Výběr auta - GTI V nebo VI? Benzin DSG

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět

V gti nebo VI gti?

V gti
4
100%
VI gti
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 4

Padlo5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.11.2017 18:02

Výběr auta - GTI V nebo VI? Benzin DSG

Příspěvek od Padlo5 »

Ahoj,

prosím o radu, mám teď Mitsubishi Galant 2,5 6V 2001 rok a chci koupit Golf GTI. A ocenil bych radu, určitě chci GTI DSG v benzinu to vím. Ale nevím zda je lepší cesta koupit Golf V za cenu 150 - 200tis nebo jít rovnou do Golfu VI počítám za cca 350tis.

Hlavní důvod toho proč to řeším je cena, nechci se zadlužit. A doufám ve dvě varianty. Buď mi napíšete, že v VI už jsou např mnohem lepší motory, někde jsem četl, že jistý rok měl problémy s řemeny? Nebo mi napíšete, že to je úplně jedno, že tam jsou technické novinky, ale že VI od roku xx jsou top. Ano VI se mi líbí více, ale dokážu si představit, že bych měl V např 2-3 roky a pak bych se mohl posunout do VI.

Děkuji moc

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Výběr auta - GTI V nebo VI? Benzin DSG

Příspěvek od skacel99 »

Hele svezení bude nejspíš dost podobný,protože Golf je stále Golf.Pětka je na svou dobu řekl bych povedený auto a ty ceny GTIček jsou už tak nízko,že o moc níž už to asi nepůjde. Před 5 lety jsem taky váhal nad GVI,ale stála výrazně víc než GV a dneska té volby GV nelituju.
Jak to je servisně netuším,ale rozdíl 2 kila v pořizovačce do servisu nenasypeš,pokud nekoupíš vyloženě šrot. DSG je pak kapitola sama o sobě,ale je toho tu psáno už asi dost.
Pokud řešíš cenu,běž do Pětky a ušetřený peníze si nech na servis,benzín a ještě ti něco zůstane.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“