GOLF V combi

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Vigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.07.2008 14:38

GOLF V combi

Příspěvek od Vigo »

Dobrý den,

Uvažuji nad koupí tohoto vozu ve verzi s mříží (odpočet DPH). Mříž jde sklopit až za přední sedadla. Nemohu ale nikde zjistit jaká vzálenost je po posunutí mříže mezi ní a koncem zavazadlového prostoru. Jinými slovy jaký nejdelší předmět jde do kufru naložit když nebude napříč ale jen podélně.

Mohl by mi toto někdo změřit. Moc bych to potřeboval znát a spěchá to.

Předem díky zaodpověď.

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: GOLF V combi

Příspěvek od Benne »

Vigo píše:Dobrý den,

Uvažuji nad koupí tohoto vozu ve verzi s mříží (odpočet DPH). Mříž jde sklopit až za přední sedadla. Nemohu ale nikde zjistit jaká vzálenost je po posunutí mříže mezi ní a koncem zavazadlového prostoru. Jinými slovy jaký nejdelší předmět jde do kufru naložit když nebude napříč ale jen podélně.

Mohl by mi toto někdo změřit. Moc bych to potřeboval znát a spěchá to.

Předem díky zaodpověď.
najlepsie ked skocis do VW predajne,neviem ci tu ma niekto mrezu vzadu :)

Vigo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.07.2008 14:38

Re: GOLF V combi

Příspěvek od Vigo »

Tak jsem zašel k prodejci. Pokud by to někoho zajímalo tak vzdálenost je 165cm :wink:

Uživatelský avatar
Incognitka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 18.07.2008 08:38

Re: GOLF V combi

Příspěvek od Incognitka »

Trvej na posuvné mřížce, protože já GV v kombiku mám a z původní posuvné v objednávce je nakonec v autě mřížka na pevno, což je na... dvě věci! Takže ta moje půjde ven úplně i když nevím, co na to strážci zákona, pokud by to někdy řešili... slyšela jsem už o nějaké fintě s "mřížkou v opravě" na což by snad autorizovaný prodejce a servis dokázal napsat nějaký doklad, který prý policajty umlčí, ale... nevim nevim :roll: Kdyby s tím měl někdo zkušenosti, budu za každou radu vděčná :wink:
GV variant TDI

Uživatelský avatar
bajuna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: GOLF V combi

Příspěvek od bajuna »

Incognitka píše:Trvej na posuvné mřížce, protože já GV v kombiku mám a z původní posuvné v objednávce je nakonec v autě mřížka na pevno, což je na... dvě věci! Takže ta moje půjde ven úplně i když nevím, co na to strážci zákona, pokud by to někdy řešili... slyšela jsem už o nějaké fintě s "mřížkou v opravě" na což by snad autorizovaný prodejce a servis dokázal napsat nějaký doklad, který prý policajty umlčí, ale... nevim nevim :roll: Kdyby s tím měl někdo zkušenosti, budu za každou radu vděčná :wink:
Ahoj měl jsem uplně stejný problém mřížka na pevno a kombík je uplně na dvě věci nejdou ani pořádně složit zadní sedačky kteréj kretém to vymyslel zasloužil by metál...!Sundal jsem jí no a za dva dny mě zastavili pomocníci a ochránci.Předjeli mě a já si myslel,že jsem jel alespon 150km/h po městě jak vyskakovali!Vubec je nezajímalo,že mám auto vedeno jako N1 tedy nákladní,ale když je tam ta mřížka tak tam nenaložím nic delšího.Hned začli vyhrožovat pokutou 50000kč atd Ve finále si řekli 2000kč a jeli do hajzlu.Tak opatrně oni vědí,že si mřížky lidi sundavájí a není proti tomu odvolání.

JBC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 20.02.2008 23:00

Re: GOLF V combi

Příspěvek od JBC »

ahojda.. jak to myslíš, čím přesně vyhrožovali a jak to formulovali? sám zatím jezdím s přepážkou, ale sranda je, když chci dát do auta štafle, tak si musím vzít fabii od ženy, protože ta pitomá přepážka se sice dá posunout, ale jen za přední sedadla. To by mě zajímalo, kterej "D.B.L" to vymyslel. Němci si odečítají MWST ze všeho, co se hýbá, jen ten náš stát a např. poláci zase musí
vymyslet tohle. Jo a ještě - jak tedy formulovali pokutu, za co? za technický stav?

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: GOLF V combi

Příspěvek od Benne »

JBC píše:ahojda.. jak to myslíš, čím přesně vyhrožovali a jak to formulovali? sám zatím jezdím s přepážkou, ale sranda je, když chci dát do auta štafle, tak si musím vzít fabii od ženy, protože ta pitomá přepážka se sice dá posunout, ale jen za přední sedadla. To by mě zajímalo, kterej "D.B.L" to vymyslel. Němci si odečítají MWST ze všeho, co se hýbá, jen ten náš stát a např. poláci zase musí
vymyslet tohle. Jo a ještě - jak tedy formulovali pokutu, za co? za technický stav?
no neviem, moze sa naplnat pomalicky skutkova podstate niektorych trestnych cinov,ako napriklad kratenie dane a podobne... nezaplatis statu dan na zaklade toho,ze mas tu mrezu,a tym, ze ju das dole, mozes mat dost velke problemy... je to len moj nazor ale, neni to iste :)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“