Zadní repro

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
snajdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.07.2014 22:22

Zadní repro

Příspěvek od snajdi »

Ahoj, chystám se dodělat zadní repro do auta ale 2 věci netušim..

1) V B sloupku by měla být jakási průchodka- někdo radí to provrtat a kabely natáhnout napřímo, kdybych chtěl využít té průchodky jaké konektory tam jsou?

2) Mám radio RCD 300, jaké konektory jsou pro připojení na radio? ¨

Díky za odpověď!

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní repro

Příspěvek od tornado1 »

provrtat průchodku? tak to je dost dobrá prasečina.. a jak budeš potom sundávat dveře v případě potřeby? do každého konektoru piny tak jak to má být
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

snajdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.07.2014 22:22

Re: Zadní repro

Příspěvek od snajdi »

Viděl jsem už i tenhle způsob - taky se mi nezdál :D Takže jaké piny tam koupit?

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: Zadní repro

Příspěvek od Woko_O »

tornado1 píše:provrtat průchodku? tak to je dost dobrá prasečina.. a jak budeš potom sundávat dveře v případě potřeby? do každého konektoru piny tak jak to má být
osobně to v předních dveřích prostě udělám na prasáka a provrtám to než abych to pinoval. Lepší natáhnout kabel např od zesíku vcelku než ho "přepůlit" pinem u dveří. Můžeš tim i ohrozit kvalitu zvuku.. Ovšem pokud je to nějaká obyč muzika na nějaký obyč repro, tak samozřejmě lepší volit piny at to nějak vypadá..

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní repro

Příspěvek od tornado1 »

Tak to je dobra prasečina
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 807
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Zadní repro

Příspěvek od laco laslo »

Jsou tam mini iso piny a také bych se přikláněl k tomu to napinovat.
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

snajdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 23.07.2014 22:22

Re: Zadní repro

Příspěvek od snajdi »

Super, to jsem potřeboval vědět! Díky moc. Budu to pinovat ;) Jedná se pouze o repro, žádný zesik,sub apod....

Uživatelský avatar
tankista
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 446
Registrován: 01.11.2010 18:42
Bydliště: Ostrava city

Re: Zadní repro

Příspěvek od tankista »

jsem prase provrtal jsem to. za poslednich 20 let jsem mel dvere sundane jen jednou a to u skody 120 kdyz se menily cepy.naposledy jsem mel auto z roku 95 a 2014 se auto prodalo a tam nebylo potreba za celou dobu ani sundat dverni tapec. proto jsem vrtal
Touran 1,4 tsi 103kw 1t2
golf plus 1,6fsi

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadní repro

Příspěvek od Phob »

tak jasně že "pěknější" je to napinovat ;) ale tím že se to dá v kuse tak přece nevidím problém při sundávaní dveří... v kuse to bude dokud nebude potřeba sundat dveře (což s velkou pravděpodobností opravdu potřeba nebude), a pokud se budou muset sundat, tak se ten kabel v celku může cvaknout a napinovat to dodatečně ne? jinak jsem samozřejmě taky pro pinování, ale pokud někdo nechce přerušovat kabely např. na úkor té kvality, tak v tom nevidím zase takový problém...

Uživatelský avatar
Maher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 05.06.2012 10:01
Bydliště: Sereď, SK

Re: Zadní repro

Příspěvek od Maher »

a ešte by som dodal že to napinovanie by nebola práve sranda kôli dosť mizernému priestoru už len prevelčenie je dosť problém a tam sa to bez vrtania prakticky ani nedá (za konektorom v priechodke ako ide do dverí)
Black Golf V 1.4 16V 55kW, Black Golf VII Variant 1.6 TDI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“