RNS 300 - zkušenost s navi

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od Benne »

šimek píše:
Benne píše: porovnat ti to takto neviem, so sony skusenosti nemam. na prvy pohlad je pekna ale :D no je tam vyhoda akurat tak toho bluetooth oproti garminu. Ten nas stal cca 9000SK,cize okolo 7500czk. na tej sony sa mi paci aj to POSITION plus, lebo ked ides napr po svajciarsku v nejakom tuneli,kde su odbocky,tak si dost v prdeli :lol: to ten garmin nema. Co sa vska tyka kvality map, to u Sony neviem,ale ten garmin bez chyby !!! Skusalo sa to v Bratislave, a ukazuje to take ulicky, ktore som v zivote nepoznal,takze pokrytie fakt super.
Zeprám se možná blbě, ta Sony má nějaké mapy, Garmin má také nějaké mapy. Když nebude vyhovovat mapa v Sony, mohl bych použít mapu třeba z Garmina, když ji někde stáhnu na netu a používat z karty, která jde vložit právě do té od Sony? Asi je už trošku jasné, pro kterou mám slabost... :lol:
:D no tak s tymi mapami naozaj neviem. ale asi to nebude take jednoduche.

PS: Tak ta sony tiez nevyzera zle, ked sa ti aj paci, tak ju kup :P

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 300 - zkušenost s navi

Příspěvek od čapik »

zdar chalani, nevíte jak dostat do RNS300 český jazyk?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

boss5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.03.2010 10:58
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 300 - zkušenost s navi

Příspěvek od boss5 »

No měl jsem v RNS 300 němčinu auto dovezene a češtinu jsem tam dostal tak že sem si jí nastavil v základmím menu chtělo to vložit CD z navigací a už to jelo a mluvilo česky.
VW Golf V Variant 1.9 TDI 2007

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“