Schopný servis mezi Náchodem a Prahou

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
JBC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 20.02.2008 23:00

Schopný servis mezi Náchodem a Prahou

Příspěvek od JBC »

Zdravím! Rád bych Vás požádal o radu, jestli neznáte servis, kde se v golfu 5 opravdu vyznají. Moje auto servisuju v nejmenovaném servisu VW a už toho mám upřímně plné zuby. Nechci jmenovat. Chápu, že mám najeto téměř 200000 km a bude tomu 8 let. Ale chci to dát opravdu dohromady. Ocenil bych, kdyby to bylo někde mezi Náchodem a Prahou. Pokud možno. Díky za názory...
Naposledy upravil(a) JBC dne 28.02.2016 23:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: servis

Příspěvek od swenak »

Na to je zde téma. Já taky někam jezdím, ale nechci jmenovat, jsem tam spokojen:) To je opravdu přístup, jsi nasrán, nespokojen, ale neřekneš kde a proč. Tak to já neřeknu, kde a proč jsem spokojen, no.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

JBC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 20.02.2008 23:00

Re: servis

Příspěvek od JBC »

Dobře. Taky přístup. Sice nečekaný, ale budiž. Někdo jiný prosím? Jde mi o to, že to auto vykazuje několik symptomů, které stávající servis neumí vyřešit. Například, když zastavím a zařadím zpátečku a rozjedu se (pomalu), tak od pravého kola se ozve na vteřinku dvě takový kovový zvuk, jak když něco o něco drhne. Pak to hned přestane. Dál si myslím, že je "něco" na přední i zadní nápravě. Servisu jsem to říkal při posledních dvou návštěvách, ale prý to prověřili a nic nenašli. Proto mi jde o někoho, kdo zná přímo tohle auto a jeho bolesti. Děkuju! Auto je služební, takže bych potřeboval servis, který umí vystavit fakturu s DPH.

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: servis

Příspěvek od Rouballik »

Bohužel takový servis neznám, ale zkus popsat vady a dojdeme k tomu čím to je.
Ta brzda bude buď pístek nebo ručka. Ručka ti buď přibržďuje a nebo máš vymletý takový gumičky. Mě se to projevovalo tak že to při rozcouvání auta luplo.

Graun
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 21.06.2016 09:24
Bydliště: Nový Jičín

Re: Schopný servis mezi Náchodem a Prahou

Příspěvek od Graun »

Já myslím, že to po 10měsících už vyřešil... :-D

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
ŠKODA FABIA III 1.0MPI 55kW / Hatchback / výbava JOY / Quartz Metallic (MY2016)
ex VW GOLF IV 1.6 SR (74kW, AKL, r.1999), LPG

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“