zaslepení zámku

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Big Boss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.11.2008 23:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

zaslepení zámku

Příspěvek od Big Boss »

Zdar borci, moc prosím o rady neznáte někoho v Brně kdo mi zaslepí zámky. mám golf plus. nebo poradit jestli bych to zvládnul a kde bych koupil ty plasty na to zaslepení. a ješte bych potřeboval koupit jeden klič tzv vystřelovák, mám ho death - přejetý autem.
a poseldní dotaz co je ten zender, všichni to chválí tak jestli to má cenu a kolik to stojí. Dííky moc
Golf Plus
Kawasaki Meanstreak 1500

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od Benne »

tak mne zaslepenie robili priamo vo VW po tom, co mi vysekali zamok /nastastie neotvorili auto/. Kluc vystrelovaci ponukaju aj na klube,myslim,ze klubak Nalim. V origo servise je to dost drahe co viem.
Zender je zabezpecenie auta pomocou uzamknutia na volante. Ako presne funguje to neviem,skus google :P

Uživatelský avatar
PeterPeto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od PeterPeto »

Caute. Ja mam Zeder a som s nim spokojny. Nepostrehol som za 1 rok co ho mam ziadne problemy a
ani na otacanie volantu nema ziadny vpliv. Niekto tu pisal na SR fore, ze zmizol Golf V jeho segry a parkovala so zamknutym zederom a pootocenymi kolesami. No neviem...
Ja som skusal ako vytocit kolesa, aby bol naozaj zeder ucinny a zablokoval otacanie volantu.
Zeder totiz zapadne do tyce riadenia az pri takmer uplne vytocenych kolach bud do pravej, alebo lavej strany. Ak ich neotocis az za tuto polohu, ak ti zlodej vylomi spinaciu skrinku, moze volantom
bez problemov otacat, len si musi dat pozor, aby nevytocil kolesa az za polohu, kde sa zacvakne zeder. Cize ak nevytoci naplno do strany kola...moze odist ;) Pripadne stlaci spojku a odtiahnu to
auto pekne rychlo a po tichu :D

Preto si treba po nainstalovani ZEDERU vypnut motor, zamknut ZEDER, strcit kluce spat do zapalovaia, pootocit klucom do 1 polohy a volantom tocit az kym nezacvakne zamok ZEDERU.
Tato poloha sa da vcelku jednoducho zapamatat - staci si pozriet polohu volantu vzhladom na budiky a potom parkovat vzdy s volantom este kusok za touto polohou !!! Vtedy aj keby zlodej
vylomil spinaciu skrinku (vlozka zamku do ktorej sa vklada kluc pri startovani), pootoci 2cm s
volantom a ZEDER hned zablokuje volant s vytocenymi kolesa.

Cize treba dodrzat aj isty system parkovania, lebo inak je aj Zeder neucinny. :cry:

Uživatelský avatar
2Far
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 14.07.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od 2Far »

Obrázek Passat B7 a B8

VlaSi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.07.2008 12:09

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od VlaSi »

Zaslepení zámků je věc do diskuse. Před časem mi z Passata v Praze přes rozlomený zámek ukradli nějaký šmejdi airbagy. V servisu mi ukázali, že rozlomit zámek je úkol splnitelný pro předškolní dítě ze základky. Stačí plochý šroubovák,kladivo a umět tim otočit ... nechápu proč výrobce tohle nějak neřeší :O((
No tak jsem si dal zaslepit zámky a opájel se, jak je auto nedobytné. Bylo ...až do doby, kdy mi v mrazu díky nějakému zbytkovému odběru z nevypnutého rádia lehla baterie a auto na centrál nešlo nijak otevřít. Chodil jsem smutně okolo a řešil.... co rozbít.
Nebudu tu dávat návody zlodějům, ale řeknu vám, že jsem se nakonec přes záslepku dostal do auta ještě jednodušeji než přes ten zámek a auto během pár vteřin otevřel (nic jsem nepoškodil) a záslepky pak znovu namontoval. Takže kdo to trochu zná, tak se nad záslepkami asi pousměje.

