komu to jede líp R32, GTI, R, TDi......

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Lesterjs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 17.06.2011 16:29

komu to jede líp R32, GTI, R, TDi......

Příspěvek od Lesterjs »

swenak píše:no, co jsem koukal, tak by mne to biturbo vyslo tak kolem 150-170tis, to jo, ale zase, byla by to brutal :-) jejasne, ze postrebu bych pak uz asi neresil....TDI jde mimo mne, chapu, ze to nekoho bere, bude se mlatit do hrude, jak je to lepsi, nez benzin, jakej kroutak a jaky potancial uprav, ano, muze to vytunit, ale porad to proste neni benzin...mne pobavil pred par mesici taky jeden, myslim, ze to byl GIV v TDI, bila barva, docela hezky udelam, nic extra mega krutozni, upraven motor byl asi taky, mel tam reklamu na chiptuning...jel za nekym a ja za nima....nechtel jsem zavodit, jen jsem jel za nima a koukal jejich auto a kochal se jizdou...najednou cernej mrak...a tak dve vteriny se nic nedelo, jen ten mrak....to jsem pochopil, ze chce brutal predjizdet, tak jsem slapnul na plyn, ani jsem myslim nedal S, proste jsem to nechal na D automatu, podradilo si samo a nez se on rozjel, muj automat uz byl taky v otackach, vyrazili jsme nastejno (diky mraku mne neprekvapil a predem jsem vedel, co jde delat), on predjel, ja za nim, on se zaradil a dupal, ja jel dal, predjel je, zaradil jsem se a letel jsem dal :-)
teda nechcem sa vám miešať do debaty, ale
tak myslím,že zlatku (golf II tdi ....od dieselpoweru) by si s tým nevyškolil .... http://www.youtube.com/watch?v=I1moSCBzfLM" onclick="window.open(this.href);return false;
já sám mám iba oktu v 1,9tce 170hp 370nm....takže mna určite áno...ale zlatka je rakewww na kolesách

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od swenak »

kdo ví, možná máš pravdu, ale to je už docela specialitka, co pak třeba todle? http://www.jbsautodesigns.co.uk/product ... 650-06-r32" onclick="window.open(this.href);return false;

660 PS / 745 Nm a stovka za něco přes 3.1s

Hledal jsem Zlatku, zrychlení na 100km/h je myslím 5.7s?
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Jack82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 08.06.2011 08:29

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od Jack82 »

geronimoo: no asi jeste nejsi s autem szitej, protoze na podvozek je klasická OII RS celkem trága, R32 neni jinej level ale spíš jiná hra. anebo to bylo komplet prekopaný auto, páč čip to možná zrychlí v přímce ale v zatáčkách se RS potácí. Já teda zatim narazil jen na FRko Leona a ten se nechyt ani na motor a za druhou zatáčkou už jsem ho ztratil. Ale dost možná to mohl bejt ropáček, on přijížděl ke mně zezadu a chtěl mě tlačit, takže nevim jestli mel TFSI nebo TDI jen to FR jsem z toho čumáku pochopil
R32

Uživatelský avatar
Jack82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 08.06.2011 08:29

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od Jack82 »

Lesterjs: já zas moc dobře nepochopil kluky z DP, proč se tak vehementně snaží popasovat s těma svejma uplne prekopanejma a vybrakovanejma autama se seriovejma benzínama. Vzít třeba 2.0 TFSI a nasypat do něj to co chlapci z DP, tak se jedná o jinou hru. Taky takhle upravený dehtovací kamna nepotkáš jen tak, jde spíš o machýrky s čiplýma TDI, d, CDI apod. Nemám problém s tím že mě nejaká ropa predjede, ale když vyloženě machruje a provokuje, tak dostane co si zaslouží, to jest pohled na 2 lešenářský trubky na mym zadku
R32

