prosím o radu !!!!! nevím co dělat

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
lososmiroslav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.03.2013 22:46

prosím o radu !!!!! nevím co dělat

Příspěvek od lososmiroslav »

VW Golf 5 1,6 benzin
svítí mi palubní počítač se střídavými nápisy : STOP , tlak oleje , Návod k obsluze , a v levém dolním rohu kde má být stav ujetých kilometrů mi bliká error ...... palubní počítač to hlásí neustále i při vypnutí klíčku a zamčení vozidla ... zaplo se mi to v noci když bylo vozidlo v klidu ... vůbec nevim co s tim ,odpojil sem baterku na zkoušku jestli to přestane a nic ... děkuji za každou radu !!!!!

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: prosím o radu !!!!! nevím co dělat

Příspěvek od Luky.Sipak »

každopádně se bez diagnostiky neobejdeš, zkus ještě odpojit baterku na delší dobu, typoval bych to na nějaké čidlo, nebo něco prasklého, hladina oleje ok? Pod autem louže?
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

lososmiroslav
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.03.2013 22:46

Re: prosím o radu !!!!! nevím co dělat

Příspěvek od lososmiroslav »

olej ok, louže nikde, baterku jsem odpojil na 5 min pak jsem to zapojil zpět a pořád to samé tak jsem to odpojil znovu a nechal sem to celou noc a teď jsem to zkusil zapnout a nic to nepíše tak doufám že se to znovu neukáže ... jinak díky moc za radu!!!

zmeskin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.10.2013 18:54

Re: prosím o radu !!!!! nevím co dělat

Příspěvek od zmeskin »

ahoj,
sviti mi zluta kontrolka motoru na palubce,
po pripojeni na VAG mi hlasi nekolik chybovych hlaseni:


1. P2540 snimac nizkeho tlaku paliva
2. P0568 snimac regulace rychlosti
3. P0441 ridici system EVAP, udajne neco s pal. potrubim/system emisi zpusobene nespravnym vyprovanim(zpetny ventil)
4. P3034 snimac teploty nasavaneho vzduchu
5. P0327 snimac klepani.

Muzete mi poradit co s tim, dat to rovnou do znackovyho servisu VW nebo to zvladnu sam opravit v garazi, nahr. dily by nebyl problem koupit u autokelly, akorat nevim co vsechno ty kody znamenaji.
Jaka bude celkova cena ve VW ? Uctuji si 600,-Kč na hodinu, diagnostika me naposledy u nich vysla na 1156,-Kc.



Zdravi
Petr
Golf V 1.6FSi, 85 KW,rv04

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“