Originální CD do radia/navigace RNS 300.

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
bop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.03.2015 15:32

Originální CD do radia/navigace RNS 300.

Příspěvek od bop »

Ahoj.
Potřebuju přepnout radio z němčiny do češtiny a pro přepnutí potřebuju originální cd. Zkoušel jsem tam cpát vypalované ale nebere to. Nemá někdo toto originální cd pro RNS 300 na půjčení? Okolí Valašského Meziříčí, Vsetína, Zlína, Olomouce, Ostravy. Díky :)

vYPo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 07.10.2014 18:06

Re: Originální CD do radia/navigace RNS 300.

Příspěvek od vYPo »

servus, mal som to radio mal som ten isty problem, stiahol som origo image vypalene z origo CD, napaloval som to na viac CD pri najnizsej rychlosti no bohuzial nezobralo mi to. Tie cd su chranene laserom :(. takze bez sance.
Je mozne ze ti to bude vediet niekto rozbehat kto zistuje piny od rcd 510, rns 510, myslim ze tam ide nastavovat aj jazyky cez ten soft, takze cd mozno nebude ani potrebne...

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Originální CD do radia/navigace RNS 300.

Příspěvek od scheni »

bop píše:Ahoj.
Potřebuju přepnout radio z němčiny do češtiny a pro přepnutí potřebuju originální cd. Zkoušel jsem tam cpát vypalované ale nebere to. Nemá někdo toto originální cd pro RNS 300 na půjčení? Okolí Valašského Meziříčí, Vsetína, Zlína, Olomouce, Ostravy. Díky :)
ahoj, CD mám, tak pokud chceš, můžeme to nějak vykutit.

Jsem z Palkovic (u Frydku Mistku) popř jezdim každy den do Ostravy.
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

risa.h
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.10.2015 21:23

Re: Originální CD do radia/navigace RNS 300.

Příspěvek od risa.h »

Mam taky origo cd a menil jsem to pred 14 dny Skalka okr:Hodonin jen problem jsem ridic LKW unie

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“