KOUPĚ GOLF V - rady při koupi - všechny dotazy sem!!!!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Spidee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 15.09.2009 14:59
Bydliště: Mělník - Neratovice

KOUPĚ GOLF V - rady při koupi - všechny dotazy sem!!!!

Příspěvek od Spidee »

Zdravim chci kupovat Golfa V a nebo Audi A3 r.v. 2004+ ... cena kolem 200 000 ...
Našel jsem inzerát na prodej Golf V 2.0TDI Sportline,180PS

Popis zde:

Kód: Vybrat vše

Golf V 2.0TDI Sportline,180PS (135 kW chip ze 103 KW),132000km,r.v.5/2004,Velká navigace s mapama 2010 a spojená s Maxi-Dotem(palubním PC)-ukazuje pokyny na přístrojovce+odblok obrazu za jízdy+AV vstup+DVD přehrávač,Dešťový sensor, Automatický spínač světel,Vyhřívaná zrcátka,Vyhřívaná sedadla,Nezávislé topení Webasto VW s DO,Stmívání zpětného zrcátka,El.okna+zrcátka,Xenonové světlomety(+ 1 výbojka náhradní),př.mlhovky,Aktivované denní svícení pouze předních světel,Zadní lampy LED Hella,Příprava na telefon přes BT,Loketní opěrka,Sportovní sedačky,zánovní stavitelný sportovní podvozek,18“ alu kola,Brzdy orig.VW ATE,díly dodávané do vozu pouze originál VW,nový dvouhmotnostní setrvačník se spojkovou lamelou Sachs,nové tyčky stabilizátoru,nové zadní ložiska, nové přední ložiska, nové silem bloky, nový palivový filtr, výměna všech filtrů a oleje. Textilní a gumové koberečky,zachovalý lak bez chyb-nutno vidět,nekuřák,serviska,osobní dovoz z Německa-foto doložím, mazlík.  
Cena je 190 000 + je to na kolech + zimní pneu a disky .... Důvod prodeje je že majitel potřebuje větší auto ...

Na co si dát pozor? Nebo co se vám nezdá? Apod... prosím o komentáře ... dá se něco zjistit podle VIN kódu?
Přílohy
8-volkswagen-golf-5.jpg
9-volkswagen-golf-5.jpg
12-volkswagen-golf-5.jpg

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od maverick1 »

výbava pecková, bude to pravděpodobně chipnuté, ty kilometry nevim nevim, možný to je(já mám to samé datum výroby a skutečných 83 000KM), pokud to má servisku, zavolej do Německa a servis si ověř - jsou ochotný, ne jako u nás, řeknou ti jestli tam to auto viděli a co na něm dělali.... A je to asi Siemens co? To je ta horší varianta, ale znam i lidi co s tím nemají problém. Záleží jak se o to staral a jak s tím jezdil (ohřejval, dochlazoval)....
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Spidee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 15.09.2009 14:59
Bydliště: Mělník - Neratovice

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od Spidee »

No taky mi přišli podezřelý ty km právě ... jinak si myslim že nevypadá zle ... až na ten šedivej interier :D ... černej by byl hezčí... když budu mít VIN kód dá se podle něj dohledat tady v českym servisu co se stim dělo i když to auto je třeba z německa? ... a jestli je to Siemens nebo co to nepoznam :D .. jak to zjistim? Co je lepší? .. Popřípadě proč ne Siemens co tam odchází apod .. na co si dát prostě pozor ..

Uživatelský avatar
i3ucher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 17.06.2009 18:04

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od i3ucher »

buracka, skladacka... treba to vidiet. Ale nekupil by som to...

