Zabezpečenie GV

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od Benne »

jasne,auto nalozia a dovidenia. Mozes mat gps vyhladavanie,hodia ho do garaze niekde pod zem, a je vybavene... Ked sa ti zameraju na auto,tak nepoznam neprekonatelne zabezpecenie :? jedine gun do huby :lol:

sickboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 22.03.2009 17:16

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od sickboy »

Ahoj, kdyz uz jste u toho zabezpecni, nemate nekdo nejake typy taky na dobra pojisteni / pripojisteni? Posledni dobou se objevilo par pojistoven (napr. i DEFEND LOCK), ktere pripojisti auto "na novou cenu" po dobu 3 let (priadne vice), ci jine produkty GAP (garance porizovaci ceny). Minimalni povinnosti je mit samozrejme i klasicke havarijni pojisteni s pojistenim proti odcizeni, kde ja u vetsiny pojistoven pojistna castka v pripade pojistneho plneni (tedy odcizeni) na "obvyklou cenu" (=napr. tolik kolik auto v danou chvili stoji v bazaru) + vetsinou ma clovek i nejakou tu spoluucast. A prave napr. pripojisteni DEFEND LOCK v pripade odcizeni doplati rozdil mezi obvyklou cenou - tim co vyplati primarni pojistovna, a novou cenou pri koupi vozidla, nektere pojistovny zaplati i spoluucast atp.
Neznate nekdo z praxe (to je husty = ze nekomu museli toho krasavce/krasavici ukrast :-(...), jestli tato pripojisteni vubec neco resi, jestli nedelala pak dana pojistovna "kravu", pripadne zda nekdo o danem pojisteni uvazoval / uvazuje / doporucil by .... Protoze behem prvnich 3 let ta cena fakt frci desne dolu a clovek by se taky rad vyspal :-( Diky za prispevky

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od šimek »

Ahoj,mám jak připojištění Defend Lock,tak EuroGap,k tomu samozřejmě plnou pojistku,auto je na leasing. Jak to funguje teoreticky vím,na vlastní kůži nevím a snad to taky nepoznán. Ten DL stál asi 1500,. a ten EG stál 17000,. K tomu mám registraci na Cebia,tak snad jsem udělal vše potřebné,ale jak jsem psal,snad nic nebudu muset nikdy využít. Ahoj.

sickboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 22.03.2009 17:16

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od sickboy »

Ted me tak napada, VW ma VINko na sklech jako Octavia nebo ne?

Uživatelský avatar
1Ital1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 26.01.2009 04:25
Bydliště: RakoVWník
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od 1Ital1 »

pokud myslíš na všech sklech, tak to si musíš nechat buď vypískovat nebo vyleptat

Uživatelský avatar
aleshh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 09.02.2008 11:05

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od aleshh »

Čau, nemáte někdo tip jak udělat tajnej vipínač na G5. Prosím přes (SZ)

Uživatelský avatar
aleshh
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 09.02.2008 11:05

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od aleshh »

Nikdo neví ????

Uživatelský avatar
2Far
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 14.07.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od 2Far »

aleshh píše:Čau, nemáte někdo tip jak udělat tajnej vipínač na G5. Prosím přes (SZ)
Každej autoelektrikář ti to udělá za 100 kč a dá ti jich tam kolik a kam budeš chtít. Můžeš tím vypnout co tě napadne.
Nejlepší je kombinace různých (běžně používaných) tlačítek v autě. Třeba větrák na 2, zapnutý levý blinkr a třeba mlhovky. To je lepší než PIN na kreditce :lol:
Obrázek Passat B7 a B8

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od swenak »

Ja mam Jablotron CA1803-BT, mel jsem to donedavna v BMW, pri prodeji jsem to nechal vymontovat a prave ted mi to montuji do GTI. K tomu samozrejme digitalni naklonovy senzor a senzor vnitrku...mam to napojeno na PCO, lze zjistit kdykoliv pozici a to nejen pomoci GPS, ale i GSM, lze ovladat a nastavovat pres internet i pomoci SMS, lze pripojit HF pro odposlech vozidla, pri poplachu posila SMSky s informacemi, stejne tak vola na telefon, dokonce lze pripojit myslim 2 zarizeni a SMSkama je aktivovat (treba vytapeni, nebo neco jineho). Cena komplet byla cca 15tis, dalsich asi 4500 s DPH montaz (v Praze, takze jinde i levneji). Zaruka bezne 24mesicu, pri montazi vybranym partnerem az 60 mesicu. Ovladani bud vlastnim dalkacem od vozu, nebo jsou v baleni 2 smostatne voladace, je tam i zalozni baterie. Jak tu jiz bylo psano, lze pripojit i bezdratova cidla (myslim, ze 8) na sklo, nebo interieru a treba tak chranit i garaz, resp. vedet uz pri vniknuti do garaze, ze se neco deje.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

margep
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.02.2010 13:43

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od margep »

Zdravim Vsechny,

nevite prosim vas nekdo, kde se nachazi v GV spinaci rele napajeni pro kontrolu oleje s piny 85,86,87,87a a 30 ?, jde mi pripojeni zabezpeceni s moznosti rozepnout toto napajeni na dalku, napr. pomoci SMS odeslanou na lokator a tim vypnout motor.
Predem diky

Jinak myslim, ze GPS lokator je v aute moc dobra vec, i kdyz auto hodi nekam do garaze, lokator si pamatuje i historii cesty a tam, kde se vetsinou GPS uz nachyta GSM jeste jo. Ovsem fakt na prd na tom je, ze rusicka pasma GPS i GSM je levnejsi nez ten lokator :lol:

Petr_FRS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.10.2008 00:31

Re: Zabezpečenie GV

Příspěvek od Petr_FRS »

Mrkněte se na http://www.bluetuning.cz.

Tenhle GSM pager má detekci aktivního rušení GSM signálu, takže auto spustí poplach ještě dřív, než se zloději auta vůbec dotknou, takže si nejspíš vyberou jiné auto, které jim nebude dělat takové problémy.

Tento GSM pager se montuje odděleně a skrytě od alarmu, narozdíl od jablotronu, který je alarm i s pagerem jediný kus,takže ,se dá najít podle drátů od sirény nebo LEDky a po odpojení konektoru od athose si už vůz nenajdete. U tohoto pageru zloděj sice časem najde alarm, ale po odpojení alarmu mu už nic nenaznačuje, že by bylo ve voze další zařízení a vůz se dá tak i nadále monitorovat.

Samozřejmě má logování poslední známé polohy, takže když vůz zmizí ze signálu GPS, přijde Vám poslední známá poloha včetně data a času jejího pořízení.

Petr

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“