RNS 300 - zkušenost s navi

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

RNS 300 - zkušenost s navi

Příspěvek od šimek »

Chtěl jsem doposud RNS 510, ale přece jen je to ranec peněz a riziko krádeže asi tak 1000x větší než u něčeho co vypadá jako pořád rádio a co se týče základu, tak navigovat to bude stejně jako 510ka. Jen se chci zeptat jestli s ní má někdo zkušenost nebo jestli by ji rovnou někdo nemohl postrádat, když si tam místo ní šoupl třeba právě tu 510ku.

Díky za vaše info.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od šimek »

Nikdo to v autě neměl?

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od -Jakub- »

radši MFD2... kolen 7tis. a desing suprovní

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od šimek »

-Jakub- píše:radši MFD2... kolen 7tis. a desing suprovní
Já to chci hlavně kvůli čumilům, respektive čorkařům, prostě ta 300 vypadá jak rádio, tak by je to mohlo nechat v klidu. Parkuji venku, tak proto. Jinak MFD2 je chudší 510, že ano? Nemá HDD, dotykovku, ještě něco nemá? A kde se sežene za sedmičku? Ale nevím, co se týče navigování, asi bych se spokojil s tou 300kou, leda že by se tady vyskytllo nějaké to MFD2.

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od durosko »

šimek píše:
-Jakub- píše:radši MFD2... kolen 7tis. a desing suprovní
Já to chci hlavně kvůli čumilům, respektive čorkařům, prostě ta 300 vypadá jak rádio, tak by je to mohlo nechat v klidu. Parkuji venku, tak proto. Jinak MFD2 je chudší 510, že ano? Nemá HDD, dotykovku, ještě něco nemá? A kde se sežene za sedmičku? Ale nevím, co se týče navigování, asi bych se spokojil s tou 300kou, leda že by se tady vyskytllo nějaké to MFD2.
najprv si zisti či RNS300 používa mapy ako MFD alebo 510... mám taký pocit ze tam je problem s mapami .. a aj tak ťa bude lepšie navigovať barz ake mio alebo podobné vtákoviny ako nejake RNS 300 ...

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od šimek »

durosko píše:
šimek píše: Já to chci hlavně kvůli čumilům, respektive čorkařům, prostě ta 300 vypadá jak rádio, tak by je to mohlo nechat v klidu. Parkuji venku, tak proto. Jinak MFD2 je chudší 510, že ano? Nemá HDD, dotykovku, ještě něco nemá? A kde se sežene za sedmičku? Ale nevím, co se týče navigování, asi bych se spokojil s tou 300kou, leda že by se tady vyskytllo nějaké to MFD2.
najprv si zisti či RNS300 používa mapy ako MFD alebo 510... mám taký pocit ze tam je problem s mapami .. a aj tak ťa bude lepšie navigovať barz ake mio alebo podobné vtákoviny ako nejake RNS 300 ...
No je tam klasické cd DX, ale máš pravdu jestli to má vůbec význam, možná nakonec koupím přenosnou a bude mít mnohem lepší podklady a hlavně ji můžu používat i v jiném autí než jen v tom mém. Docela se mi líbí ta nová od Sony.

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od čapik »

šimek - jestli to parkuješ venku, tak bych taky doporučoval tu přenosnou.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od šimek »

čapik píše:šimek - jestli to parkuješ venku, tak bych taky doporučoval tu přenosnou.
JJ, už jsem to taky tak rozvrhnul, ten se jen vyskytuje otázka jakoui navi. Fakt se mi líbí na od Sony. http://www.sony.cz/view/ShowProduct.act ... navigation

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od Benne »

hlavne nevyberaj podla toho jak vyzera :lol: chod do obchodu,kde sa venuju vyhraden navigaciam a tam ti poradia az az... myslim,ze mam nuvi aj s mapami svk,cze a celej zapadnej europy a spokojnost najvacsia zatial. A zaujimave su aj navigacie,ktore ti ukazuju,v ktorom mas byt pruhu,ked ides na 6 prudovej dialnici,tak sa to hodi :D

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od šimek »

Benne píše:hlavne nevyberaj podla toho jak vyzera :lol: chod do obchodu,kde sa venuju vyhraden navigaciam a tam ti poradia az az... myslim,ze mam nuvi aj s mapami svk,cze a celej zapadnej europy a spokojnost najvacsia zatial. A zaujimave su aj navigacie,ktore ti ukazuju,v ktorom mas byt pruhu,ked ides na 6 prudovej dialnici,tak sa to hodi :D
A ty by jsi mi nějakou mohl doporučit, chci v té velikosti jako je právě ta Sony nebo Strada od Panasoniku. Na té Sony je super aktivní držák s gelem a navíc, mapu můžu nahrát i na kartu a používat klidně jinou, nemýlím li se...

