Golf 5 Sportline

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Golf 5 Sportline

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Caute, v najblizsej dobe mam zaujem o kupu G5 Sportline 2.0 TDI. Kto ma skusenosti s tymto modelom tak prosim popiste jeho vlastnosti (kedze ma znyzeny podvozok ako to drzy v zakrutach, ci je tam citit rozdiel v pruzeni oproti Comfortline alebo Trendline ci to nebude citit kazdu jamu,...)

Dakujem
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Golf 5 Sportline

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Nikto tu nemam Sportline?
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Golf 5 Sportline

Příspěvek od Tomm »

Nemuzu srovnat s GV trendline ani comfortline, ale proti seriovymu GIV to drzi naprosto SKVELE. Tam kde GIV je naklonenej a max. rychlost v zatacce je 70kmh, tak se da projet v GV sportline v 110kmh :lol:

Ke komfortu: jel jsem v tom jen 2x, ale nejakych razu pri prejeti kanalu nebo nerovnosti jsem si nevsiml
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Golf 5 Sportline

Příspěvek od Benne »

je tam znizenie myslim 15 mm, co je v pohode, urcite to neni velky rozdiel co sa tyka znizenia komfortu... celkovo je podvozok na GV velmi podareny... uvidis sam

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf 5 Sportline

Příspěvek od Dejvidos »

Benne píše:je tam znizenie myslim 15 mm, co je v pohode, urcite to neni velky rozdiel co sa tyka znizenia komfortu... celkovo je podvozok na GV velmi podareny... uvidis sam
jj 15mm

presne tak, podvozek je velmi podareny, mel jsem sic jen comfortline (koupeno pro manzelku jako neco bezpecnejsiho) a jak jsem s nim ze zacatku jezdil uz ho nedostala zpet :-) paradni jizdni vlastnosti, sedi jak prisite,
mohu rict ze kdyz se s nim jelo svizne (mel jsem teda jenom 1.4) tak v klikatejsim terenu kolega ze silnejsim vozitkem nestihal drzet auto na silnici ;-)

no a gti (take 15mm), podvozek parada, je tam myslim trochu jiny nez u sportlajnu, ale na 18" to maj neskutecne odladene, drnca mi to mene nez comfortlajn na letnich 16" ;-) proste to je cooooooooool 8)

takze spatne rozhodnuti stoprocentne neudelas !

Uživatelský avatar
Baxxter-GTI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 29.09.2007 19:08

Re: Golf 5 Sportline

Příspěvek od Baxxter-GTI »

Dik za radu chlapci, to by mi aj stacilo :) kedsi ho potom odskusam na vlasnej kozi tak dam vediet ake to bolo.

Zatial Diiik!!!
It's Nice To Be important, But Is More Important To Be Nice !

Obrázek

enua
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 22.09.2008 12:43

Re: Golf 5 Sportline

Příspěvek od enua »

[quote="Tomm"]Nemuzu srovnat s GV trendline ani comfortline, ale proti seriovymu GIV to drzi naprosto SKVELE. Tam kde GIV je naklonenej a max. rychlost v zatacce je 70kmh, tak se da projet v GV sportline v 110kmh :lol:

Ke komfortu: jel jsem v tom jen 2x, ale nejakych razu pri prejeti kanalu nebo nerovnosti jsem si nevsiml[/qu

Můžu potvrdit. 110 v zaátčkách je v poho, drží skvěle.Jen ten podvozek je tvrdší takže nejde cítět každej kamínek ale je to rozdíl oprotii COMFORT atd

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“