zaslepení zámku

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od alean »

tak samo ti nic nepomůže když ty klíče ztratíš :wink: a můžeš mít na autě 10 zámků a plné kapsy baterek.

Uživatelský avatar
theklf
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 05.07.2008 23:56

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od theklf »

Tak to je jasne, lenze toto si robime proti vlastnej voli, ze zaslepime zamok a pret stratime moznost manulaneho otvorenia dveri, ak...

TouranHans
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.08.2009 12:09
Bydliště: Praha

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od TouranHans »

Tak to je jasne, lenze toto si robime proti vlastnej voli, ze zaslepime zamok a pret stratime moznost manulaneho otvorenia dveri, ak...

Nějakej chytrej, nejsi ze Slovenska? Proč se navážíš do Aleana? Každej malej kluk umí otevřít takovej zámek a když ne, tak ti ho alespoň zničí, nebo ještě vylomí i s plechem ze dveří. Proti tomu tvoje hororové modelové situace jsou asi 1000:1. Zvláště pokud bydlíš ve městě.

Tommyboy69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 18.09.2010 20:17

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od Tommyboy69 »

Zdravim, pravdepodobnost ze by mi nekdo odpovedel je asi uplne nulova, ale presto to musim zkusit... pred barakem BORA s odpojenou baterkou a zaslepenejma zamkama... a ja - doma v pdeli.
Dostanu se nejak do motoru abych zapojil tu baterku?
Nebo myslite pres zaslepku do auta - ty jo to se picnu...

jan83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 27.02.2008 19:33
Bydliště: Košice, Slovensko

Re: zaslepení zámku

Příspěvek od jan83 »

uz to tu raz niekto pisal:
lahni pod auto, dole susplech, ak mas druhu baterku, tak minus na kostru, plus na kabel, co ide z baterky na starter... ;)
TouranHans píše:Zdravim, pravdepodobnost ze by mi nekdo odpovedel je asi uplne nulova, ale presto to musim zkusit...
moje zivotne heslo je, ze ak nevyskusas, nevies... ;)

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“