G5-divne startovanie

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
silvo68
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.01.2008 20:53

G5-divne startovanie

Příspěvek od silvo68 »

zdravim borci:som zacinajuci motorista a mam takyto problem:vlastnim G5 r.2006,kupeny cez bazar,takze moc otom auticku neviem avsak podstata je ta ze je problem so startovanim.kluc je klasika vystrelovacka.DO na otvaranie dveri s klucom funguje.dalej na kruzku je aj alarmMETA(sedy kruh-v strede blika cervena led)a potom tam mam este imobilizer META.na rezervnom druhom kluci je iba alarm META.najprv neslo nastartovat z prvym klucom,tak som pouzil rezervny s ktorym to islo v pohodicke.na prvom kluci som zistil ze neblika cervena led na alarme tak som vymenil baterku a ked zacal opat blikat tak som myslel ze uz to bude vsetko v poriadku a ja budem moct odlozit rezervny kluc do suflika.avsak teraz sa to sprava tak,ze prvy start musim absolvovat z rezervnym klucom,potom uz funguje aj tem prvy .na prvom je aj ten imobilizer tak sa pytam ci nemoze byt nejaka chyba aj vnom?som z toho paf lebo musim nosit obidva kluce,prvykrat nastartovat z rezervnym a potom to uz ide.na druhy den to iste...poradte

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“