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od durosko »

Benne píše:hlavne nevyberaj podla toho jak vyzera :lol: chod do obchodu,kde sa venuju vyhraden navigaciam a tam ti poradia az az... myslim,ze mam nuvi aj s mapami svk,cze a celej zapadnej europy a spokojnost najvacsia zatial. A zaujimave su aj navigacie,ktore ti ukazuju,v ktorom mas byt pruhu,ked ides na 6 prudovej dialnici,tak sa to hodi :D
dostali sme od t-comu v akcii nuvi 200 (shitík) .. kokso je sto krát lepšia ako origo navigacia Nexus čo som za ňu vykmásol pred rokom xy penez. :)))

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od Benne »

no tak odporucit ti mozem garmin nuvi minimalne 250 /pri 200 myslim nemas zapadne staty a nemozu sa ani dohrat/, fakt je to super navigacia, mozes si nastavit co ta len napadne, dotykovy displej, rychle instinktive ovladanie,auto menenie noc/den rezim a pod. My mame od garmina nuvi 250w a mozem odporucit. Ale este sa popozeraj,teraz uz su rozne druhy aj s BT, s tymi pruhmi co som vravel /sice neviem,ci je to aj v praxi 100percente funkcne/, a inac ma nenapada nic :)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od šimek »

Benne píše:no tak odporucit ti mozem garmin nuvi minimalne 250 /pri 200 myslim nemas zapadne staty a nemozu sa ani dohrat/, fakt je to super navigacia, mozes si nastavit co ta len napadne, dotykovy displej, rychle instinktive ovladanie,auto menenie noc/den rezim a pod. My mame od garmina nuvi 250w a mozem odporucit. Ale este sa popozeraj,teraz uz su rozne druhy aj s BT, s tymi pruhmi co som vravel /sice neviem,ci je to aj v praxi 100percente funkcne/, a inac ma nenapada nic :)
Chci navi kolem 10 000,. Asi takhle... Mohl by jsi mi porovnat třeba právě tu od Sony, popřípadě doporučit jinou značku, nemám s tím nějak moc velkou zkušenost. Spíš mi jde o kvalitu map...

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od Benne »

šimek píše:
Benne píše:no tak odporucit ti mozem garmin nuvi minimalne 250 /pri 200 myslim nemas zapadne staty a nemozu sa ani dohrat/, fakt je to super navigacia, mozes si nastavit co ta len napadne, dotykovy displej, rychle instinktive ovladanie,auto menenie noc/den rezim a pod. My mame od garmina nuvi 250w a mozem odporucit. Ale este sa popozeraj,teraz uz su rozne druhy aj s BT, s tymi pruhmi co som vravel /sice neviem,ci je to aj v praxi 100percente funkcne/, a inac ma nenapada nic :)
Chci navi kolem 10 000,. Asi takhle... Mohl by jsi mi porovnat třeba právě tu od Sony, popřípadě doporučit jinou značku, nemám s tím nějak moc velkou zkušenost. Spíš mi jde o kvalitu map...
porovnat ti to takto neviem, so sony skusenosti nemam. na prvy pohlad je pekna ale :D no je tam vyhoda akurat tak toho bluetooth oproti garminu. Ten nas stal cca 9000SK,cize okolo 7500czk. na tej sony sa mi paci aj to POSITION plus, lebo ked ides napr po svajciarsku v nejakom tuneli,kde su odbocky,tak si dost v prdeli :lol: to ten garmin nema. Co sa vska tyka kvality map, to u Sony neviem,ale ten garmin bez chyby !!! Skusalo sa to v Bratislave, a ukazuje to take ulicky, ktore som v zivote nepoznal,takze pokrytie fakt super.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s navi RNS 300.

Příspěvek od šimek »

Benne píše:
šimek píše: Chci navi kolem 10 000,. Asi takhle... Mohl by jsi mi porovnat třeba právě tu od Sony, popřípadě doporučit jinou značku, nemám s tím nějak moc velkou zkušenost. Spíš mi jde o kvalitu map...
porovnat ti to takto neviem, so sony skusenosti nemam. na prvy pohlad je pekna ale :D no je tam vyhoda akurat tak toho bluetooth oproti garminu. Ten nas stal cca 9000SK,cize okolo 7500czk. na tej sony sa mi paci aj to POSITION plus, lebo ked ides napr po svajciarsku v nejakom tuneli,kde su odbocky,tak si dost v prdeli :lol: to ten garmin nema. Co sa vska tyka kvality map, to u Sony neviem,ale ten garmin bez chyby !!! Skusalo sa to v Bratislave, a ukazuje to take ulicky, ktore som v zivote nepoznal,takze pokrytie fakt super.
Zeprám se možná blbě, ta Sony má nějaké mapy, Garmin má také nějaké mapy. Když nebude vyhovovat mapa v Sony, mohl bych použít mapu třeba z Garmina, když ji někde stáhnu na netu a používat z karty, která jde vložit právě do té od Sony? Asi je už trošku jasné, pro kterou mám slabost... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“