R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od Envio »

Musela to bejt na sto pro kamufláž.. :D

V Plzni taky jedí nová M3 a na kufru má 316i.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od Georgy. »

v jednom tematu si ctu o pomalej rychlosti na dalnicich jak to je nebezpecni a ted tady pises ze sis to padil 260 :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od FandisR32 »

Georgy. píše:v jednom tematu si ctu o pomalej rychlosti na dalnicich jak to je nebezpecni a ted tady pises ze sis to padil 260 :lol: :lol: :lol:
samozrejme ze by se melo jezdit na dalnicich pomalu a to predepsanou rychlosti 130km/h kterou urcite vsichni dodrzujeme, ale pochop on musel jet tak rychle tady slo o mnohem vic nez o bezpeci tady slo o cest.

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od Envio »

FandisR32 píše:
Georgy. píše:v jednom tematu si ctu o pomalej rychlosti na dalnicich jak to je nebezpecni a ted tady pises ze sis to padil 260 :lol: :lol: :lol:
samozrejme ze by se melo jezdit na dalnicich pomalu a to predepsanou rychlosti 130km/h kterou urcite vsichni dodrzujeme, ale pochop on musel jet tak rychle tady slo o mnohem vic nez o bezpeci tady slo o cest.
Chápu, ale jsem zvědavej, jak bys tohle vysvětloval pánům policistům.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od FandisR32 »

Envio píše:
FandisR32 píše: samozrejme ze by se melo jezdit na dalnicich pomalu a to predepsanou rychlosti 130km/h kterou urcite vsichni dodrzujeme, ale pochop on musel jet tak rychle tady slo o mnohem vic nez o bezpeci tady slo o cest.
Chápu, ale jsem zvědavej, jak bys tohle vysvětloval pánům policistům.. :mrgreen:
no jak. nijak takovych policajtu co te ve 260 predjedou a zastavi tu moc neni :D
ale jak rikam tady slo o cest a vsechno ostatni jde stranou

Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od Georgy. »

FandisR32 píše:
Envio píše: Chápu, ale jsem zvědavej, jak bys tohle vysvětloval pánům policistům.. :mrgreen:
no jak. nijak takovych policajtu co te ve 260 predjedou a zastavi tu moc neni :D
ale jak rikam tady slo o cest a vsechno ostatni jde stranou
jj ja sem to pochopil jen sem se tomu proste zasmal ze v jednom tematu buzerujou ostatni lidi ze jezdej pomalu a vy tady suverene jedu si takhle 230 tachometrovejch :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od durosko »

Georgy. píše:
FandisR32 píše: no jak. nijak takovych policajtu co te ve 260 predjedou a zastavi tu moc neni :D
ale jak rikam tady slo o cest a vsechno ostatni jde stranou
jj ja sem to pochopil jen sem se tomu proste zasmal ze v jednom tematu buzerujou ostatni lidi ze jezdej pomalu a vy tady suverene jedu si takhle 230 tachometrovejch :lol: :lol: :lol:
Som si vedomý nebezpečnosťou svojho konania a som ochotný niesť následky nakoľko som vedel, že svojím konaním môžem poškodiť záujem chránený vyhláškou a v prípade, že ho poruším bol som s tým uzrozumený. :D :D :D

Ale neverím, že je tu jeden z vás, ktorý bysi to nechal natreť !

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od FandisR32 »

Georgy. píše:
FandisR32 píše: no jak. nijak takovych policajtu co te ve 260 predjedou a zastavi tu moc neni :D
ale jak rikam tady slo o cest a vsechno ostatni jde stranou
jj ja sem to pochopil jen sem se tomu proste zasmal ze v jednom tematu buzerujou ostatni lidi ze jezdej pomalu a vy tady suverene jedu si takhle 230 tachometrovejch :lol: :lol: :lol:
no jasne. :D jen se obcas stane ze ti ztezkne noha a pak tam najednou mas pres 200 a ani nemrknes :lol:

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od Envio »

Nebojte, já to chápu.. :mrgreen: Prostě se ta noha občas zapomene.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od Ondrej »

Já zase viděl fabii RS ject cca 230km/h. Ale čudilo to jak kráva zadek auta úplně černej :D . Jinak já na Audi vzadu nemám motorizaci. A pán z firmy co sídlej vedle nás má GV R32 s 1.6 vzadu :)

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od FandisR32 »

Ondrej píše:Já zase viděl fabii RS ject cca 230km/h. Ale čudilo to jak kráva zadek auta úplně černej :D . Jinak já na Audi vzadu nemám motorizaci. A pán z firmy co sídlej vedle nás má GV R32 s 1.6 vzadu :)
GV R32 a 1,6? 8O to je jak spatnej vtip

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od durosko »

to máš ok, ale je tu maník s 1.6 čo má na zadku R32 :) to je ta horšia varianta pre neho :) keď sa s nim začne naháňať trocha vytunená fábia :)
FandisR32 píše:
Ondrej píše:Já zase viděl fabii RS ject cca 230km/h. Ale čudilo to jak kráva zadek auta úplně černej :D . Jinak já na Audi vzadu nemám motorizaci. A pán z firmy co sídlej vedle nás má GV R32 s 1.6 vzadu :)
GV R32 a 1,6? 8O to je jak spatnej vtip

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: R32 vs Opel Astra 1.7CDTi

Příspěvek od čapik »

durosko píše:to máš ok, ale je tu maník s 1.6 čo má na zadku R32 :) to je ta horšia varianta pre neho :) keď sa s nim začne naháňať trocha vytunená fábia :)
FandisR32 píše: GV R32 a 1,6? 8O to je jak spatnej vtip
:lol: :lol: :lol: to může být celkem sranda
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“