Golf R32 - Info

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
VWR32
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.10.2007 07:13
Bydliště: Blava

Golf R32 - Info

Příspěvek od VWR32 »

Ahojte

Zdravím všetkých VW maniakov :- ) Chcel Vás poprosiť o radu a pomoc v Decembri si idem ( chcem ) kúpiť R32 len na Slovensku toto auto nie je v žiadnej predajni VW čo je veľká škoda. Nemôžem si ho vyskúšať a cíti tých 250HP :- ) . O tomto aute mam všetko precitane a na youtube som videl všetky videa s R32 asi 2x :- ) no len to nie je to pravé ako dostať informácie od majiteľov tohto auta. Pozeral som aj po iných značkách len nič ma nechytilo tak ako R32 . Chcem si kúpiť 3 dverové v tej naaaaaaaaaaaaadhernej modrej farbe samozrejme DSG. O spotrebe tohto auta som už čítal a nevadí ja mu to prepáčim :- ) Ďakujem za informácie a postrehy

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od concorde »

VWR32 píše:Ahojte

Zdravím všetkých VW maniakov :- ) Chcel Vás poprosiť o radu a pomoc v Decembri si idem ( chcem ) kúpiť R32 len na Slovensku toto auto nie je v žiadnej predajni VW čo je veľká škoda. Nemôžem si ho vyskúšať a cíti tých 250HP :- ) . O tomto aute mam všetko precitane a na youtube som videl všetky videa s R32 asi 2x :- ) no len to nie je to pravé ako dostať informácie od majiteľov tohto auta. Pozeral som aj po iných značkách len nič ma nechytilo tak ako R32 . Chcem si kúpiť 3 dverové v tej naaaaaaaaaaaaadhernej modrej farbe samozrejme DSG. O spotrebe tohto auta som už čítal a nevadí ja mu to prepáčim :- ) Ďakujem za informácie a postrehy
tak co bys rád věděl ? :-) nebo se můžem potkat, jestli jsi z Bratislavy, jsem každých 14 dní dole u Hodonína, tak si mojí modrou R32 můžeš osahat..... 250 koní je opravdu nepopsatelných.....

čus

piš mi když tak na soukromý mail - concorde@volny.cz
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od Shiba »

VWR32 píše:Ahojte

Zdravím všetkých VW maniakov :- ) Chcel Vás poprosiť o radu a pomoc v Decembri si idem ( chcem ) kúpiť R32 len na Slovensku toto auto nie je v žiadnej predajni VW čo je veľká škoda. Nemôžem si ho vyskúšať a cíti tých 250HP :- ) . O tomto aute mam všetko precitane a na youtube som videl všetky videa s R32 asi 2x :- ) no len to nie je to pravé ako dostať informácie od majiteľov tohto auta. Pozeral som aj po iných značkách len nič ma nechytilo tak ako R32 . Chcem si kúpiť 3 dverové v tej naaaaaaaaaaaaadhernej modrej farbe samozrejme DSG. O spotrebe tohto auta som už čítal a nevadí ja mu to prepáčim :- ) Ďakujem za informácie a postrehy
Ahoj. V sobotu 7.12.07 jsem viděl stát R32 v Olomouci u dealera VW (bazar auto+) http://www.vwolomouc.cz. Tam tě jistě nechají svézt...
Je to stříbrný 2-dveř na pražskejch značkách, má 26000km. Cena 799.000,-Kč (něco mě říká, že je to ten co se s ním lítalo na VW TSI DAY v Hradci Králové. Moc se mi tenkrát líbil :mrgreen: )
Jestli je to on, tak má DSG a skořepinový sedačky! Prostě labuž :D

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od Shiba »

Tak jsem tu bazarovou R32 našel na webu: http://vw.auto-plus.cz/showcar.php?id=89707

DSG i skořepiny má :158:

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od čapik »

to by mohla být ona, protože, 3-dvéřů se skořepinama moc není...

a jestli je to ona, tak jsem s ní jezdiiiil společně s Oakleyem.. :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od Shiba »

čapik píše:to by mohla být ona, protože, 3-dvéřů se skořepinama moc není...

a jestli je to ona, tak jsem s ní jezdiiiil společně s Oakleyem.. :wink:
Už mám důkaz, že je to opravdu ta předváděčka...
Super byl ten spolujezdec s hands free za uchem. Perfektně navigoval a tak jsem se mohl plně soustředit na jízdu. Opravdu super zážitek. Není to někdo z klubu? Říkal, že prý jezdí soutěže.
Škoda, že jsem dal s R32 jen jednu jízdu. Chtěl jsem zkusit i vypnout ESP... :lol:

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od Shiba »

SPZ je stejná :!:
R32 TSI Day 17.6.06 HK
R32 TSI Day 17.6.06 HK

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od Shiba »

Fotka z inzerátu Auto+
Přílohy
R32 auto+.jpg

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od čapik »

Shiba píše:
čapik píše:to by mohla být ona, protože, 3-dvéřů se skořepinama moc není...

a jestli je to ona, tak jsem s ní jezdiiiil společně s Oakleyem.. :wink:
Už mám důkaz, že je to opravdu ta předváděčka...
Super byl ten spolujezdec s hands free za uchem. Perfektně navigoval a tak jsem se mohl plně soustředit na jízdu. Opravdu super zážitek. Není to někdo z klubu? Říkal, že prý jezdí soutěže.
Škoda, že jsem dal s R32 jen jednu jízdu. Chtěl jsem zkusit i vypnout ESP... :lol:
to byl nějakej obchoďák VW, nejvíc se mi líbilo jak vysvětloval Jarkovi, že je to opravdu sportovní náčiní ať si dává pozor... Po prvním projetí zatáčkou už ani nepípl :lol: :lol: :lol:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf R32 - Info

Příspěvek od Oakley »

čapik píše:to byl nějakej obchoďák VW, nejvíc se mi líbilo jak vysvětloval Jarkovi, že je to opravdu sportovní náčiní ať si dává pozor... Po prvním projetí zatáčkou už ani nepípl :lol: :lol: :lol:
Držel se madla a plně soustředil na jízdu :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“