RCD510 - vybíjanie baterky aj v MR2009?

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Lordiik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.07.2015 09:03

RCD510 - vybíjanie baterky aj v MR2009?

Příspěvek od Lordiik »

Dobrý deň,
mám GV 11/2008 Comfortline a vymenil som RCD300 za RCD510 (EU verzia Bosch, 7/2012)
Podľa všetkých informácii od MR 2008 nepotrebujú výmenu gateway-u z dôvodu vybíjania baterky.

Jedna vec sa mi ale na mojom aute nezdá. Aj keď je auto hoci aj dlho vypnuté a zapnem ho /kľúč do prvej polohy/, rádio sa zapne takmer hneď, bez toho aby načítavalo SD kartu alebo čokoľvek iné. Samozrejme, že čo sa týka funkčnosti tak je to super, lebo na SD karte mám tisícky skladieb v desiatkach priečinkov a podpriečinkov a je prístupná HNEĎ, ale nezdá sa mi aby sa tá karta nenačítavala ani jednu sekundu. Dokonca nedostanem ani hlášku "čakajte prosím", proste to rovno hrá. Až po otočení kľúčom do druhej polohy, teda do polohy "štartovanie", sa rádio vypne zasa a začne sa SD karta načítavať tak, ako som zvyknutý u Bolera /RCD510 pre Škodovku/.

Táto vec sa mi javí ako keby RJ držala rádio stále pod prúdom a preto funguje tak "bleskovo".

Je nejaká možnosť ako overiť či je dané fungovanie rádia správne a naozaj nevybíja baterku?

Ďakujem

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: RCD510 - vybíjanie baterky aj v MR2009?

Příspěvek od mynick »

U mr2008 urcite netreba menit gw. Staci to dobre nakodovat... Ak by ti vybijalo baterku, za den-dva nenastartujes vobec

Lordiik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 22.07.2015 09:03

Re: RCD510 - vybíjanie baterky aj v MR2009?

Příspěvek od Lordiik »

No, už to mám v aute dobrých pár dní a furt štartujem bez problémov.
Čiže to rádio funguje fakt neuveriteľne bleskovo, čo ma teší :)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“