opět mp3

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Beetlejuice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 04.09.2013 18:31

opět mp3

Příspěvek od Beetlejuice »

Čus,

stal jsem se šťastným majitelem povozu VW Golf V 1.9 TDI a řeším teď to, co se tady řešilo už asi tisíckrát, jak dostat do auta svojí oblíbenou hudbu na mp3. Auto je vybaveno rádiem RCD300 a někde jsem našel tento kundihrab, http://elektro.bazos.cz/inzerat/2694722 ... W-audi.php" onclick="window.open(this.href);return false; nevím jestli jestli to bude s výše uvedeným rádiem fungovat a jestli s tím máte někdo zkušenosti. Nebo jestli bude nutné pořídit novější rádio RCD310. Prosím poraďte. Připomínám, že mi jde pouze o přehrávání mp3 z USB, nepotřebuju žádné navigace, couvací kamery, CD/DVD a další kraviny. Fórum jsem samozřejmě prohledával, ale odpověď nenašel.

Uživatelský avatar
oizoMR
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ
Kontaktovat uživatele:

Re: opět mp3

Příspěvek od oizoMR »

http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw0 ... aux-vstup/" onclick="window.open(this.href);return false;

Beetlejuice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 04.09.2013 18:31

Re: opět mp3

Příspěvek od Beetlejuice »

díky. jak zjistím, jestli moje rádio má ten MOST konektor?

Beetlejuice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 04.09.2013 18:31

Re: opět mp3

Příspěvek od Beetlejuice »

aha, už jsem zjistil, že má

Beetlejuice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 04.09.2013 18:31

Re: opět mp3

Příspěvek od Beetlejuice »

tak jsem ten bazmek od firmy Stuartalarm zakoupil a nějakou dobu ho používám. Moc nadšenej z toho teda nejsem, asi jsem měl zainvestovat do novějšího radia. No co se dá dělat, už jsem za to zaplatil, tak to musím používat. V návodu tohodle přístroje je pár nepřesností, které bych rád uvedl na pravou míru. Píše se tam, že adresáře máte označit CD01 až CD99, což je nesmysl, maximální počet adresářů je 6. Jakékoliv další podadresáře nevytvářet, jinak takovou hudbu nenajde. Musíte všechno vyložit a nahrnout do těch šesti adresářů, což je celkem sranda, pokud tam dáte třeba dvacet alb. Maximální velikost SD karty je myslím 4GB víc nepřečte. Při hledání některých MP3 se zasekne a nepřehrává. AUX vstup je téměř nepoužitelný, zvuk z něj je slabý s výrazným šumem. Slot na SD kartu má špatný zajišťovací mechanismus a kartu z něj lze vytáhnout i po zacvaknutí. Jinak k dobru musím napsat, že se toto zařízení po restartu sbírá velmi rychle a najde si poslední písničku, kterou začne hrát, to vše je velmi svižné.

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: opět mp3

Příspěvek od maverick1 »

Podle mě už dnes nemá cenu toto kupovat. Dáš za to 1500,- nebo kolik, za starý radio min. 1000,- dostaneš taky a za 5000,- už seženeš RCD 510, kde to máš vše origo, plně funkční a i se ti zlepší zvuk, protože RCD 510 má 3.generaci vnitřností oproti 2.generaci v RCD 300...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: opět mp3

Příspěvek od majrek001 »

maximum je 8GB (SDHC v redukci na SD) ale chvíli už to trvá.. jelikož k tomu je uni návod těch složek je podle předvoleb rádia pokud by jsi měl 10 tak můžeš dát 10 složek (max cd99) ale bohužel jich máme jen 6 ale pořád 6*99 máš 594 songů což si myslím chvíli vydrží a bez problému tak funguje náhodný výběr to už je omezeno funkcemi radia. co se týče zvuku tak asi dost záleží jaký tam dáš zdroj zkoušel jsem na tom bráchovu nokiu a hrálo to čistě a hlasitěji než z SD karty a navíc umožňuje připojit ještě origo měnič a přepínat mezi ním.. jinak s tím slotem pro SD kartu mám spíše opačnou zkušenost, že mi to nejde vytáhnout..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Beetlejuice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 04.09.2013 18:31

Re: opět mp3

Příspěvek od Beetlejuice »

maverick1 píše:Podle mě už dnes nemá cenu toto kupovat. Dáš za to 1500,- nebo kolik, za starý radio min. 1000,- dostaneš taky a za 5000,- už seženeš RCD 510, kde to máš vše origo, plně funkční a i se ti zlepší zvuk, protože RCD 510 má 3.generaci vnitřností oproti 2.generaci v RCD 300...
tohle si mi měl říct dřív, já už na to taky přišel

Beetlejuice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 04.09.2013 18:31

Re: opět mp3

Příspěvek od Beetlejuice »

majrek001 píše:maximum je 8GB (SDHC v redukci na SD) ale chvíli už to trvá.. jelikož k tomu je uni návod těch složek je podle předvoleb rádia pokud by jsi měl 10 tak můžeš dát 10 složek (max cd99) ale bohužel jich máme jen 6 ale pořád 6*99 máš 594 songů což si myslím chvíli vydrží a bez problému tak funguje náhodný výběr to už je omezeno funkcemi radia. co se týče zvuku tak asi dost záleží jaký tam dáš zdroj zkoušel jsem na tom bráchovu nokiu a hrálo to čistě a hlasitěji než z SD karty a navíc umožňuje připojit ještě origo měnič a přepínat mezi ním.. jinak s tím slotem pro SD kartu mám spíše opačnou zkušenost, že mi to nejde vytáhnout..

mě to oproti tomu co píšou v návodu 8 GB flashku neveme. Ten návod mi přijde takovej zmatenej a nejednomu může připravit pár zklamání. Jinak já si potrpím na rozřazení do složek, tak abych našel co zrovna chci, takže mít 99 songů v jedný složce mi moc nevyhovuje. Maximálně tam dávám čtyři alba a potom mám pocit, že už má problém s načítáním. Taky by mě zajímalo podle kterýho kritéria řadí soubory ve složce. Mám podezření na datum poslední změny souboru.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“