GOLF 5 VARIANT

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

JAK SE VÁM LÍBÍ

Anketa končí za 17.07.2007 01:03

LÍBÍ :O)
6
32%
NELÍBÍ :O(
10
53%
NEVÍM
3
16%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

Tomi666 píše:Zdravím, nevím přesně co si o tom mám myslet. Z některých stran to vypadá celkem dobře, ale ze zadu to vypadá, jako by to tam bylo jen tak přilepené. Minulý měsíc jsem byl na otočku v Rakousku a měli to tam a tak jsem se tam zastavil. Kufr to má dobrej, místa vepředu stejné jako u normálního VW GOLF V a vzadu bych řekl trochu více místa, ale né o moc. Popravdě řečeno bych asi koupil Škodu Octavii Combi než toto, pokud bych se rozmýšlel o něčem takovém.
jj, souhlas!!!
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

klasek píše:
Benne píše:to zadne bocne ? abo ktore ?
úplně to boční poslední co je nad kufrem
To se mi na tom taky nelíbí. Zlatej čtyřkovej varoš.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
rob3rt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Příspěvek od rob3rt »

golfa jedině 3dvířko :tooth: když už kombajn tak pašíka,ale ne toho novýho :D nebo coctu II 8)

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

jasso píše:golfa jedině 3dvířko :tooth: když už kombajn tak pašíka,ale ne toho novýho :D nebo coctu II 8)
Třídvířko? To myslíš to jak tam někdo zapomněl dát zadní dveře a nic se do toho nevejde? :lol: :lol: :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Mě se spíš líbí,ale to bude hlavně kvůli předku...

jinak zadek přesně jak bylo psaný - zadní boční okna ala Tuareg apod - hnus hnusů...a ty světla, to je jako co?? To asi zašli nakupovat do Korei či co?

Jinak co se týče jeho užitných vlastností, tak je podle testu na tom líp než Passat kombi, kterej se mi dost nelíbí, takže spíš bych šel do tohodle...

A O2combi jezdím hodně, dobrej auťák, ale kombi má být o praktičnosti a ne tvarech, jinak je to spíš SportBack,ale ne kombi...a tím O2 je, designově super, kufr velkej,ale díky tomu, že se zadní sklo pozvolno a dlouho svažuje, je v kufru reálně míň prostoru než v O1combi...no a když koukám na fotku G5combi tak mi připadá ten tvar(nemluvím o designu)praktičtější, takže proto bych spíš než O2 volil G5!

Ideál tvar má Vectra combi či mondeo2 combi..hranoid do kterýho nandáš všechno...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

RomeoMontek píše:Mě se spíš líbí,ale to bude hlavně kvůli předku...

jinak zadek přesně jak bylo psaný - zadní boční okna ala Tuareg apod - hnus hnusů...a ty světla, to je jako co?? To asi zašli nakupovat do Korei či co?

Jinak co se týče jeho užitných vlastností, tak je podle testu na tom líp než Passat kombi, kterej se mi dost nelíbí, takže spíš bych šel do tohodle...

A O2combi jezdím hodně, dobrej auťák, ale kombi má být o praktičnosti a ne tvarech, jinak je to spíš SportBack,ale ne kombi...a tím O2 je, designově super, kufr velkej,ale díky tomu, že se zadní sklo pozvolno a dlouho svažuje, je v kufru reálně míň prostoru než v O1combi...no a když koukám na fotku G5combi tak mi připadá ten tvar(nemluvím o designu)praktičtější, takže proto bych spíš než O2 volil G5!

Ideál tvar má Vectra combi či mondeo2 combi..hranoid do kterýho nandáš všechno...
myslíš vectra B kombi? JJ, ta byla povedená. Ta C-čková je hnus, strašný, tfuj...
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Martin IV. píše:
RomeoMontek píše:Mě se spíš líbí,ale to bude hlavně kvůli předku...

jinak zadek přesně jak bylo psaný - zadní boční okna ala Tuareg apod - hnus hnusů...a ty světla, to je jako co?? To asi zašli nakupovat do Korei či co?

Jinak co se týče jeho užitných vlastností, tak je podle testu na tom líp než Passat kombi, kterej se mi dost nelíbí, takže spíš bych šel do tohodle...

A O2combi jezdím hodně, dobrej auťák, ale kombi má být o praktičnosti a ne tvarech, jinak je to spíš SportBack,ale ne kombi...a tím O2 je, designově super, kufr velkej,ale díky tomu, že se zadní sklo pozvolno a dlouho svažuje, je v kufru reálně míň prostoru než v O1combi...no a když koukám na fotku G5combi tak mi připadá ten tvar(nemluvím o designu)praktičtější, takže proto bych spíš než O2 volil G5!

Ideál tvar má Vectra combi či mondeo2 combi..hranoid do kterýho nandáš všechno...
myslíš vectra B kombi? JJ, ta byla povedená. Ta C-čková je hnus, strašný, tfuj...
Obě maj ideální tvar zadku...nová je lepší v tom, že má zadělané i podběhy a tak tvar uvnitř je opravdu řekněme pěkňoučký pravidelný kvádr...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Goldberg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goldberg »

Dnes som ho videl nazivo a je pekny. :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“