GPS - GSM SMS alarm do G5

Reproduktory, radia, alarm, bezpečnostní folie..

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
VlaSi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.07.2008 12:09

GPS - GSM SMS alarm do G5

Příspěvek od VlaSi »

Potřebuji poradit
Koupil jsem si do Golfa GPS-GSM SMS alarm. Dobrá hračka - chytrá, a neni cenově nedostupná. Má jen drobnou ndokonalost - nehlídá vnitřní prostor auta ( předpokládá propojení s dalším alarmem). Dokoupil jsem k tomu mikrovlný snímač prostoru který k tomu jde dopřipojit.... ale... GPS alarm je v trvalém provozu a deaktivuje se imobilizérem a nastartováním klíčkem. Mikrovlna ale nemůže být trvale spojená, spouštěla by než to odblokuji poplach (jde to sice konfigurační SMS, ale to bych jí musel posílat při každém zamykání a odmykání)... takže ten snímač potřebuju napájet a aktivovat nějak tak, aby se zaktivoval až po zavření centrálu a naopak deaktivovala odemčením.
Nevíte někdo jestli se v Golfu 5 někde na centrálu či jinde neobjeví napětí jen když je auto v zamčené poloze ?? Něco tam musí bejt, protože dveřní kontrolka bliká taky pouze po zamčení dveří...

mbartok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 21.11.2007 00:37

Re: GPS - GSM SMS alarm do G5

Příspěvek od mbartok »

VlaSi píše:Potřebuji poradit
Koupil jsem si do Golfa GPS-GSM SMS alarm. Dobrá hračka - chytrá, a neni cenově nedostupná. Má jen drobnou ndokonalost - nehlídá vnitřní prostor auta ( předpokládá propojení s dalším alarmem). Dokoupil jsem k tomu mikrovlný snímač prostoru který k tomu jde dopřipojit.... ale... GPS alarm je v trvalém provozu a deaktivuje se imobilizérem a nastartováním klíčkem. Mikrovlna ale nemůže být trvale spojená, spouštěla by než to odblokuji poplach (jde to sice konfigurační SMS, ale to bych jí musel posílat při každém zamykání a odmykání)... takže ten snímač potřebuju napájet a aktivovat nějak tak, aby se zaktivoval až po zavření centrálu a naopak deaktivovala odemčením.
Nevíte někdo jestli se v Golfu 5 někde na centrálu či jinde neobjeví napětí jen když je auto v zamčené poloze ?? Něco tam musí bejt, protože dveřní kontrolka bliká taky pouze po zamčení dveří...
No mne alarm montoval brat ktory sa tomu rozumie omnoho viac nez ja, ale z toho co som pochopil ked som bol pri montazi, tak jedine kde sa tento signal oobjavi je vo dverach. Je to blbe ale je to tak. Do dveri totiz ide len CAN zbernica do ktorej sa nevies priamo napojit. Az priamo vo vodicovych dverach je maly dekoder, ktory signal zo zbernice dekoduje priamo na jednotlive kontakty ako ovladanie okien, central a podobne. Takze pokial tento signal potrebujes, asi sa budes musiet dostat s dratmi do dveri, alebo skusit ci vyrobca alarmu neponuka CAN prevodnik pre svoj alarm ako napr. Jablotron (http://e-shop.jablotron.sk/index.php?de ... odukty=464)...

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: GPS - GSM SMS alarm do G5

Příspěvek od Shiba »

VlaSi píše:Potřebuji poradit
Koupil jsem si do Golfa GPS-GSM SMS alarm. Dobrá hračka - chytrá, a neni cenově nedostupná. Má jen drobnou ndokonalost - nehlídá vnitřní prostor auta ( předpokládá propojení s dalším alarmem). Dokoupil jsem k tomu mikrovlný snímač prostoru který k tomu jde dopřipojit.... ale... GPS alarm je v trvalém provozu a deaktivuje se imobilizérem a nastartováním klíčkem. Mikrovlna ale nemůže být trvale spojená, spouštěla by než to odblokuji poplach (jde to sice konfigurační SMS, ale to bych jí musel posílat při každém zamykání a odmykání)... takže ten snímač potřebuju napájet a aktivovat nějak tak, aby se zaktivoval až po zavření centrálu a naopak deaktivovala odemčením.
Nevíte někdo jestli se v Golfu 5 někde na centrálu či jinde neobjeví napětí jen když je auto v zamčené poloze ?? Něco tam musí bejt, protože dveřní kontrolka bliká taky pouze po zamčení dveří...
Můžeš napsat odkaz na webu na tvůj alarm? Díky.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení + hudba“