Uživatelský avatar
Spidee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 15.09.2009 14:59
Bydliště: Mělník - Neratovice

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od Spidee »

tak nakonec sem se rozhold pro jinyho petkovyho golfa taky 2.0TDI 103kw sice byl bouranej na bok ale jinak si myslim ze je to super ... jen teda kdyz poustim spojku a nepridam moc plynu tak divne ten motor vrci ... a nebo kdyz vubec tu spojku seslapnu tak se zmeni zvuk motoru ... naka rada co to ? :-)

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od maverick1 »

jak to popisuješ tak načatej setrvačník, bude to dělat čím dál tím víc až to bude pěkně nahlas mlátit - tzn. komplet novou spojku... Jinak 2.0 TDI se dělaly s elektronikou (vstřiky, čerpadlo, ...) Siemens anebo Bosch a právě Siemens jsou ty víc závadové. Poznáš to podle kodu motoru a roku výroby. Bosch byl myslim od roku výroby 2.polovina 2007....
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Spidee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 15.09.2009 14:59
Bydliště: Mělník - Neratovice

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od Spidee »

ok dik :-) necham to prohlidnout pres svatky :-) ... to co sem koupil bude Siemens je to rok 2004 ... no uvidime co reknou v servisu :D jestli to melo smysl kupovat :-)... case na forum hodim i naky fotky :-)

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od maverick1 »

jasný foto nahod, jsme tu zvedavy :lol: Jak jsem rikal, to ze je to Siemens neznamena, ze se to 100% rozsype...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
Spidee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 15.09.2009 14:59
Bydliště: Mělník - Neratovice

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od Spidee »

No ted resim jeste jakej je rozdil mezi navigaci RCD 510 a RNS 510 :D je tu naky porovnani nekde? Jeste pridavam foto co sem koupil :-) nic moc kvalita az to bude nak vypadat dam pak na forum hezci :D .... jinak 103kw 2.0TDI 132 000km ... a je to ve svetly kuzi ...

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
oizoMR
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od oizoMR »

podle mě RCD je přehrávač CD bez navi a RNS je navi včetně možnosti připojení například couvací kamery, což u RCD podle mě nejde, proto ten cenový rozdíl

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od maverick1 »

Přesně jak píše oizoMR, já mám RCD 510. Je to vlastně "jen" radio s dotykovým displejem, slotem na SD kartu, a vestavěným changerem na 6 CD (přehrává i MP3). Ale pozor, některá RCD 510 parkovací kameru umí, musí na to ale mít extra konektor vzadu... Já osobně navigaci nepotřebuju, DVD za jízdy sledovat nechci :roll: a taky se nemusím bát že mi to někdo vybere, takže já jsem s tímto radiem velmi spokojen.

Jinak auto pěkný, ten zadek nevim, nevim 8O , chtělo by to více foto :wink:
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Uživatelský avatar
oizoMR
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od oizoMR »

jj jak píše maverick1 ten zadek je "divnej" ale to záleží na vkusu každého, jinak gratulace vypadá to zatím hezky, uvidíme až nahodíš víc fotek i interiéru, ale kola to bude chtít určitě :wink:

Uživatelský avatar
Spidee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 15.09.2009 14:59
Bydliště: Mělník - Neratovice

Re: Koupě GOLF V

Příspěvek od Spidee »

Tak dnes jsem privezl RNS 510 :) a je to zatim super jen musim vykoumat jak funguje TV apod :D ... a jestli to nejde nak udelat aby to prehravalo divix :D ... jinak jako me se ten zadek taky moc nelibi :-) to se casem predela :-)

Kaliber
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 23.10.2011 15:47

Re: KOUPĚ GOLF V - rady při koupi - všechny dotazy sem!!!!

Příspěvek od Kaliber »

Zdravím Vás,

planujem kúpiť golf V GTI poznate niekto tento?

http://volkswagen-golf.autobazar.eu/20- ... 35475.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Má už aj VIN číslo.

Ďakujem
http://www.milujemauta.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/pages/MilujemAu ... ts&fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;
http://hancik.blog.sme.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://milujemautask.blog.pravda.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: KOUPĚ GOLF V - rady při koupi - všechny dotazy sem!!!!

Příspěvek od TDiBora »

Dobrý den, mistři :D
Sháním GV Variant a docela se mi líbí tento

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2#" onclick="window.open(this.href);return false;

ale přijde mi to divný (docela dost muziky za málo peněz)....co si o tom myslít? nebo máte zkušenosti s tímto prodejcem? Turci/Poláci?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“