dotaz ohledně servisky...

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
MikeD79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 03.10.2007 17:33

dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od MikeD79 »

zdravím,kupuji jté auto VW Golf a má i servisku, ale mě se nějak nezdá...auto bylo koupeno v německu,pak 1servis v Carnova Svitavy,a pak 3x někde v Itálii...mě je divné, že razítko všech servisů ať v německu v čechách tak v itálii vypadají úplně stejně...mají stejný rozměr,stejnou barvu,stejný rámeček,stejné uspořádání znaků...JE TO MOŽNÉ?
Pak jestli je možné, že vždy při kontrolo je razítko,podpis a datum jenom toho dne kdy byla provedena kontrola a není tam už žádný záznam kdy by měla být příští kontrola... :?:
No nevím...jak si mohu ověřit km...a pravost servisky,když je třeba dělaná někde v itálii....?
Přihazuji snímek servisky...
IMAG0094.jpg
IMAG0093.jpg
VW

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od maverick1 »

najdi si na internetu kontakt na servisy z razítek a zavolej.... a ještě můžeš zkusit Cebii...Mně je spíš divný, že to přijelo na servis z Německa do ČR a pak to jelo do Itálie :fool:

Nevím kolik za to chceš dát, ani jaký motor, ale třeba tohodle já bych (dle inzerátu) bral hned.... http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... lf/9688407" onclick="window.open(this.href);return false; Nejsem příliš nakloněn koupi vozu, který byl zaregistrován ve 3 státech :roll:
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
oizoMR
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od oizoMR »

skoč si s vinkem přímo do VW, řeknou ti jestli to sedí, nebo je to blábol, ale přikláněl bych se k té druhé verzi :!:

teď jsem koukl do mojí, razítko mám jiné i z německých servisů :wink:

Uživatelský avatar
Spidee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 15.09.2009 14:59
Bydliště: Mělník - Neratovice

Re: dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od Spidee »

oizoMR píše:skoč si s vinkem přímo do VW, řeknou ti jestli to sedí, nebo je to blábol, ale přikláněl bych se k té druhé verzi :!:

teď jsem koukl do mojí, razítko mám jiné i z německých servisů :wink:
Kdyz sem kupoval auto tak sem byl s vinkem ve vw a pekne se na me vysrali ze potrebuju technicak :-D byl tam strasnej *****

Uživatelský avatar
oizoMR
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od oizoMR »

Spidee píše:
oizoMR píše:skoč si s vinkem přímo do VW, řeknou ti jestli to sedí, nebo je to blábol, ale přikláněl bych se k té druhé verzi :!:

teď jsem koukl do mojí, razítko mám jiné i z německých servisů :wink:
Kdyz sem kupoval auto tak sem byl s vinkem ve vw a pekne se na me vysrali ze potrebuju technicak :-D byl tam strasnej *****
tak to jsi narazil holt na ****** :baseball: já to měl vždy v pohodě

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od maverick1 »

No já to taky zkoušel, v Amondu na Kladně, všechny doklady jsem měl a pěkně se cukali....nakonec mi to řekli, ale nebyli vůbec ochotný, to já byl tak neodbytnej :twisted:
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
2Far
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 14.07.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od 2Far »

Já v tom problém nevidím, bydlel jsem v itálii a ty razítka mají stejnej rozměr jako v ČR, každý servis má jiné číslo. A moc se ani nedivím, že ten servis dělaj jinde než v ČR... v Itáli mě stál servis LL. 190 € a v ČR 10.000 Kč, tak si radš zajedeu na dovolenou do Itálie a nechám to přes den někde u moře v servisu.

Servis jde dohledat v Itálii to píšou do databáze. Pokud máš long life servis, nechávají to na proměnlivém intervalu, servisky trochu flákaj, to je pravda.
Obrázek Passat B7 a B8

Uživatelský avatar
tankista
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 446
Registrován: 01.11.2010 18:42
Bydliště: Ostrava city

Re: dotaz ohledně servisky...

Příspěvek od tankista »

já jsem byl taky poptat na servis měl jsem servisku přímo z toho servisu a frajer na to kouknul do pc a říkal, že to tu bylo. Pak jsem nechal měnit na záruku zadní dveře a začali lustrovat servisku a auto tam bylo jen jednou a zbytek je falešný
Touran 1,4 tsi 103kw 1t2
golf plus 1,6fsi

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“