Dodělání zadních repro Golf V

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
petrkotik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.07.2016 21:01

Dodělání zadních repro Golf V

Příspěvek od petrkotik »

Zdravím,

chtěl bych dodělat zadní repro u Golf 5, ale bohužel nevím jak repro zapojit a na netu ani tady jsem nic nenašel. Je mi jasné, že budě potřeba koupit nějakou podložku nebo tak, to jsem i tak nějak nastudoval, ale jestli je kabeláž připravena a stačí jen zapojit a nebo se musí kompletně tahat od rádia až do dveří.

Uživatelský avatar
Maher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 05.06.2012 10:01
Bydliště: Sereď, SK

Re: Dodělání zadních repro Golf V

Příspěvek od Maher »

treba všetko spravit nové nie je tam žiadna príprava. Takže natiahnuť repro káble k zadným dverám tam máš dve možnosti buď prevrtáš prechodku a kábel potiahneš až do dverí alebo to spravíš tak ako to má byť na kábel si nacvakneš koncovku a dáš do konektoru v prechodke. do dverí budeš potrebovať pod repro vymedzovací krúžok inak by si nevedel stiahnuť okno. na stredobas nepotrebuješ robiť dieru ale na výškový budeš musieť do tapacíru spraviť dieru lebo nemá mriežku (štandardne VW počítal v zadných dverách s komponetnými repro a to sdredobasovým 16,5cm a výškovým odporúčam sa toho držať budeš mať lepší zvuk ako z trojpásmového repráku). keď natiahneš kábel k rádiu tak tam to bude už docela jednoduché nacvakneš si koncovku na kábel a zasunieš do konektora podľa vyznačenia na zdanej strane rádia. koncovky na kábel som kupoval v autosúčiastkach tak tie neviem povedať aké sú to ale myslím že v poriadnom obchode by mali vedieť aké potrebuješ. vymedzovací krúžok si buď kúpiš alebo vyrobíš potrebuješ cca 2-3cm široký vnútorný priemer podľa diery v dverách vonkajší ale 2cm aby sa dal prišrobovať a na neho následne reprák. keď pohľadáš na youtube nájdeš tam zopár pekných návodov
Black Golf V 1.4 16V 55kW, Black Golf VII Variant 1.6 TDI

Uživatelský avatar
C0R3
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 02.03.2014 19:15
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání zadních repro Golf V

Příspěvek od C0R3 »

Taky chci dodělávat repro na svém GV Variant ale rozhodně si to nebudu dělat sám, tak jsem zvědavý kolik to bude stát :wink:

fb_mára
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 07.05.2021 11:04

Re: Dodělání zadních repro Golf V

Příspěvek od fb_mára »

Jak vypada ta prechodka ve dverich? Jake konektory a pripadne kam napinovat? Diky, idealne foto neboodkaz, diky

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“