Golf V 4motion

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

no bohužel, jezdí tak jednou, dvakrát týdně.. jinak odpočívá.... 8)
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

1,6 tak to nechcu, vubec mi to nevnucuj :wink:

Uživatelský avatar
BlueTDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od BlueTDI »

Ja jsem si užil minulý týden kalamitu nejdřív se svým Golfikem a pak s otcovou Octavii II. 4x4 a je to něco neuvěřitelného, to auto prostě vyjede vše.

4 motion vřele doporučuji, ja kdybych kupoval nové auto tak jedině takový náhon.

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dakty »

to concorde: Hele a kde jezdíš tu svoji rally? Furt přemejšlím,kde by se dalo,ale nic mě nenapadá
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

BlueTDI píše:4 motion vřele doporučuji, ja kdybych kupoval nové auto tak jedině takový náhon.
Ještě chvilku to tady rozebírejte a půjdu ho vrátit :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

dakty píše:to concorde: Hele a kde jezdíš tu svoji rally? Furt přemejšlím,kde by se dalo,ale nic mě nenapadá
ani se neptej, normálně na silnících ;-) a protože jsi z Liberce, tak víš, že třeba v Ruprechticích zezdí méně aut a ta klikatá cesta na Českou chalupu v Bedřichově je jak dělaná na rallye - v podstatě ale jezdím kdekoli, když je menší nebo nulový provoz - je to návyková... :lol:
škoda, že teď sníh taje - a já dnes frčím na Moravu, tak si užiju ledovku, případně zácpy na D1 na Vysočině :roll:
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dakty »

concorde píše:
dakty píše:to concorde: Hele a kde jezdíš tu svoji rally? Furt přemejšlím,kde by se dalo,ale nic mě nenapadá
ani se neptej, normálně na silnících ;-) a protože jsi z Liberce, tak víš, že třeba v Ruprechticích zezdí méně aut a ta klikatá cesta na Českou chalupu v Bedřichově je jak dělaná na rallye - v podstatě ale jezdím kdekoli, když je menší nebo nulový provoz - je to návyková... :lol:
škoda, že teď sníh taje - a já dnes frčím na Moravu, tak si užiju ledovku, případně zácpy na D1 na Vysočině :roll:
čtyřkolka je čtyřkolka...Chalupa je good, tam jsem taky jezdil...ale s tím mojím chcípáčkem 1.4 :D
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

Uživatelský avatar
BlueTDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od BlueTDI »

Oakley píše:
BlueTDI píše:4 motion vřele doporučuji, ja kdybych kupoval nové auto tak jedině takový náhon.
Ještě chvilku to tady rozebírejte a půjdu ho vrátit :D
Jary, chybama se člověk učí, příště už to bude 4 motion :lol: .

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

BlueTDI píše:Jary, chybama se člověk učí, příště už to bude 4 motion :lol: .
To není chyba, já ho chtěl, ale finanční situace nechtěla :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
BlueTDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od BlueTDI »

Oakley píše:
BlueTDI píše:Jary, chybama se člověk učí, příště už to bude 4 motion :lol: .
To není chyba, já ho chtěl, ale finanční situace nechtěla :D
To chápu, cena toho motoru je ukrutná :cry: .

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

kdyz se to tak vezme 4x4 je skoro jako dalsi zivot navic.V listopadu jsem prezul na nove zimni 17" a natesenej jsem to jel hned projet.Samozrejme vim ze nove pneu trochu klouze a kort zimni a po desti. Jel jsem si svuj oblibeny okruh a na jednou se tam objevila z niceho nic zatacka. Jel jsem tam nejmin 100krat ale fakt me prekvapila. Otocil jsem volantem ale bohuzel se projevila silna nedotacivost takze misto abych zatacel, jel jsem rovne.Asi to byl instink nebo jsem jen dostal krec do prave nohy, seslapl jsem plyn a v tu chvily zabral zadek a krasne se auto srovnalo.Tim to bych chtel pozdravit ciklistu ktery jel proti me a byl asi dost v soku. :D Zbytek cesty jsem jel asi 50km/h cca 10km :D :D :D

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

FandisR32 píše:kdyz se to tak vezme 4x4 je skoro jako dalsi zivot navic.V listopadu jsem prezul na nove zimni 17" a natesenej jsem to jel hned projet.Samozrejme vim ze nove pneu trochu klouze a kort zimni a po desti. Jel jsem si svuj oblibeny okruh a na jednou se tam objevila z niceho nic zatacka. Jel jsem tam nejmin 100krat ale fakt me prekvapila. Otocil jsem volantem ale bohuzel se projevila silna nedotacivost takze misto abych zatacel, jel jsem rovne.Asi to byl instink nebo jsem jen dostal krec do prave nohy, seslapl jsem plyn a v tu chvily zabral zadek a krasne se auto srovnalo.Tim to bych chtel pozdravit ciklistu ktery jel proti me a byl asi dost v soku. :D Zbytek cesty jsem jel asi 50km/h cca 10km :D :D :D
netahla se za tim cyklistou hneda stopa, divne zapachajici? :lol:

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

to nevim v tu chvili mi jeste nebusilo srdce :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“