GOLF VI

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: GOLF VI

Příspěvek od Benne »

vw5sport píše:
Benne píše:tak som sa dnes ocitol vo VW predajni a musel som si donho sadnut. Pocit super. V interiery je aj par dielov z V-ky, ktore su bud rovnake uplne,alebo minimalne upravene :) Tie budiky su super,volant sa mi moc nepaci,ale zvykol by som si :D sedacky trosku maksie,ale ne zas moc,tak akurat :P A ta cena ? Bol to 2.0 TDi, 110PS, cierna metaliza, dvojzonova klima, maly kozenny paket a 617 000sk, resp cca 20600 Eur, fakt super cena :) A dost sa mi pacilo napr. to, ze mal vzadu peknu dvojkoncovku aj ked to bolo TDI :)
tak to je celkom dobra cena za cisto novy 2liter, je to sportline?
interier sa mi fest paci, myslite ze by sa palubovka mohla pichnut do G5?
myslim,ze to nebol sportline,ale mal fakt slusnu vybavicku za taku cenu :) Ten kozenny volant /trojramenny/ sa fakt super drzi, a uz sa mi aj dost paci :D

Uživatelský avatar
AURIC
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWyškovw

Re: GOLF VI

Příspěvek od AURIC »

tak jsem mel take moznost si dnes sednout a na vlastni oci zhodnotit novou sestku, bohuzel jsem z autosalonu odchazel zklamany, exterier je vice zduraznena petka a interier ten je hodne strohy. Bohuzel, je to skoda ze legenda zacina byt prumernym vozitkem s prumernym designem a zpracovanim, viditelne zamerena na omezeni nakladovych polozek... :cry:
..."život je čekání na to, až se naše sny stanou skutečností"...

TO MUSÍŠ VIDĚT: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=93648

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: GOLF VI

Příspěvek od Benne »

AURIC píše:tak jsem mel take moznost si dnes sednout a na vlastni oci zhodnotit novou sestku, bohuzel jsem z autosalonu odchazel zklamany, exterier je vice zduraznena petka a interier ten je hodne strohy. Bohuzel, je to skoda ze legenda zacina byt prumernym vozitkem s prumernym designem a zpracovanim, viditelne zamerena na omezeni nakladovych polozek... :cry:
ale zober si to tak, ze vzdy bol golf uplne nanovo spraveny obradu. Vysvetlenie : Zober si MK1 a MKII, v podstate rovnake vozy az na par prvkov, hranatost karoserie a prvky interieru rovnake, MKIII uz znacny rozdiel, MKIV tiez v podstate update aj ked vacsi, MKV uplne novy voz znovu. MKVI zase vacsi facelift MKV , takze sa mozme tesit a sporit na MKVII :D

Uživatelský avatar
Shiba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 28.11.2007 17:22
Bydliště: Moravský Kras

Re: GOLF VI

Příspěvek od Shiba »

Benne píše:
AURIC píše:tak jsem mel take moznost si dnes sednout a na vlastni oci zhodnotit novou sestku, bohuzel jsem z autosalonu odchazel zklamany, exterier je vice zduraznena petka a interier ten je hodne strohy. Bohuzel, je to skoda ze legenda zacina byt prumernym vozitkem s prumernym designem a zpracovanim, viditelne zamerena na omezeni nakladovych polozek... :cry:
ale zober si to tak, ze vzdy bol golf uplne nanovo spraveny obradu. Vysvetlenie : Zober si MK1 a MKII, v podstate rovnake vozy az na par prvkov, hranatost karoserie a prvky interieru rovnake, MKIII uz znacny rozdiel, MKIV tiez v podstate update aj ked vacsi, MKV uplne novy voz znovu. MKVI zase vacsi facelift MKV , takze sa mozme tesit a sporit na MKVII :D
Vidím to stejně.


Jinak VW Carnova Svitavy bude mít představení Golfu 6 v pátek 6.2.2009 v 19h.

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: GOLF VI

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Benne píše:
AURIC píše:tak jsem mel take moznost si dnes sednout a na vlastni oci zhodnotit novou sestku, bohuzel jsem z autosalonu odchazel zklamany, exterier je vice zduraznena petka a interier ten je hodne strohy. Bohuzel, je to skoda ze legenda zacina byt prumernym vozitkem s prumernym designem a zpracovanim, viditelne zamerena na omezeni nakladovych polozek... :cry:
ale zober si to tak, ze vzdy bol golf uplne nanovo spraveny obradu. Vysvetlenie : Zober si MK1 a MKII, v podstate rovnake vozy az na par prvkov, hranatost karoserie a prvky interieru rovnake, MKIII uz znacny rozdiel, MKIV tiez v podstate update aj ked vacsi, MKV uplne novy voz znovu. MKVI zase vacsi facelift MKV , takze sa mozme tesit a sporit na MKVII :D

Takze kazdy nepar iny ... :)
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Miki06
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 06.12.2008 15:05
Bydliště: Havířov

Re: GOLF VI

Příspěvek od Miki06 »

U mě je to tak,že neudělali nic tak dobrého abych měnil V za VI :wink:

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF VI

Příspěvek od Envio »

V tom se právě pleteš.. :D

Miki06
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 06.12.2008 15:05
Bydliště: Havířov

Re: GOLF VI

Příspěvek od Miki06 »

Envio píše:V tom se právě pleteš.. :D
No je fakt že jsem se v něm neprojel a možná změním názor :wink: sice jsem nebyl majitel golf III,ale IV jsem už vlastnil a když vyjela V tak mi srdíčko poskočilo a věděl jsem že si V koupím,bohužel u VI se to u mě nestalo.Tak asi počkám na VII? :lol:

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF VI

Příspěvek od Envio »

Chápu.. :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“