Ztráta klíče.. Blokace ?

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Bomberrman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 21.12.2011 14:52

Ztráta klíče.. Blokace ?

Příspěvek od Bomberrman »

Čau,
klubáci povedlo se mi ztratit jeden klíč od auta.
Je nějaká možnost jak si ho nechat zablokovat aby sním nešlo odemknout a nastartovat auto ?
Nebo se musí měnit jednotka s IMO ?
Jestli jste si někdo nechal dělat nový klíč na kolik vás vyšel ? Štítek s kodovaním mam .

Díky za rady. :good:

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Ztráta klíče.. Blokace ?

Příspěvek od Luky.Sipak »

Tak podle mě určitě ten klíč nezablokuješ. Když jsem se ptal na origo klíč byla tam cenovka kolem 3000 myslim.
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíče.. Blokace ?

Příspěvek od tornado1 »

jde udělat aby jsi nastartoval a odemknul auto dálkou pouze tím klíčem který ti zbyl...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztráta klíče.. Blokace ?

Příspěvek od Dusanbe »

Musíš si nechat vyčíst PIN z budíků a nechat přizpůsobit pouze tvé zbývající klíče, nebo klíč. U přizpůsobení dálky je to podobné, jen nepotřebuješ PIN. Ale pokud máš ve dveřích vložky na klíč, tak si někdo může auto odemknout a pokud by odblokoval immo, tak může i odjet. Tak si spíš zámky nech zaslepit, třeba jen na pár měsíců.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“