USB a G 5

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: USB a G 5

Příspěvek od swenak »

tak muzu odpovedne prohlasit, ze je to fuk...jsem dokonce zjistil, ze na te 16GB C2 mam ted jen kolem 4,3GB, na tu 32GB C10 jsem dal kolem 12GB, cca 3000 souboru a je to pomalejsi...asi bych mohl laborovat, vice a mensich adresaru, ale to by uz pak nebyla otazka rychlosti karty, ale struktury...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: USB a G 5

Příspěvek od maverick1 »

jasny, tak aspon vime ze v karte to neni...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: USB a G 5

Příspěvek od swenak »

jo, jen mne to stalo zbytecne prachy :-)))) tak alespon to pomuze :-))
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: USB a G 5

Příspěvek od -Jakub- »

mě to nepřejde zase tak pomalé to načítání Mp3, spíš hrozně špatně se mi pohybuje mezi adresáři, když musím dát výběr- adresář - písncčku a pak se ještě jedním kliknutím vráti na začátek

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: USB a G 5

Příspěvek od swenak »

no, rychlé to není, mám pár adresářu, kde mám hodně souborů (třeba top 1000)...nejhorší je zapnutí a návrat do rootu...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: USB a G 5

Příspěvek od swenak »

jinak, jen tak pro info, už jsem si to před časem všimnul, ale teď se mi to připomělo...SDslot je nějakej malej a ne každá karta tam jde, resp. ne každou pak vytáhnete lehce...teď jsem tam měl microSD s redukcí a vše OK, ale nová SD karta je tlustá a vyndává se špatně...ale zase, jak často to budu dělat, dal jsem tam teď téměř 7000 MP3jek :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: USB a G 5

Příspěvek od swenak »

Nudil jsem se, tady jsem udělal jednou záživné video :-) http://www.youtube.com/watch?v=pIX8EA9gA3o" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak, po usnutí rádia trvá náběh SD karty cca 4 minuty, tedy asi tolik, co je načtení rootu. Docela nepoužitelné, až uvažuju, že bych RCD nahradil :-(
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: USB a G 5

Příspěvek od maverick1 »

:roll: :D Ti musela při tom nátáčení pomalu upadnout ruka, to je skoro na stativ :D , hrozná doba. Co takhle víc menších karet? Já mám 2gb a na pomalost si nestěžuju. Stejně ani podle mě nevíš co tam všechno na té kartě máš pokud je tam 430 složek a 7000 skladeb...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: USB a G 5

Příspěvek od swenak »

Taky jsem si ruce prohazoval, ja sam nevedel, kolik to bude, doma jsem vse nahral na kartu a sednul pak do auta a rpvnou tocil:) Jiste, ze nevim presne, co tam mam, ale vim, ze mam rad to, co tam mam a nikdy nevim, na co bude chut:) vice karet je neprakticke, prave proto, ze si to chci sjet a dle nalady pustit. S vice kartama bych musel vedet, kde co mam driv, nez mi na album padne oko:) Je to ale nepochopitelne, to delal nejaky dement ten firmware, chapu, ze v te dobe nebyla tak velka karta, ale to prece neznamena, udelat to tak blbe:) A o novem fw se pise vsude jen u rns510 a buh vi, jak by na tom byla, ta ma ale hdd a tak snad s tim umi lepe:(
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: USB a G 5

Příspěvek od Phob »

tak tohle je kruté, taková doba, to už pomalu zajedu tam kam chci a ani se mi rádio nespustí :-D
ale rozhodně bych neměl na to nervy, čekat třeba 2-3min jen kvůli tomu že si chci najít v rootu jiné album... :-)

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: USB a G 5

Příspěvek od -Jakub- »

ano, doba je to dlouhá, ale taky si myslím, že v takovém objemu skladeb se už stejně nevyznáš a stačila by určitě 1/4 a měl by si v tom jak přehled tak by načítala rychle.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: USB a G 5

Příspěvek od swenak »

Vystacim si klidne s 5 adresari s vyberem, o to nejde, jde o princip, ze to je tal zvorane:( Doted jsem byl spokojen v ramci moznosti, ale kdyz tu padla moznost rychlejsi karty, tak jsem rovnou vzal vetsi s myslenkou, ze to bude bajecne:) Vysledek je tragicky. Blbe je ale i to, ze nacteni nepracuje na pozadi radia, takze ani neni mlzne par minut nechat radio a pak prepnout:( Jak je u mme zvykem, pisnu si do VW a uvidime:)))
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: USB a G 5

Příspěvek od -Jakub- »

tak to ano, to že je to tragické máš pravdu. Chtěl bych ještě vyjádření někoho s RNS510 jestli je stejný problém

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“