RCD 300 problém

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

RCD 300 problém

Příspěvek od Torr »

dnes jsem vložil do rádia cd a normálně ho přehrával,ale když jsem chtěl cd vyndat tak to nejde,pořád mačkám EJECT a nic nevíte někdo co se stalo?

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od -Jakub- »

jestli máš auto v záruce tak se stav do servisu. Pokud ne, tak bych rádio odpojil od štávy... takový restart :)

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od durosko »

Torr píše:dnes jsem vložil do rádia cd a normálně ho přehrával,ale když jsem chtěl cd vyndat tak to nejde,pořád mačkám EJECT a nic nevíte někdo co se stalo?
mal som ten istý problém ale po záruke ... nepomohol restart ani odpojenie mechaniky .. stale to davalo cd error... ak nemas zaruku tak ti daju xkove to je polovica ceny a tam je tusim origo cena tak 25tis.. čož je kravina ... je nas tu ale pár co to radio máme a nevieme co s nim .. takze ak ti to radio vyhovovalo tak tu tak za 2-3 tisíc kupis od niekho ...

ale malo obcas slabu chvilku a vyplulo CD ...

Katovac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 19.12.2007 10:19
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od Katovac »

Mne sa tiez taketo nieco prihodilo a bolo to to viac-krat, akosi som sa na to vyondil a potom neviem ako po neakom case my ho vypluvlo von a musim povedat ze momentalne funguje zazrakom tak ako ma.
Nie som si isty, ale vacsinou sa my to stalo s napalenym CD - mozno by bolo vhodnejsie zistit ake CD - myslim s akou napalovacou rychlostou to neblbne. :wink:

Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od Torr »

auto v záruce nemám,takže skusím odpojit baterku a uvidí se,jinak cd co jsem tam strčil je vypálený,takže je to asi rádo mít nebude.

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od jozef.79 »

Podla mna je to jedno ci cd je palene alebo nie,
Ja som skusal co mi povie na vlozene DVD.. :) samozrejme odpoved som dopredu poznal, ale.. na tvojom mieste by som skusil "potlacit" trosku inym cd ci to prve "nenaskoci" kedze predpokladam ze ostalo visiet niekde na "ceste" a koncovy spinac nevie ze je tam cd.. len vidi ze mechanika je obsadena... tak aspon skusit, nic za to nedas..

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od durosko »

ked stlacis eject tak to robi niečo ? lebo mne to nerobilo vobec nič ziadne rabkanie ani nič podobne .. proste ako by bolo hluche tlacitko ... ak mas to tak neviem ci to rozchodis a baterku ti nepomoze odpojit .. musis odpojit radio ak chceš aby si znova zadaval kod ...

a ece ma napadlo ... RCD 300 robil blaupunkt a ja som mal od ineho vyrobcu tušim grundig.. a tie boli vadné na tu mechaniku .. dali sa rozpoznat tak, ze blaupunkt RCD300 prepinal stanie radia dost pomaly kdezto GrundigRCD300 prepinal radiostanice velmi pohotovo ale odchadzala mu mechanika..

Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od Torr »

durosko píše:ked stlacis eject tak to robi niečo ?
Nedělá to vůbec nic jako kdyby tam to cd vůbec nebylo

Uživatelský avatar
Laxo999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od Laxo999 »

Nechcem zakladať nový príspevok tak vyuzijem tento. Mám v golfe autoradio ten starsi typ RCD 300 bez strieborných tlačidiel a su dost ošúchane tak som si zohnal nove RCD 300 BVX kde su tlačidla strieborne či je nejaky rozdiel medzi nim? Ani nove nebude brať mp3ky .-( dakujem za odpovede

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300 problém

Příspěvek od jozef.79 »

hlavne si zisti či tie "tlačitka" ta nevyjdu drahšie ako radio.. ja som menil otočné koliesko za 300

Uživatelský avatar
PeterPeto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: RCD 300 problém

Příspěvek od PeterPeto »

tiez som mal rovnaky problem na predchadzajucom Golfe V. Bol rocnik 2004... ale robilo mi to iba s napalenymi CD od znacky IMATION. Ale po urcitm case ho vyhodilo von.
A raz mal s nimi problem aj jeden zakaznik na Notebooku HP a v HP to odovodnili, ze dane medium je o nieco tensie ako hovori standard. Preto ho ta DVD-RW mechanika nechcela vyplut von ;) Mozno nieco podobne sa deje aj na starych RCD300-kach.

Je pravda, ze ta stara RCD300-ka z r.v.2004 bola o nieco rychlejsia, ako mam teraz na Golfe V model 2006. Na tomto novsom sa aj pomalsie menia informacie na displeji. Na tom starsom radiu to
bolo hned (to starsie radio malo akoby pogumovane tlacitla a to nove ma hladky plast).

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“