BÍLÉ ŽAROVKY

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Roman16
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.09.2015 18:49

BÍLÉ ŽAROVKY

Příspěvek od Roman16 »

Zdravím, hledal jsem na celém fóru, ale nenašel jsem. Mám VW GOLF V 1.9TDi 77KW 2008, a chtěl bych kompletně vyměnit žluté žárovky za bílé. V interiéru nejlépe nějaké diodové, na SPZ taky. Parkovačky jsou nejspíš celosklíčka, a hlavní světla jsou H7. Poradíte někdo něco, kde nějaký sehnat, nebo nějaký doporučíte. Ty H7 bych byl nejraději aby byli homologované.

Díky za odpověď. Roman :sorry: :? 8O

dandy1971
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 03.02.2016 15:29

Re: BÍLÉ ŽAROVKY

Příspěvek od dandy1971 »

pozri sa na stranku:www.maxmoto.sk ,ja som objednaval stadial

dandy1971
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 03.02.2016 15:29

Re: BÍLÉ ŽAROVKY

Příspěvek od dandy1971 »

mne svieti interier na modro, aj odkladacia schranka na modro,zrkadla v clonach na bielo a biele mam aj parkovacky.vyzera to super.

Uživatelský avatar
C0R3
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 405
Registrován: 02.03.2014 19:15
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: BÍLÉ ŽAROVKY

Příspěvek od C0R3 »

Roman16 píše:Zdravím, hledal jsem na celém fóru, ale nenašel jsem. Mám VW GOLF V 1.9TDi 77KW 2008, a chtěl bych kompletně vyměnit žluté žárovky za bílé. V interiéru nejlépe nějaké diodové, na SPZ taky. Parkovačky jsou nejspíš celosklíčka, a hlavní světla jsou H7. Poradíte někdo něco, kde nějaký sehnat, nebo nějaký doporučíte. Ty H7 bych byl nejraději aby byli homologované.

Díky za odpověď. Roman :sorry: :? 8O
Do předních světel můžeš dát klasické žárovky od Starline, jsou modré a svítí bíle (stojí 100kč). Svítí skoro stejně jako OSRAM a stojí o hodně míň.
já jsem dával diody jak do vnitřního osvětlení tak do SPZ tak i místo parkovaček.

Jen řeknu že do SPZ a do parkovaček musíš mít diody s odporem :good:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“