P.S. Možná jsou nějaké způsoby jak zaslepené zámky třeba zavařit ( nevim) ... ale způsob co udělali mě, byl naprosto k ničemu !!! o

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od Shiba »

VlaSi píše:Zaslepení zámků je věc do diskuse. Před časem mi z Passata v Praze přes rozlomený zámek ukradli nějaký šmejdi airbagy. V servisu mi ukázali, že rozlomit zámek je úkol splnitelný pro předškolní dítě ze základky. Stačí plochý šroubovák,kladivo a umět tim otočit ... nechápu proč výrobce tohle nějak neřeší :O((
No tak jsem si dal zaslepit zámky a opájel se, jak je auto nedobytné. Bylo ...až do doby, kdy mi v mrazu díky nějakému zbytkovému odběru z nevypnutého rádia lehla baterie a auto na centrál nešlo nijak otevřít. Chodil jsem smutně okolo a řešil.... co rozbít.
Nebudu tu dávat návody zlodějům, ale řeknu vám, že jsem se nakonec přes záslepku dostal do auta ještě jednodušeji než přes ten zámek a auto během pár vteřin otevřel (nic jsem nepoškodil) a záslepky pak znovu namontoval. Takže kdo to trochu zná, tak se nad záslepkami asi pousměje.

P.S. Možná jsou nějaké způsoby jak zaslepené zámky třeba zavařit ( nevim) ... ale způsob co udělali mě, byl naprosto k ničemu !!! o
Taky mám záslepku zámku od origo servisu (VW Olomouc). Přiznám se, že mě napadl pouze problém jak otevřít auto když se mi vybije baterka v dálkovém ovládání zámků.
Já mám pocit, že mi v servise říkali, že tam montují nějaký plech, který má zabránit vykradení auta. Ty jsi ho tam měl?

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od alean »

musíš zaslepit samotný mechanizmus centralního otevírání a na to dát záslepku ,která vlastně jen drží krytku. A odemknout auto když se ti vybije baterie je jednoduché :wink: sundáš spodní kryt pod motorem a napojíš plus na alternátor nebo startér.

jude33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 08.12.2008 21:59
Bydliště: Rohožník

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od jude33 »

Takze kluc sa sklada z dvoch casti ( ovladanie 2.500,- + kovova cast 2.300,-)
prekodovanie kluca - 700.-

Zeder ma stal 8.500,-
montaz trvala asi 30 minut
http://www.zederlock.sk/

Vsetky ceny su este v slovenskych korunach

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od theklf »

alean píše:musíš zaslepit samotný mechanizmus centralního otevírání a na to dát záslepku ,která vlastně jen drží krytku. A odemknout auto když se ti vybije baterie je jednoduché :wink: sundáš spodní kryt pod motorem a napojíš plus na alternátor nebo startér.
Ake nabijanie BATT v aute??? O com to pises?
On pisal o "když se mi vybije baterka v dálkovém ovládání zámků." :?:

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od alean »

jj máš pravdu přehlídl jsem to :oops: ale myslím že baterku v klíči asi není problém vyměnit.

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od theklf »

Ked si v horach na dovolenke, ako otvoris auto bez BATT v kluci? Kde ju zozenies? Dajme si takuto realnu situaciu, nepredpokladajm, ze sme vsetci v BA repd obchodom s baterkami a este otvorenym v case 14:00.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od alean »

ale to je myslím už extrém který nastane jednou za 10 let................ale i tak v dnešní době asi není problém poprosit někoho kdo má dalkáč a pujčit si od něj baterku...

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od theklf »

Zase to dost idealizujes podla mna. Zakon schvalnosti hovori o tom, ze kazdy ti pozicia key, aby si mu vybral BATT a otvoril si auto niekde na vylete? No neviem aka by bola realita... :?:

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od alean »

já to možná idealizuju ,ale ty to ženeš do extrému ,myslím že když se něco má stát tak se to stane a potom to budu řešit,to bych musel vozit plný kufr ND abych si byl jistý že mě nic nepřekvapí třeba na chatě 30km od civilizace a ještě na Silvestra.

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od theklf »

A preco nie? Ani kufor plny bateriek ti nepomoze, ked neotvoris auto. :D

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“