záhadný předmět

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
ricci_kent
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.03.2012 19:39

záhadný předmět

Příspěvek od ricci_kent »

...čumím na to asi už pět let a nějak jsem nepřišel k čemu to slouží...v manuálu o tom není zmínka,vypadá to jako že to do něčeho má zapadnout,snad na dolévání čehosi,snad nějaká měrka...neporadil by někdo?
Přílohy
P1020876.JPG
P1020877.JPG
P1020878.JPG
P1020879.JPG

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: záhadný předmět

Příspěvek od lecram »

ricci_kent píše:...čumím na to asi už pět let a nějak jsem nepřišel k čemu to slouží...v manuálu o tom není zmínka,vypadá to jako že to do něčeho má zapadnout,snad na dolévání čehosi,snad nějaká měrka...neporadil by někdo?
neviem, ale ked na to cumis uz pät rokov mohol si si to zistit minimalne u autorizovaneho predajcu, ale da sa na to prist i zdravym sedliackym rozumom no musel by si ho pouzit, ale teraz k tej zaujimavej veci,pouziva sa to na prichytenie rezervneho kolesa,existuju dva druhy jeden je kratsi a druhy samozrejme dlhsi a pouziva sa v aute podla toho ake mas rezervne koleso a podlahu, takze mozno som Ti pomohol

ricci_kent
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.03.2012 19:39

Re: záhadný předmět

Příspěvek od ricci_kent »

...no jasně mohlo mě to napadnout,že to je na plnohodnotné kolo,mám tam tu hubenou dojezdovku...a proč jsem si to nezjistil u VW prodejce?Nikdy,když jsem tam byl,tak jsem si na to nevzpomněl,no :fool: ...a zatím jsem ten závit,nebo jak to nazvat,k ničemu nepotřeboval.Ale díky moc za radu :good: ...

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: záhadný předmět

Příspěvek od -Jakub- »

zrovna včera jsem to vyhodil do koše a dal si místo toho 5ks klasických šroubů pro rezervní kolo

Uživatelský avatar
Lordozo
Člen klubu
Příspěvky: 1312
Registrován: 24.07.2008 17:16
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: záhadný předmět

Příspěvek od Lordozo »

tak to vim soudruzi naprosto presne je to kolik ktery ja mam uprostred rezervy ale ja nemam klasiku rezervu ale jen opravnou sadu a timto kolikem cely ten polystyrenovi vylisek prisroubuju v miste pro rezervu .
AUDI A4 Avant

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“