Zopár otázok ku Golfu V

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
chicken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 27.09.2007 22:33
Bydliště: Michlavce
Kontaktovat uživatele:

Re: Zopár otázok ku Golfu V

Příspěvek od chicken »

k tomu samovolnemu pridavaniu zvuku, ak mas nastavene GALA on ci ako sa to vola tak radio zvysuje resp znizuje hlasitost na zaklade rychlosti jazdy.

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Zopár otázok ku Golfu V

Příspěvek od inskeu »

tú hlasitosť som už dal na 0 v GALA a zaujímavé je, že na niektorých staniciach si to nepridá na iných ano.

Mám rádio RCD 300 plus, ktoré by malo prehrávať MP3 ale skúšal som aj CD-RW TDK aj CD-R Verbatim s MP3 súbormi, ale prehrávač ho vyplul von. Klasické napálené hudobné CD-R Verbatim hraje bez problémov. V čom môže byť problém?

Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

Re: Zopár otázok ku Golfu V

Příspěvek od Torr »

inskeu píše:
Mám rádio RCD 300 plus, ktoré by malo prehrávať MP3 ale skúšal som aj CD-RW TDK aj CD-R Verbatim s MP3 súbormi, ale prehrávač ho vyplul von. Klasické napálené hudobné CD-R Verbatim hraje bez problémov. V čom môže byť problém?
To máš docela štěstí já tam strčil cd a už ho nemůžu vyndat :mrgreen: :mrgreen:

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Zopár otázok ku Golfu V

Příspěvek od inskeu »

Torr píše:
inskeu píše:
Mám rádio RCD 300 plus, ktoré by malo prehrávať MP3 ale skúšal som aj CD-RW TDK aj CD-R Verbatim s MP3 súbormi, ale prehrávač ho vyplul von. Klasické napálené hudobné CD-R Verbatim hraje bez problémov. V čom môže byť problém?
To máš docela štěstí já tam strčil cd a už ho nemůžu vyndat :mrgreen: :mrgreen:
Tak to môžem byť ešte rád, že mi to vôbec niečo prehráva.

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Zopár otázok ku Golfu V

Příspěvek od inskeu »

RCD 300 Plus už prehráva :lol: MP3, stačilo použiť iný SW ako ten, ktorý ponúka MS Vista.

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: Zopár otázok ku Golfu V

Příspěvek od inskeu »

Minule som prvýkrát Golfa umýval a mám zopár otázok ku laku. Má šedú metalízu united a na mnohých miestach hlavne na prahoch a kapote mám jemné hrčky na laku. Je ich vidieť voľným okom a cítiť aj prstom. Neviem či je to bežné, alebo sa pri lakovaní dostali na povrch nejaké nečistoty. Taktiež na streche v mieste kde sú prelisi a upevňuje sa tam strešný nosič sú jemné hrby ako keby to nebolo prebrúsené. Pozeral som to aj na inom Golfe V a tiež to tam mal. Asi je to bežné, pri takej veľkej produkcii sa nedá robyť na 100 %, ale napr. naša Fabia rv. 2004 nič také nemala. A ešte jedna otázka, tiež vám je vidieť na predných dverách vodičových aj spolujazdcových zvnútra v mieste nad spätným zrkadlom výlisok plechu? Touran to napr. nemá.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“