Zapojení autoradia

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
lumix76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.09.2011 16:04

Zapojení autoradia

Příspěvek od lumix76 »

Zdravím,potřeboval bych prosím poradit ohlenně zapojení autoradia.Koupil jsem golf v 2007,a bylo v něm autoradio na iso konektor.Bouhžel pan majitel magor to ustřihnul v palubovce za konektorem can bus a vím jen zapojení autoradio + repro.
V palubovce jsou 2x drát žluto červený trvalé +,2x hnědý jeden silnější a jeden slabší asi oba kostra.Pak jsou tam dva tenoučkédrátky oranžovo fialové oba stejné a ty nevím na co.Auto má zadní park asistent.Původně tam bylo asi orig.radio na 2 din,teď jsem koupil radio bolero a když jsem ho připojil funguje ale nereaguje na spínací skříňku.Musím ho zapínat a vypínat na autoradiu.Děkuji za rady.

lumix76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.09.2011 16:04

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od lumix76 »

Tak mi nikdo neporadí jak zapojit konektor fakra??

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od tornado1 »

oranž-fial je can high, oranž hnědý je can low..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

lumix76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.09.2011 16:04

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od lumix76 »

Děkuji za odpověď,ještě bych potřeboval vědět: 2x žlutočervený drát stále proud i při vypnutém klíčku je jedno který je na safe a na ub+? a ještě zbývá jeden tenčí hnědý drát,měřil jsem ho je to asi taky kostra.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od tornado1 »

je to jedno, hnědý je kostra
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

lumix76
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.09.2011 16:04

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od lumix76 »

Tak že když jsem zapojil can high a can low,radio fungovalo jako orig.ale do rána baterka k.o.Tak se chci ještě informovat který přívod propojit na spímatelné zapojení + je to přívod safe???Nepotřebuji nějak řešit jednotku protože nemám multif. volant ani maxidoit.Jde mi jen o radio aby se vypnulo a zapnulo s kíčkem a drželo paměť.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od tornado1 »

jednotka gateway nemá nic společného s maxidotem ani mf volantem!!! žádný z plusů nebyl zapojený na spínané plus.. přerušit napájení ani nelze!! gateway bude psát stále chybu a s-kontakt nenajdeš u tvého vozu!!!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kakajicko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.08.2013 13:30

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od kakajicko »

Zdravím, mám Golf V z roku 2005, a mám v něm originální rádio RCD 300. Doma sem našel starší rádio SENCOR SCD 5035MR a chtěl bych si ho do Golfu namontovat. Chtěl bych vás poprosit, zda by mi bylo možné poradit, jaké redukce a díly si budu muset konkrétně dokoupit, aby mi rádio fungovalo a šlo namontovat ? A ještě jsem někde četl, že pokud vyměním rádio, tak by mohlo vybíjet baterii, bylo by možné mi říci, zda toto rádio bude nebo nebude autobaterii vybíjet ?

Zde jsou odkazy co jsem si našel dle mne potřebné díly, ale nevím, zda je to vše co budu potřebovat.....
http://www.ahifi.cz/ramecek-autoradia-v ... #komentare" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ahifi.cz/antenni-napajec-2x- ... 95747.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ahifi.cz/iso-konektor-volkswagen.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a radio:
http://www.sencor.cz/autoradio/scd-5035mr" onclick="window.open(this.href);return false;

Děkuju za odpověď a rady.

Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od pajosII »

zdravím, můj soused si koupil 2DIN rádio ( RCN210 pro Fabii II ), ale napájecí ISO konektor má jen 3 piny ( +12V, -12V a pin pro MUTE ), nebudete někdo vědět jestli se dá podsvícení rádia a vypínaní klíčkem zapojit přes micro ISO ? Díky
Přílohy
IMG_20161122_162830 (360x640).jpg
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Zapojení autoradia

Příspěvek od pajosII »

vyřešeno, v mini ISO je to pin 5 ( CAN L ) a pin 6 ( CAN H ), pro RCN 210
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“