Radio z Číny

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
PavelRC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.11.2015 20:52
Bydliště: Brno okolí

Radio z Číny

Příspěvek od PavelRC »

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s timto? http://www.aliexpress.com/item/Details- ... 03720ec37c" onclick="window.open(this.href);return false;

Dost se mi to libi, ale nerad bych koupil kravinu.

dzrundik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 21.09.2011 19:53
Bydliště: Louny

Re: Radio z Číny

Příspěvek od dzrundik »

No skoro 367USD a poslání přes DHL. DHL a FedEx dělá vždy celní řízení takže ještě plus CLO a DPH. RNS510 vyjde levněji
VW Golf V 1.6 FSI

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Radio z Číny

Příspěvek od swenak »

U DHL navíc poplatek za půjčku, pokud nemáte smlouvu.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Yorrick1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.05.2016 18:19

Re: Radio z Číny

Příspěvek od Yorrick1 »

Preposilam odpoved Shortymu, treba to nekomu z vas pomuze a nebo odradi :D

Mam zkusenosti s timto radiem http://www.aliexpress.com/store/product ... 14102.html

Ahoj.
Dlouze jsem tu nebyl, tak pisi az ted. Co se tyce signalu radia ti asi moc nepomuzu, jelikoz v Brne to hraje stejne jako u RCD300 a mimo Brno 40 km je ten slabsi signal znat. Pritelkyni jsem kupoval od stejne firmy jine radio(jeste se o nem rozepisi) a tam jsem ji dal antenni zesilovac, tak uvidim jestli to signalu pomuze. K montazi, u meho 7 palcoveho jsem nic neupraval, veskere konektory jsou soucasti radia. Jen odpojis stare a napichnes nove. Do kastliku v G5 sedi paradne. Autoradio ma v sobe can bus, takze pokud mas multifunkcni volant jako ja, hodne to ocenis. Radio se vypina vyjmutim klicku ze zapalovani a baterii nezere. Antena je najena primo z radia.
Odkaz na radio, co jsem kupoval nedavno
https://www.aliexpress.com/item/9-Inch- ... 990fbcdf08

Srovnani
7 palcovy-je rychly a vse je po ruce, k tomu si lze nastavit menu, ktere se ti objevi po zapnuti. GPS je velmi rychle, ihned po zapnuti je spojen se satelity, zrejme ma preddefinovane drahy satelitu. Jinak antena GPS se krasne vejde pod mrizku se svetelnym cidlem. Internet je v nem nepouzitelny kvuli programu opera mini, coz je program na h.... a novy tam jde nahrat, ale nepodarilo se mi to. Navigace na Wince je problem, na inetu jsem nasel jen stare verze. Mam tam sygic z roku 2010 a ten program se obcas vypne, zkousel jsem i jne verze a bud je zobrazovani trhane a nebo se vypina a nebo oboji 8O

9 palcovy, idelani pro multifunkcni volant diky absenci tlacitek. Diky androidu lze plnohodnote vyuzit GPS, vcera jsem tam instaloval sygic 16.2.15 a slape nadherne. Internet funguje nadherne, dokonce i LTE a mimochodem, ma jiz wifi integrovan uvnitr radia. Can bus je externi ale soucasti radia. Velika vyhoda oproti vyse uvedenemu radiu je v interni pameti 16GB, ke ktere mas pristup. Lze tam nahrat trebas mp3 a nepotrebujes USB. Ma vyvod na 2 usb, ja tam daval vystup usb do panelu viz. obrazek dole. Muze se tam pichnout i kamera, tu budu objednavat dnes a vyuzit tak DVR, kdy ti kamera nahrava zaznam primo do radia. Externi mikrofon budu take zkouset, tak v pripade zajmu dam info. Ten interni mikrofon pri jizde je k nicemu. Montaz si vyzadala upravy, je treba zbrousit 2 hrany na autoradiu aby to paslo do kastliku a u zapojeni jsem odpojil ACC napajeni. Pak to zapinani a vypinani funguje jak ma. Jinak ten canbus umoznuje zobrazovani klimy a dalsi srandicky, ale az u ridicich jednotek od roku 2009(vyzkouseno nemam), coz neni muj pripad. Cena nabyla tak hrozna 4200 + 1055 dph + 120 clo + 550 poplatek DHL. Prodam co mam a jdu taky do 9 palcovyho :D
Přílohy
DSC_1002.JPG
DSC_0998.JPG

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“