Jezdite na okruhy?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Jezdite na okruhy?

Příspěvek od yessmen »

Tak alespon by mohlo být v poho 400+ s novým motorem heh...

Já to mám na okruhy všude daleko, takže spíš jen tak jednou dvakrát za rok pro sešlost.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Jezdite na okruhy?

Příspěvek od swenak »

Tak jestli to bude zase jen 381, nebo 400+ je jen otázka psychologická, to už bude neznatelný rozdíl :-)

Mně dálka nevadí, vadí mi spíše týden, ne, že bych nemohl, ale spíše jsem tak nastaven, že práce je na prvním místě :-) O víkendu ale problém obecně nemám, nedělá mi problém si dát 500km jen proto, abych si dal někde narychlo steak :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jezdite na okruhy?

Příspěvek od Davwe »

Pisu to sem z hecu. Jezdime vetsinou ctyri kamosi spontanne a vzhledem k tomu, ze vas osobne neznam, tak si myslim, ze by asi nikomu nebylo uplne prijemny rande na slepo s lidma co se mezi sebou uz davno znaj. Proto hecuju a cekam, ze se tu domluvime a pojedeme solo spolecne.

Ja sam jezdit nepojedu, tudiz nemam kdy napsat jedu tehdy a tehdy :) myslim swenaku, ze az ti to bude jezdit, domluvime se nejak mezi sebou na termin, ok?

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Jezdite na okruhy?

Příspěvek od swenak »

Aneb dejte mi lidi, já to udělám :-) Jasně, dohodneme se, on snad jezdí i Digo, pak ještě Thera..., nevím, jak má ten nick. Já bych třeba i rád v "zájmu vědy" srovnal ta auta, protože výkon není vše a může být nevhodný podvozek, průběh, nebo problém toho elementu mezi volantem a sedačkou :-) Chtěl jsem svého času půjčit http://highperformanceparts.cz/zapujcen ... kend.23901" onclick="window.open(this.href);return false; a něco poměřit.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
-Tom-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 10.11.2013 11:26
Bydliště: Teplice

Re: Jezdite na okruhy?

Příspěvek od -Tom- »

Já taky jezdím :)
Je: Volkswagen Golf GTI 2.0 TFSI 176kw, ???Nm
Bylo: Škoda Fabia RS 1,9TDI 106kw, 295Nm
Bylo: Škoda Octavia RS 1,8T 142kw, ???Nm

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“