvek od 2Far »

fr.jirous píše:Zdravím, na VW Jetta r.v. 2008 mám občasný problém s odemykáním dveří řidiče na dálku. Tak při každém pátém (někdy každé druhé, někdy to dá desetkár pokoj) odemčení auta centrálem na dálku se stane, že se odemknou zámky na všech dveřích a kufru, avšak s výjimkou dveří řidiče. Ty zůstanou zamčené a je potřeba je buď odemknout manuálně klíčkem nebo třeba pětkrát znova zamknout a odemknout auto dálkou. Zajímavé je, že všechny ostatní dveře se odemykají normálně.

Nevíte, kde by mohl být problém?

Díky.
Přesně tohle jsem začínal řešit na začátku léta, už jsem hledal, kde a jaký zámek koupit... nakonec jsem vzal obyčejnej WD olej ve spreji a dal jsem tomu pořádnou dávku dovnitř do dveří i celému mechanismu, kam jsem se z venku dostal a k mému překvapení jsem doteď nic neměnil :D Vřele doporučuji alespoň vyzkoušet.
Obrázek Passat B7 a B8

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“