Uživatelský avatar
Theraphoside
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 07.07.2010 20:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od Theraphoside »

cau ,. mel sem vr6 pak gti 150 ps pak IV gti ted mam V GTI byl sem si jen tak projet r32 muj sen a at de do pr**le to auto bez turba vic rve nez jede musis to tocit jak k**da na smrt a to me nezajima ze to umi letet 230. zlatej focus st ted si koupil kolega a taha jak prase nejvetsi zatah ze se ti taji dech by R32 rozžvejkal na hadry a jeste zere vo pulku min. sem si myslel ze kdyz budu zivit takovej obsah budu muset snaset vsechny ty neduhy jako ze je vsechno atyp vsechno drahy jak svine tak ze to aspon pojede tak ze se posadim na pr**l si radsi necham gti v a dam chip
Ladizz
VW Golf V GT
I by HOTHATCHSHOP.cz
370hp 470Nm
CTS Turbo, Blueflame Performance, JE pistons, Integrated Engineering, Autotech a další extras...

geronimoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 07.07.2011 09:56

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od geronimoo »

Theraphoside: :lol: to víš a pak ses probudil s rukou v nočníku co :rofl:

Uživatelský avatar
Jack82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 08.06.2011 08:29

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od Jack82 »

Theraphoside: nevim v čem si jel, je mi to jedno, ale R32 obyc GTI rozžvejká a zahodí a až s kvalitním chipem na 240k je to ca nastejno. Kdyz ti GTI zacne v 5000 odumírat tak R32 teprv zahraje ten správnej Rock´n´roll. A že to dole netahá? no nevim, 320 Nm ve 2800 otáčkách, asi žijeme oba na jiný planetě :fool: :laugh: To ten tvuj kámoš jezdí s tim ST za 4,5 litru? protože já jezdim dlouhodobě za 9 :pleasantry: Co sem vubec taháš smradlavej ford, to bych radsi chodil pěšky :rofl:
R32

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od Petřík »

Das Auto forever :))
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od swenak »

Ale kuciii, obe jsou dobré káry, pravda je, ze 4x4 by se mi zamlouvalo, zase na straně druhé, 200kilo navíc je sakra hodně, nedotáčivost by mi asi taky vadila více. Ale ani jedno není extra lepší, nebo horší, ač R32 jsem nejezdil, tak dle všeho, co jsem načetl to není vůbeč špatné. Ale stejně bych radši GVI-R :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od Petřík »

R32 je styl kdyz to projede taji se dech :) GTI je super ale pokud neni zachovaly malo kdo po nem stekne :)

Proste nema cenu to srovnavat :)
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

kingpin1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 08.06.2011 13:57

Re: Můj Golf R32

Příspěvek od kingpin1 »

ja ked som isiel s R32 tak nevedela kde je sever... turbo je turbo... http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=136&t=26540" onclick="window.open(this.href);return false; :twisted:

Uživatelský avatar
Petřík
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3894
Registrován: 22.04.2008 20:21
Bydliště: LoW Ride City

Re: komu to jede líp R32, GTI, R, TDi......

Příspěvek od Petřík »

Nema cenu srovnavat upraveny motory ;) samozrejme verim ze tvoje (R)S3 je po upravach jinde :)
GTI16v / OEM+ / VWgroup ♥

kingpin1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 08.06.2011 13:57

Re: komu to jede líp R32, GTI, R, TDi......

Příspěvek od kingpin1 »

vies co skusali sme to aj ked to bola seriovka mala 265 koni ale je o dost tahsia jak R32 a aj tak. ja mam sice manual a tam mal chalan trapne dsg... ciže z 0-100 sa nechytal ale potom som mu velmi neuchádzal, ani ma nedobiehal, malinko som ,u utekal ja.. ale po uprave je to komedia :lol:

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: komu to jede líp R32, GTI, R, TDi......

Příspěvek od swenak »

Tak já nevím, turbo bych i oželel, resp. mi vadí ten kopanec, ale zase, má to své výhody. Ta S3 je parametricky povedená, žel, nedokázal bych žít s jejím vzhledem :-) Ale upravit si svůj motůrek, abych z něj dostal co ta S3, to bych bral :-) Jen to by už asi chtělo další úpravy, nápravu a tak.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
oizoMR
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ
Kontaktovat uživatele:

Re: komu to jede líp R32, GTI, R, TDi......

Příspěvek od oizoMR »

Měl jsem čest s R32 - Jack82- jak tu psal, docela mi to překvapilo, že to letí jako blázen, škoda, že jsme nejeli na 2pruzích aby jsme to skusili souměrně,ale ono se to povede :smoke:
Naposledy upravil(a) oizoMR dne 27.08.2011 11:28, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“