GV R32

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

GV R32

Příspěvek od airwolf222 »

Zdravím mám zálusk na Golf V. R32 4-motion, chci se zeptat na zkušenosti majitelů s tímhle autem, spotřeba, závady, nectnosti, popřípadě věci typu chiptuning apod. Tak během měsíce si ho chci koupit tak aby jsem věděl jak si ho mám objednat popř. co tam nechtít za výbavu. Díkes

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: GV R32

Příspěvek od durosko »

R32 sa ladiť dá, ale to znamená montáž turba a to nesmieš mať DSG všetko sú to sumy okolo 10.tis EURO takže ladenie 0 bodov na to si kúp GTI ako satula.

Podumaj či DSG, alebo manuál ak ťa baví radiť a ešte si nespohodlnel a nesere ťa spotreba choď jedine do manuálu. DSG je fantasticky pohodlné, aj rýchle, ale ako som tu už písal má svoje muchy

ja mám 83tis km .. poruchy

okrem motoru čo tu spomínal predchádzajúci majiteľ concorde čo mu ho menili vďaka výrobnej vade v bloku motora asi len pár drobností.

xenon jeden odisiel tesne pred zárukou,
manžeta na homoklbe menená pred zárukou
odídené tretie brzdové svetlo tesne pred koncom záruky
teraz sa začína ozývať podávacie čerpadlo v nádrži je hlučnejsie radsej ho vymením
predchádzajúci majiteľ mal poruchu na kábliku do sedačky čo má nastarosti AIRBAG
menené stabilizátory a pojdu zase nové bo už sa začínajú ozývať

Lúbi to 98mičku mám to teraz odskúšané s tým, že VP100 tomu chutí oveľa viac, takže aj väčšia spotreba pri 100 oktáne ak máš k dispozícii 98 dávaj ten.

dlhodobá spotreba s DSG pri 50/50 mesto/mimomesto denno denné používanie 12l cca myslím si že sa veľa nepomýlim

to je asi všetko a k tomu závislosť.. ťažká a vážna závislosť na ten zvuk a na to parádne šoférovaníčko.. žene to nedávaj bo ti to už nedá naspátek :)

Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GV R32

Příspěvek od airwolf222 »

Ok díky moc určitě manuál, peníze mi ted už chybět určitě nebudou. Počítám že během pár let tam tak 2mega spadne:-) Jinak neboj přítelkyně dostane GV. 1.4TSi už je objednanej a zaplacenej:-)

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: GV R32

Příspěvek od FandisR32 »

Tak ja mam zase manual a nemuzu si stezovat rychlosti tam padaj taky pekne a hlavne presne, urcite to neni tak rychle jako DSG ale radi dobre.Spotreba kolem 11L. Vsechno se odviji od stylu jizdy a je to vazne potom dost znat. V klidne jizde (dalnice 140 ve meste kolem 60) tak se dostanu na 10l az 11L avsak dyz mu prislapnu tak 16l neni zadny problem. Spokojenost maximalni. pohon vsech kol k nezaplaceni uz mi nejdenou ustrelil cumak. staci pridat plyn a srovna se to(samozrejme zalezi na podminkach, rychlosti atd).Co se tyce vybavy navic: mult.funk. volant,strasne pohodlne hned jsem si na to zvykl a radïo na 6CD(v te dobe jeste nebylo na mp3).Anatomicke sedacky ktere jsou za nekrestansky priplatek jsou urcite fajn ale ty co jsou tam v zakladu jsou taky skvely a bocni vedeni maji taky super.Mam 5ti dveraka coz je velmi prakticke.
PORUCHY:(musim podotknout ze mam najeto za ty 2 roky co ho mam jen 17500km)
vymena plovaku v palivove nadrzi - ukazovalo mi to treba dojezd 3000km nebo kdyz jsem natankoval plnou tak mi to ukazovalo ze je prazdno. Takze spis takova kosmeticka vada.
Jinak jsem zadne vady nezaznamenal.
Snad jen ze ten zvuk je strasne navykovy :D

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Re: GV R32

Příspěvek od FandisR32 »

Pokud te bude cokoli zajimat tak se klidne zeptej. Nebo se muzes prijet podivat.

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: GV R32

Příspěvek od durosko »

FandisR32 píše:Pokud te bude cokoli zajimat tak se klidne zeptej. Nebo se muzes prijet podivat.
joj ale plakať budeme, keď sa nám on po tých dvoch rokoch príde ukázať... :) ak do toho nasype tie prachy čo hovori :)

Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GV R32

Příspěvek od airwolf222 »

Tak přítelkyně už spokojeně jezdí zatím co já suším hubuu :lol: Spíš jsem dostal v rámci vyrovnání mezi mnou a bratrem BMW e60 325i v plný palbě (jen bez kůže) takže na R32 už nějak není místo ale třeba časem:-) každopádně všem děkuji za rady.

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Re: GV R32

Příspěvek od durosko »

airwolf222 píše:Tak přítelkyně už spokojeně jezdí zatím co já suším hubuu :lol: Spíš jsem dostal v rámci vyrovnání mezi mnou a bratrem BMW e60 325i v plný palbě (jen bez kůže) takže na R32 už nějak není místo ale třeba časem:-) každopádně všem děkuji za rady.
tak to ťa v pohodke opalime :)teda ak pojdes na tom BMW... ale aj tak je to mile vozitko a hlavne BMW

Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GV R32

Příspěvek od airwolf222 »

Tak taky neříkám že je to M3 že :lol: ikdyž i po tý šilhám ale bohužel je to v automatu což mi moc nesedí takže je tady i možnost že ho brzy prodám a třeba na tu M3 nebo i R32 dojde 8)

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GV R32

Příspěvek od Ondrej »

Já mám A3 quattro man. 6tikvalt, ten stejnej motor najeto 100tis, jeden xenon odešel teď blbne odsávání par pal. nádrže. Jinak naprostá spokojenost. Spotřeba kolem 12 litrů převážne Praha, klidná jízda. Řazení jde pěkně z lehka spojka pořád sametová. Dost drahej servis. (long life 30tis., haldex a DSG po 60tis.) V garáži to uděláš ale potřebuješ ještě spešl hadici na výměnu oleje v haldexu a na DSG další spešl hadici, olej do toho jen originál vw.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“