VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
jirka6090
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 19.03.2011 19:36

VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od jirka6090 »

VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO
PORADÍ MI NĚKDO KDE JE MOŽNO SI TUTO PŘÍRUČKU STÁHNOUT ?
DĚKUJI

Uživatelský avatar
grebec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 06.03.2010 09:20
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od grebec »

v češtině asi zatím ne.mám ju doma možu cokoliv oskenovat kdyby bylo potřeba napište sz :D

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od swenak »

mam ji tak, tedy v knizni podobe, ale nejsem si jist, jestli je k necemu...kdyz neco delam, tak stejne radsi juknu net a najdu zkusenosti nekoho, kdo uz to ma za sebou...prijde mi, ze je knizka delana tak nejak lehce...nevim tedy, jaky je jeji primarni ucel, tedy, jestli ma napomoct tem, co jiz maji zkusenosti s hrabanim se v autech, nebo je urcena pro laika, ktery potrebuje krok za krokem, ale pokud je to ta druha moznost, tak si myslim, ze neni vhodna...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Leon2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.05.2012 20:47
Bydliště: Libchavy

VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od Leon2004 »

VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO - poraďte prosím kde stáhnout tuto příručku. Koupil jsem 1.6FSI z r.2004 a rád bych se s ním blíže seznámil.

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od čapik »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 5&start=90" onclick="window.open(this.href);return false;

Swenakův příspěvek...
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Leon2004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.05.2012 20:47
Bydliště: Libchavy

Re: VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od Leon2004 »

Díky moc :good: :good: :good:

mkarr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 06.10.2019 15:24
Bydliště: Dešov, Olomouc

Re: VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od mkarr »

Tak jsem nedal na varování, že swenaka že neví jeslti je k něčemu a koupil jsme si ji. Musím říct, že pro člověka co už nějaké auto z blízka viděl v ní moc rozumů není. Tak možná jak rozebrat a nerozlomit něco, do čeho není vidět a člověk si není jistý, jak to ti němci vymysleli. Co se týče nějakého skutečně servisního úkonu, tak je tam pendrek. Jednak jsou tam popisovaná tři auta, která zdaleka ne ve ve všem jsou si podobná, nechápu proč je dávali do stejné knížky, když pak je v každé kapitole oddělený odstavec podle aut, druhak se tam vůbec nepouštějí do věcí, na které člověk čeká a kvůli kterým jsem si ji osobně kupoval. Když jsem měl tuhle knížku k Renaultu 19, tak se to podle ní dalo docela slušně odservisovat. Tady to je jen hromada odkazů na odborný servis. Dokonce ani to pitomé seřízení světel tam není nijak popsané. Obecné informace o sklonu a směru chybí úplně, jen je tam zmínka kterými šrouby točit. O bufíku, který je součástí každého dieselového tourana se nezmiňují vůbec, jako by snad ani neexistoval. Podle mě knížka k ničemu.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od swenak »

Tak hlavně, jde už stáhnout v PDF, tak škoda kupovat i kdyby byla k něčemu:)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

mkarr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 06.10.2019 15:24
Bydliště: Dešov, Olomouc

Re: VW GOLF V/GOLF PLUS/JETTA/TOURAN edice JAK NA TO

Příspěvek od mkarr »

Já to mám radději papírové, protože to pak beru do dílny. Navíc jsem tuhle verzi nesehnal v PDF, ani abych se na ni podíval předem.
Všude byla spousta odkazů a všechny už neplatné. Asi by mě to zachránilo před koupí, když bych zjistil, co všechno v tom není.
Jako pro člověka co se zatím do žádného auta nepustil asi dobrý, ale většinu toho co je v té příručce si člověk buď odvodí, nebo najde tady na fóru, nebo to ví někdo ze známých. Navíc je tam krom odkazů na odborný servis ještě hromada odkazů na speciální nářadí, ale už tam není zmínka o tom, že to jde udělat i bez toho nářadí a jak/čím nejlépe.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“