Muzika v Golf V

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 807
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od laco laslo »

Asi tak nějak, ale napinovat to není zase až tak složité, tak bych raději volil tuto cestu.
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od -Jakub- »

jasně, žáleží co je pro tebe priorita, u mě by nedávalo smysl natahování nového vedění v 2x2,5 a pak to v polovině cesty "uškrtit" pinem

Uživatelský avatar
laco laslo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 807
Registrován: 07.05.2009 15:37
Bydliště: Brno- venkov

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od laco laslo »

Jo tak dalece tomuto nerozumím. Ptal se na piny. Ale je pravda, že pokud potřebuješ pořádně krmit repro, tak piny asi nejsou to pravé ořechové. A takový průřez drátu je na tady ty mini iso piny už moc.
VW Golf VII Variant 1,4 TSI

Lukas-Nagy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 09.06.2012 15:23

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od Lukas-Nagy »

Já mám v G5 ted RCD 510. Chtěl bych pripojit subwoofer na kterem je pripojeny zesilovac. Vystupy na synce. Jak to muzu zapojit? Jedine pres hi-low redukci, nebo i jinak?

michaelIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 13.06.2009 17:25

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od michaelIV »

chtěl jsem se zeptat pasují zadní repro z octavie 2 do golf plus .kdyby někdo věděl origo čísla repro muže napsat

Uživatelský avatar
tankista
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 446
Registrován: 01.11.2010 18:42
Bydliště: Ostrava city

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od tankista »

do zadních dveří g.plus patří 1K0 035 454m jinak jsou stejné jako přední z pluska,nebo přes redukci dát klasické 165 což je asi lepší volba
Touran 1,4 tsi 103kw 1t2
golf plus 1,6fsi

michaelIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 13.06.2009 17:25

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od michaelIV »

a kabeláž číslo nebo kdo by uměl sehnat.nebo jak udělat díky

Uživatelský avatar
tankista
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 446
Registrován: 01.11.2010 18:42
Bydliště: Ostrava city

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od tankista »

na straně 13 to najdeš
Touran 1,4 tsi 103kw 1t2
golf plus 1,6fsi

michaelIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 13.06.2009 17:25

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od michaelIV »

ještě otázka jak jsi napojil ty výškové.jjak hrubé jsi kupoval ty kabely

Uživatelský avatar
tankista
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 446
Registrován: 01.11.2010 18:42
Bydliště: Ostrava city

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od tankista »

už nevím ale asi 1,5mm. když koupíš komponentní 2 pásmové repro(bass+výška),tak se výška připojí na bass pres výhybku. http://www.ahifi.cz/reproduktory-jbl-cs-6c.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Touran 1,4 tsi 103kw 1t2
golf plus 1,6fsi

michaelIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 13.06.2009 17:25

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od michaelIV »

no a když mám origo víškove repro a chtěl bych dat jen ty spodní tak musím koupit vyhíbku nevíš jakou a jak ji zapojit dííky

Uživatelský avatar
tankista
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 446
Registrován: 01.11.2010 18:42
Bydliště: Ostrava city

Příspěvek od tankista »

Na origo by měl byt takový malý cerny kondenzátor a tam nepotřebuješ výhybku

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk
Touran 1,4 tsi 103kw 1t2
golf plus 1,6fsi

michaelIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 13.06.2009 17:25

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od michaelIV »

těd jsem se díval a je tam takový černý valeček to je asi ono že .takže jsetli to chápu tak natahnu dva kabely do rady a a na ty dva kbli co povedkou ve dveřích od těch spodních basových napajím nebo nějak přidělám ty dva vrchní co vedou z výšek. nebo nějak jinak

Uživatelský avatar
KayOne
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 26.05.2012 13:29

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od KayOne »

dobrý den pánové, Měl bych drobný dotaz , ohledně připojení subwooferu, mám v autě 6+4 repro,, rádio RCD 510 zvuk je fajn .. ale ty basy jsou nic moc ... proto jsem koupil Woofer (300Wa750W zesilovač) Origo rádio samozřejmě nemá vystup pro subwoofer takže se musí použít toto http://www.ahifi.cz/acv-30-5000-02.html" onclick="window.open(this.href);return false; stím problém není .. akorat se musí do origo konektoru dopinovat pár drátu ... ale mám problém v jine veci , Co se týká budícího dratu pro zesilovač, já potřebuju aby zesilovač fungoval jak bez klíčku v zapalování ,, tak jako mi funguje normalne rádio ,, ale taky když klíček daný mám , a vytahnu ho aby rádio i ze zesilovačem vyplo, rádio se vypíná ,, ale když sem se snažil ten budící drát vytáhnout právě z rádia, tak když sem zapl rádio zesilovač jen problikával tak sem měřil a zjistil jsem ze mi tam jde jen 1-2 V ,, což je kničemu zesilovač se musí vypínat protože prý žere opravdu hodně když je zaplej ,,,,,řešil jste to už někdo ? popřípadě kam budící drát pro zesík zapojit ?

100upa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 11.10.2013 10:23
Bydliště: Ostrava

Re: Muzika v Golf V

Příspěvek od 100upa »

doporučuji zkouknout http://uk-mkivs.net/topic/211406-rcd300 ... -complete/" onclick="window.open(this.href);return false; , tady vytahl spinanych 12V z rcd 300 o dostatečném výkonu, a chrání to diodou a 180R. a ty obvody budou podobne. multimetr a najdi :-)

regulator L4593 pin 4

chystam se na tento mod, + krmeni vsech repro 4+1 kanalovym zesem a sub do kufru, jsem zvedavy....

akorat bych chtěl trošku tlumit plechy dveří, akorát ty pláty sts dynaudio a tak jsou drahe jak svin. chtělo by to nějákou přijatelnou náhradu

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“