je to smutne

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

je to smutne

Příspěvek od tetovany »

chalani tento vikend bude air podvozok namontovany ale trosku som smutny z konania jedneho z Vas..
19 januara mi prisla sukromna sprava so ziadostou o "pomoc" .. pri kupe nejakych dielcov z usa...
poslal mi tento link http://www.ecstuning.com/Volkswagen-Gol ... /ES315113/" onclick="window.open(this.href);return false;
a tento aby porovnal ceny tu a v CR
http://www.vwmaniac-club.cz/Blue/index. ... ED-spoiler" onclick="window.open(this.href);return false;

poziadal ma ci by som to neobjednal a neposlal do CR.. vahal som ale nato mi oznamil ze mal narodeniny a je to jeho "sen"
tak som suhlasil..
napisal ze chce dva kusy este pre dalsieho klubaka.. tu bol problem pretoze za tuto cenu predavaju len jeden kus na osobu .. obvolal som znamych a kamos objednal druhy..
cena za jeden kus bola $19.95 a postovne na moju americku adresu $38.46 takze spolu $58.41.. kamos platil to iste
pricom postovne z usa do CR by bolo cca 100-110 usd za jeden balik.. baliky su dva
Klubak s tym suhlasil.. ja a moj kamos sme objednali dva kusy .. a vraj mi posle na paypal 180x2 cize 360 usd ..pricom som mu slubil ze ak ma postovne vyjde menej tak mu to spatne vratim.. navrhol som moznost oba baliky rozbalit a dat len do jedneho aby to vyslo lacnejsie

a vysledok? peniaze neprisli a nemenovany neodpoveda na postu.. pricom aj blbec si dokaze pozriet jeho profil ze bol zaregistrovany..

takze teraz mam dva lipy ktore su mi nanic a som o 120 dolarov lahsi.. koli tomu ze som Vam chcel pomoct..

tie peniaze ma nezabiju ale mam chut sa na tomto fore uz ani neprihlasovat.
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Vwcrazydriver
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.07.2008 00:39
Bydliště: Střední čechy kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od Vwcrazydriver »

Asi nás bude víc,kteří nemaj chuť se na tomhle fóru už ani přihlašovat.......
JAK TO MÁ KOLA,NEBO KOZY,TAK S TÍM BRZY BUDOU PROBLÉMY!!!

I DON'T NEED GOOGLE,MY WIFE KNOWS EVERYTHING!

Uživatelský avatar
i3ucher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 17.06.2009 18:04

Re: je to smutne

Příspěvek od i3ucher »

Ved mas jeho adresu nie ? posli ju sem a niekto odtial uz len bude a skusi mu dohovorit :repa:

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: je to smutne

Příspěvek od maverick1 »

Přesně tak, hoď sem hezky jméno, nick a adresu! Ať všichni víme na koho si dát bacha.
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od -Jakub- »

Tak aby bylo jasno, jedná se o mě. Podnárazníky samo chci, ale objevil se problém a to paypal. Měl jsem domluveného kamaráda co mi to zaplatí a má zřízený účet, ale po tom, co jsem si myslel že zaplatil obratem, mi zdělil že se nedokázal přihlásit na účet a proto jsem se do toho pustil sám a zřídil si vlastní, ale pokud už to někdo dělal, nelze to obratem a nelze to dokud vám ve výpisu nedojde číslo pro aktivaci účtu. Nejsem u počítače každý den a weekend už vůbec a tímto se omlouvám za nedorozumění. Nenapadlo mě, že tě hned napadne, že jsem tě chtěl nějak podtrhnout :)

Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od tetovany »

Ale vsetko je o komunikacii a nereagovanie na moje spravy pricom si bol prihlaseny je podla mna (...)
ty si ten co nieco chce a nie ja takze som si zasluzil byt informovany a nie az na verejnu vyzvu
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
erik_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.10.2009 18:07
Bydliště: Košice , SR

Re: je to smutne

Příspěvek od erik_1 »

Howdy Tetovany,

Troska mimo temy...idem asi za mesiac do Texasu...mozno by som si daco take kupil...ale neviem ako potom s tym do lietadla :) No ale...ako dlho trval shipping na tvoju domacu adresu? By som mal byt v USA asi 1 mesiac tha ci mi to stihne prist na hotel.

A nahodou pri tom nebol aj papier na montaz...je to nejake zlozite? predpokladam ze sa to neda rozobrat na polovicu?

Sumny den.

E>
Volkswagen Golf V 1,6 75kW , r.v. 2005

Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od tetovany »

erik_1 píše:Howdy Tetovany,

Troska mimo temy...idem asi za mesiac do Texasu...mozno by som si daco take kupil...ale neviem ako potom s tym do lietadla :) No ale...ako dlho trval shipping na tvoju domacu adresu? By som mal byt v USA asi 1 mesiac tha ci mi to stihne prist na hotel.

A nahodou pri tom nebol aj papier na montaz...je to nejake zlozite? predpokladam ze sa to neda rozobrat na polovicu?

Sumny den.

E>
jasne.. ecs je rychly ako sip..haha.. mas to tam do troch dni,,
navod samozrejmost.. je to oem votex a je to jeden kus..
uzi si texas :)
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
erik_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.10.2009 18:07
Bydliště: Košice , SR

Re: je to smutne

Příspěvek od erik_1 »

OEM ...to ale neznaci ze je to zle....farba cierna? treba to este striekat do farby auta??? Akceptuju klasicke credti card...ci len pay pal?

Kolko stupnov je teraz u teba? Bol som v Houstone tesne pred vianocami a prijemnych 20 stupnov celzia...ked som sa tu vratil do -10...skoro mi odpadol :)

E.
Volkswagen Golf V 1,6 75kW , r.v. 2005

Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od tetovany »

paypal je asi ten najlepsi.. teraz tu mam -18'C hahahaha
a lip ma len zakladny nater.. musis ho striekat..
predpovede hlasia na zajtra -21
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
erik_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.10.2009 18:07
Bydliště: Košice , SR

Re: je to smutne

Příspěvek od erik_1 »

Tha ked tam mate tolko snehu kolko stupnov je pod nulov. Tak ty mozes robit odhrnovaca ciest kedze si tak "nizko" pri ceste..ci mas na zimu ine auto..alebo si to dvihol nazad hore? Co este nespis kolko je u vas 8 hodin rano?

Ci uz ides odhadzovat sneh z pred garaze? :)
Este jedna otazocka v shipping policy je daco take ze neposielaju na APOs a FPOs...to je co za skratky?

Dik
Volkswagen Golf V 1,6 75kW , r.v. 2005

Uživatelský avatar
Fazeey
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od Fazeey »

na takový lidi sr*t, dokud nepošle prachy předem.. a btw, ECS za posílá i do ČR, tak nevim co řešil tohle složitě ještě přes někoho
635d

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od Phob »

ECS by poslal balík za $400... přes něj bude ten balík za cca $100
Naposledy upravil(a) Phob dne 24.01.2011 17:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

Re: je to smutne

Příspěvek od tetovany »

presne tak.. ecs chce $397.17 za jeden balik len za postovne..haha
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
erik_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.10.2009 18:07
Bydliště: Košice , SR

Re: je to smutne

Příspěvek od erik_1 »

erik_1 píše: Este jedna otazocka v shipping policy je daco take ze neposielaju na APOs a FPOs...to je co za skratky?

Dik
Tetovany...co su to za skratky??? Dufam ze to neznamena ze to nedodaju na hotel/...abo daco tak.

Diky
Volkswagen Golf V 1,6 75kW , r.v. 2005

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“