Ostřikovače

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Pepinoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 29.11.2010 19:25

Ostřikovače

Příspěvek od Pepinoo »

Ahoj chlapi, mam vw golf 5 a mam problem s ostřikovačema, když chci ostříknout přední okno tak mi to ostřikuje i světla a díky tomu je obrovská spotřeba směsi. Nevíte prosím někdo jestli jde nejak ostřikovat jenom okno ? Jsem zozfalej ta spotřeba toho je opravdu velka... :roll:
Golf V 1.9 TDI

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: Ostřikovače

Příspěvek od tomasgti »

"Lze odkódovat, v 09 - centrální elektrika. Byte 1, a Bit 1. Headlight Washer installed. Případně prodloužit čas ostřiku světel po ostřiku oken"
Pirelli edition

Pepinoo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 29.11.2010 19:25

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Pepinoo »

No jina varianta asi není. Každopádně díky. cca za mesic jedu do servisu na vymenu oleje takze jim asi reknu at to rovnou udelaji. :wink:
Golf V 1.9 TDI

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: Ostřikovače

Příspěvek od alean »

no to pochybuju že to v servisu budou umět :D hlavně v autorizovaném asi nepochodíš :wink:

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Ostřikovače

Příspěvek od swenak »

já mám prodlouženej čas, po který musím stříkat okno a nemám problém, ani nevím, kdy naposled jsem stříkal i světla :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

capjackal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 09.10.2009 21:20

Re: Ostřikovače

Příspěvek od capjackal »

Stačí zmáčknout páčku ostřikovače dvakrát za sebou, pak to ostříkne jen čelní sklo :good:

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Ostřikovače

Příspěvek od Luky.Sipak »

Já jsem si nechal ty ostřikovače světel rovnou vypnout a mam pokoj! Žere to opravdu nehorázně a hrozně to zapatlá auto!
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“